Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 4 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Dec 10, 2018 12:18 am
Daniela Castro javno progovorila o skandalu nakon što je povučena tužba protiv nje

Tračevi i skandali - Page 4 Index

Posle skoro dva meseca od skandala oko krađe, tužiteljstvo u Teksasu je odbacilo tužbu protiv glumice zbog nedovoljno dokaza o krivičnom delu
Daniela Castro je prvi put izašla pred novinare i održala konferenciju na kojoj je, uz dosta suza, govorila o neugodnom iskustvu koje je doživela
"Bila sam oteta na dva sata kada su me mučili, ponižavali i okrivljivali. Do tada nisam znala šta je to napad panike, nisam znala šta je to imati nesanicu danima. Ovo neće uticati na mene i moju karijeru, niti na psihološko stanje. No istina je da sam u ova dva meseca izgubila neke ponude za posao. Nisam kleptomanka i ne patim ni od kakve bolesti, no ovo me je povredilo mnogo više nego što možete zamisliti. Želim se zahvaliti svima koji su imali poverenja u mene, ali i onima koji nisu. Imala sam tri velika razloga za ostati stabilna, to su moje ćerke i suprug, a prvenstveno ja sama", rekla je Daniela
Njen advokat je detaljno opisao situaciju govoreći kako joj se radno osoblje izrugivalo dok je ona ponavljala da je sve platila
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 4 Empty Re: Tračevi i skandali

Sun Feb 10, 2019 3:50 pm
Angelica Rivera se razvodi od bivšeg predsednika Meksika, a mediji se pitaju je li brak bio predstava za javnost

Tračevi i skandali - Page 4 Portadaangelica

Samo nekoliko meseci nakon završetka predsedničkog mandata svog supruga Enrique Peña Nieta, Angelica je službeno objavila da se razvodi
U septembru 2018. je završio 6-godišnji mandat, a u decembru se spekulisalo da je među njima gotovo uz naslove "Sama u privatnosti, s Peñom u javnosti"
Početkom ove godine Peña je uhvaćen u društvu modela Tanie Ruíz, a njen brat je to druženje opravdao uz obrazloženje da je on opet slobodan čovek
Posle tih vesti i nagađanja, Angelica se službeno oglasila na svom instagramu gde je objavila da se razvodi nakon 8 godina braka
Angelica je stekla popularnost 2007. godine ulogom Gaviote u vreme kada je Peña bio guverner, a iste godine mu je umrla supruga
Zbog svoje popularnosti koju je tada stekla, ona je postala zaštitno lice tv reklama za propagandu njegove administracije
U 2008. godini ona se razvela od El Guera Castra nakon 3 godine braka, posle čega je naredne godine izdejstvovala poništenje crkvenog braka sa njim
Ona se 2010. udala za Enrique Peña Nietu i još od tada se govori da je to bio brak kojem je Televisa kumovala kako bi on osvojio izbore za predsednika
Angelica se kao popularno lice koju javnost voli pojavljivala u kampanji svoga supruga koji osvaja izbore i 2012. postaje predsednik Meksika
Nakon toga oni se zajedno sa sedmero dece (njegovih četvoro i njenih troje), sele u predsedničku rezidenciju gde žive šest godina
U svom postu ona je sada napisala, "svu svoju energiju i ljubav ću sada usmeriti na majčinstvo, na povratak svog života i svoje profesionalne karijere"
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Tračevi i skandali - Page 4 Empty Re: Tračevi i skandali

Sun Feb 10, 2019 7:59 pm
Ne čudi me ova vijest, jer se i ranije pričalo da Enrique Peña Nieto tuče Angélicu Riveru i njezine kćer. Fernanda Castro je na instagramu objavila sliku sa masnicom na licu i napisala nešto u stilu kao: grozno je kad te tuku, a još je gore ako te tuče osoba kojoj vjeruješ (je li time mislila na EPN,vjerojatno), a čak je i Laura Zapata optužila Enrique Peña Nietu da tuće Angélicu Riveru i njezine kćeri.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 4 Empty Re: Tračevi i skandali

Thu Feb 21, 2019 3:59 pm
Naravno da će Daniela sve negirati. Ako je istina da je ukrala, normalno da neće to priznati u javnosti. Ali, zašto se onda odmah nije izjasnila?

Što se tiče Angelice, nisam njen pretjerani fan, ravnodušna sam na njenu  pojavu, i na to hoće li opet glumiti. Ne bi me čudilo da je istina da je brak bio farsa. Ne znam što da mislim. Ako je od početka farsa, zašto joj je trebao taj brak? Bila je poznata i bogata i bez toga. Nego, opet, ko zna kakve su sve mućke tu u pitanju.
S druge strane, možda je brak u međuvremenu kiksao, a pozicija prve dame joj nije davala mogućnost  razvoda.

____________
Tračevi i skandali - Page 4 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Tračevi i skandali - Page 4 Empty Re: Tračevi i skandali

Thu Feb 21, 2019 6:16 pm
Kao glumica, meni je Angélica Rivera jako draga, ali popularnost joj je dosta pala, nije više tako omiljena kao nekad zbog svega što se izdogađalo otkad je Enrique Peña Nieto pristao predsjednik.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 4 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Mar 11, 2019 7:15 am
Angelique Boyer je postala predmet sprdnje na društvenim mrežama

Tračevi i skandali - Page 4 Maxresdefault

Ona je na dodelu nagrada Premios TvyNovelas došla u haljini koju je naopako obukla, ogromni dekolte što ide nazad je okrenula napred
Presvukla se kada je shvatila šta je uradila, ali pošto se tako prošetala crvenim tepihom sve je već bilo zabeleženo
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 4 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Mar 11, 2019 8:41 am
Da se nije presvukla možda se ne bi ni primjetilo. lol! Haljine sa tolikim izrezom na grudima nisu ništa neobično. Very Happy

____________
Tračevi i skandali - Page 4 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3189
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Tračevi i skandali - Page 4 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Mar 11, 2019 11:10 pm
Meni je stvarno teško da poverujem da ovo nije namerno uradila radi privlačenja pažnje, marketinškog trika ili tako nešto Laughing Ko još dolazi na dodelu nagrada sa sve crvenim tepihom kojim se valja prošetati, a da se prethodno ne pogleda u ogledalo Laughing

____________
Tračevi i skandali - Page 4 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Tračevi i skandali - Page 4 Empty Re: Tračevi i skandali

Tue Mar 12, 2019 12:08 am
Ups,Angelique Boyer lol! ,prvo sam mislila da je šala da privuku pažnju,ali poslije sam na slikama vidjela da je stvarno krivo obukla haljinu,ali je lijepa,sviđa mi se haljina,ali se ispravila,skužila je da je pogriješila pa se išla presvući.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 4 Empty Re: Tračevi i skandali

Tue Mar 12, 2019 1:01 am
Meni je ova situacija prilično neshvatljiva ako se uzme u obzir da se radi o crvenom tepihu na kojem se takmiče ko će bolje izgledati. Na internetu se trenutno više govori i piše o njenoj haljini, nego o nagradama, zbog čega je i sama prokomentarisala slučaj. Kaže da je haljinu probala pre nekoliko dana i da se tada bolje osećala u njoj, a ovaj put joj delovalo kao da fali kamenčića na dekolteu i da je malo steže, no nije tome pridavala značaj. Nakon što se već pojavila na crvenom tepihu, slikala i davala izjave, neko joj je dojavio da je naopako, pa se tek tada presvukla. Dakle nije sama shvatila. Hajde da je nije ni probala pre, pa i da shvatim, ali ovako mi je stvarno neverovatno. Sad ima raznih zezanja, a jedno od njih je natpis "Contracara" što je prvobitno trebao biti naslov njene serije. Simpatična mi je ova slika na kojoj joj Rulli gleda u dekolte s pitanjima iznad glave..

Tračevi i skandali - Page 4 53695208-598296567261732-3853662361322678428-n
Sponsored content

Tračevi i skandali - Page 4 Empty Re: Tračevi i skandali

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum