Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 3 Empty Re: Tračevi i skandali

Thu Oct 04, 2018 3:23 pm
Daniela Castro uhapšena zbog krađe

Tračevi i skandali - Page 3 F3f41v

Daniela Castro je uhapšena u petak 28. 9. zbog krađe u radnji Saks Fifth Avenue u tržnom centru The Rim shopping center u San Antonu, Texas. Policija navodi da je u svojoj tašni pokušala da iznese robu u vrijednosti  između 100 i 750 dolara.  Puštena je na slobodu nakon što je platila kauciju 800 dolara.


Laughing Laughing Laughing  Kakav blam!
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 3 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Oct 08, 2018 12:37 am
Ovo mi je potpuno neverovatno! Prvo sam mislila da je u pitanju neki trač, ali nakon što je to prenela većina tamošnjih medija, počinjem verovati da ima istine u tome. Ova smešna krađa mi je nespojiva s likom i delom Daniele Castro. Nju sam, ne samo kroz njene uloge, već i njeno držanje i stav privatno doživljavala kao odvažnu, samouverenu, pa čak i nadmenu ženu. Ne mogu verovati da je takva osoba bila u stanju svoj kredibilitet u javnosti prosuti zbog takve idiotarije. Ukoliko je to istina i ukoliko ne uspe javnost uveriti da su je neutemeljeno popljuvali, onda mislim da je u gadnim problemima. Pitam se s kojim obrazom će sada izaći pred publiku koja je uvek imala ogromno poštovanja prema njoj, ne znam hoće li njen ego ovo preživeti ili će se povući na neko vreme.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 3 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Oct 08, 2018 9:11 am
I meni zvuči nevjerovatno. S druge strane kako bi nekome uopšte palo na pamet da to izmisli? Obično mediji izmisle priče tipa da je neko bolestan, da ga partner vara i slično, ali kradju? Nije mi poznato, da li se Daniela oglašavala povodom ovoga?
Mariana
Mariana
Posts : 1116
Join date : 2017-09-11

Tračevi i skandali - Page 3 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Oct 08, 2018 2:53 pm
Mislim da se oglasila ili su to napravile njezine kćeri, a sad što su izjavile, ne znam. Ako je istina da je stvarno ukrala tu odjeću, onda se Daniela Castro uvalila u gadne probleme, jer sam pročitala na jednoj stranici su napisali da joj prijeti zabrana ulaska u SAD na neko vrijeme, ne znam koliko dugo.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 3 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Oct 08, 2018 7:02 pm
Daniela se oglasila nakon ove situacije, a evo šta je izjavila. "Reč je o zabuni i o lošoj igri koja mi je učinjena. No ne brinite se, sve je već u rukama advokata koji će se pobrinuti da sve rasvetli i da kao pobednik izađem iz ove neprijatne situacije. I oprostite za fotografiju, ali zamislite, skoro sam umrla. Jedino što vam mogu reći je da me nastavite poštovati zbog vrednosti i principa koji mi ne dozvoljavaju da tako nešto uradim".

Ono što mi para uši je to da joj je nakon svega toliko bitno kako je ispala na fotografiji. Dakle ovim je potvrđeno da je do incidenta došlo i da su je fotografisali nakon hapšenja. Svedok tvrdi da je video kada je stvari stavljala u torbu, a nakon što je otišla do blagajne njih nije platila. Posle toga je zaposlenica pratila do parkinga gde su je uhapsili i tada je navodno pronađeno 7 artikala u njenoj torbi koje nisu plaćene. Ona tvrdi da je reč o zabuni.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 3 Empty Re: Tračevi i skandali

Fri Nov 23, 2018 12:54 pm
Javna svađa između producenta Juan Osoria i Williama Levya

Tračevi i skandali - Page 3 Juan-osorio-william-levy

Producent Juan Osorio je nazvao Williama nezahvalnim zbog toga što se ograđuje od telenovela koje su ga proslavile i što ih više ne želi snimati
William je eksplodirao na to i javno napisao nekoliko stranica svoje ispovesti kao odgovor na Osoriev zaključak nazvavši ga pogrdnim imenima
"Ova individua će uvek biti producent male vrednosti. Ne postoji nijedan scenario zbog kojeg sam nekada poželeo sarađivati sa njim i zato je njegov zaključak tako nebitan kao i on. Ne mogu ga kriviti što me ne poznaje, zapravo nikad se ne želim ni susresti sa osobom poput njega. Da me poznaje znao bi da mi je očinstvo najvažnije. Raditi 6 dana u nedelji po 8 ili 10 meseci je emotivno iscrpljujuće jer me ograničava da provodim vreme sa svojom decom. Ako moram izabrati između svoje dece i telenovele, biram decu", napisao je Levy kao obrazloženje što se ne želi vratiti telenovelama
William se takođe obratio svojoj publici u Latinskoj Americi govoreći da ima želju pronaći neki odgovarajući projekat u Meksiku kako bi im se na taj način odužio za svu podršku koju su mu pružali, jer je svestan kako kaže da su oni zaslužni za početak njegove karijere
"Srećom, imao sam prilike sarađivati sa divnim producentima kao što su Carla Estrada i Nathalie Lartilleux koje su mi dopustile da ispričam priču na čemu ću im večno biti zahvalan", rekao je William izdvajajući ove dve producentkinje
Ovoj raspravi se pridružila i Niurka Marcos koja je stala u odbranu oca svog deteta Juan Osoria i popljuvala Williama nazivajući ga "glupanom bez talenta"
"Priroda mu je dala tako lepo telo, ali šteta što mu ništa nije preostalo za mozak", izjavila je Niurka
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 3 Empty Re: Tračevi i skandali

Fri Nov 23, 2018 1:17 pm
Ove dvije rečenice su kontradiktorne. Very Happy

Raditi 6 dana u nedelji po 8 ili 10 meseci je emotivno iscrpljujuće jer me ograničava da provodim vreme sa svojom decom.

i govoreći da ima želju pronaći neki odgovarajući projekat u Meksiku kako bi im se na taj način odužio za svu podršku koju su mu pružali, jer je svestan kako kaže da su oni zaslužni za početak njegove karijere

Istina je da se uobrazio i da su mu telenovele bile samo odskočna daska, i da je njegova ambicija Holivud. Ali, istina je da za takvu karijeru treba malo veći talenat od njegovog. Tako neka spusti loptu, pošto mu priča o djecu ne pije vodu. Zbog njih kao neće da snima telenovele, a ovamo istu tu djecu ne poštuje kad im vara majku.

____________
Tračevi i skandali - Page 3 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 3 Empty Re: Tračevi i skandali

Fri Nov 23, 2018 2:53 pm
William umesto da je ostao dostajanstven u svom odgovoru, on je ponižavajući i vređajući Osoria pokazao koliko je mali čovek. Mogao je samo pojasniti svoje razloge zbog čega se udaljio od telenovela, a ne popljuvati Osoria, bez obzira šta misli o njemu. Ovako je pokazao svoju narcisoidnost i činjenicu da ne trpi negativne komentare na svoj račun. Njegovo je pravo da ne želi više snimati telenovele koji god da je razlog u pitanju, da li ima loše mišljenje o njima ili je nešto drugo, to je njegova stvar. Zanimljivo da je izdvojio dve producentkinje s kojima je radio, Carlu Estradu (Pasion, Sortilegio) i Nathalie Lartilleux (Cuidado con el angel), dok je Salvadora Mejiu s kojim je snimao Triunfo del amor i La tempestad izostavio. Očito nije ponosan na te telenovele.

Kristina, što se tiče kontradiktornosti u vezi toga da ne želi snimati telenovele, a planira naći neki projekat u Meksiku, mislio je na film ili pozorište.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 3 Empty Re: Tračevi i skandali

Fri Nov 23, 2018 4:16 pm
Da, na film i pozorište sam zaboravila (sad mi fali onaj smajli "blonde moment" Very Happy ) U svakom slučaju, čisto sumnjam da bi razmišljao o filmu u Mexicu, da je uspio u Americi.
Slažem se da je mogao ostati dostojanstveniji u odgovoru, bez vrijeđanja. Ispao bi bolji čovjek.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 3 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Dec 10, 2018 12:18 am
Ova Niurka Marcos mi je očajna. Niko je ništa nije pitao, ali ona se u sve meša. Karijeru je izgradila na skandalima i neprimerenom ponašanju. Kao brani oca svog deteta, tog istog kojeg je varala. Jadna njena deca koja je takvu gledaju.
Sponsored content

Tračevi i skandali - Page 3 Empty Re: Tračevi i skandali

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum