Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 5 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Apr 08, 2019 1:45 pm
Pablo Lyle napao čovjeka koji je nakon zadobijenog udarca preminuo





Pablo Lyle je uhapšen u Majamiju gdje je udario čovjeka 31. marta nakon što ga je isjekao u saobraćaju.  Juan Ricardo Hernández je izašao iz svog vozila nakon čega je počeo da lupa po Pablovom autu i da viče.  Nakon toga Pablo je izašao iz svog vozila, udario čovjeka i otrčao nazad u auto.  U četvrtak , 04. aprila, Juan Ricardo Hernández je preminuo u bolnici Majamija uslijed krvarenja na mozgu.

Pablo je izjavio da je tako reagovao jer je bio zabrinut za bezbjednost svog 6-godišnjeg sina koji je bio u autu. Platio je kauciju nakon čega mu je dozvoljen povratak u Mexico. Međutim, nakon smrti Hernandeza, naređeno mu je da se vrati u Majami.

____________
Tračevi i skandali - Page 5 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 5 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Apr 08, 2019 2:37 pm
Šokantna priča! Ostala sam u čudu kada sam prvi put čitala o ovome. Jedna naizgled česta pojava u saobraćaju koja bi Pabla zbog nepromišljene, neljudske i mangupske reakcije mogla koštati glave. Čovek koga je udario je pao i udario glavom o pod, nakon čega je četiri dana bio u komi koja je završila smrtnim ishodom. Pablo je pobegao sa mesta nesreće, no kamere su sve zabeležile. To mu je dodatna otežavajuća okolnost koja mu se stavlja na teret. Iako je prvi put izašao iz pritvora uz kauciju, smrt čoveka sve menja. Prema rečima jednog advokata njemu bi se u ovom slučaju moglo suditi za neplanirano ubistvo. S obzirom da se slučaj dogodio u SAD-u, a ne u Meksiku, možemo očekivati strogu kaznu. Mogao bi završiti dugi niz godina u zatvoru.

Sa strane gledano na celu priču, ovo je zaista jedna užasno nesrećna okolnost. S jedne strane Pablu bi trenutak bahatosti mogao uništiti život, a sa druge strane čovek je izgubio život na jedan bizaran i neljudski način za koji neko mora odgovarati. E sad postavlja se pitanje, kako je moguće da je usled pada u toj meri zadobio povredu glave da je od posledica toga preminuo. Da li je čovek već bio lošijeg zdravlja ili je udarac bio tako brutalan i jak da mu je on presudio. Sigurna sam da će to biti predmet istrage od kojeg će zavisiti Pablova sudbina. Verujem da ga Pablo nije imao nameru osakatiti ili nešto još gore, ali je ta izrevoltiranost izvukla iz njega najgore da je bio u stanju udariti čoveka. On svakako za taj neljudski čin mora odgovarati, no mislim da će zbog ishoda nažalost platiti daleko veću kaznu od onoga što je učinio. Takve neljudske reakcije se sreću svakodnevno, no nemaju smrtni ishod i ne završe ozbiljnom zatvorskom kaznom kakvu bi Pablo mogao dobiti.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 5 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Apr 08, 2019 3:56 pm
Prema rečima jednog advokata njemu bi se u ovom slučaju moglo suditi za neplanirano ubistvo.

Pa to jeste ubistvo iz nehata.

E sad postavlja se pitanje, kako je moguće da je usled pada u toj meri zadobio povredu glave da je od posledica toga preminuo. Da li je čovek već bio lošijeg zdravlja ili je udarac bio tako brutalan i jak da mu je on presudio.

Moguće je stradati od takvog udarca u glavu, a čovjek jeste bio i stariji. Mislim da se u svakom slučaju Pablu ne piše dobro. Žao mi je čovjeka koji je umro, a žao mi je i da Pablo zbog momenta afekta uništo sebi život! I da dobije neku minimalnu kaznu, on mora cijelog života da nosi to na savjesti. A s karijerom je vjerovatno završio.

Takve neljudske reakcije se sreću svakodnevno, no nemaju smrtni ishod i ne završe ozbiljnom zatvorskom kaznom kakvu bi Pablo mogao dobiti.

Ovaj slučaj je čist pokazatelj koliko je samokontrola velika stvar, i sposobnost da se sačuva mir u svim situacijama. I pokazatelj da je greška što se ovakvi slučajevi koji nemaju fatalne posledice ne kažnjavaju strožije. Vjerovatno bi se bar umanjio broj ovakvih prestupa. Mada, pitanje je...

____________
Tračevi i skandali - Page 5 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 5 Empty Re: Tračevi i skandali

Wed Aug 07, 2019 2:36 pm
Uhapšen muž Yadhire Carrillo


Tračevi i skandali - Page 5 14779210

Advokat Juan Collado, suprug Yadhire Carrillo, je uhapšen u restoranu u Mexico Cityiju. Optužen je za učešće u organizovanom kriminalu i pranje novca. Nalazi se u Sjevernom zatvoru Mexico Cityija. Yadhira je povodom njegovog hapšenja izjavila: "Smirena sam zato što poznajem mog supruga. Smirena sam zato što u tome nema ničega. Cijela porodica je dobro. Naravno, zabrinuta je."Juanov brat, advokat Antonio Collado je zadužen za odbranu i ne dozvoljava joj bilo kakve izjave.

PS Ovo je inače vijest od prošlog mjeseca na koju sam naišla prije neki dan.

____________
Tračevi i skandali - Page 5 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 5 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Dec 16, 2019 12:49 am
Sherlyn je objavila svoju trudnoću kao samohrana majka

Tračevi i skandali - Page 5 Sherlynsegunda-t

Nakon propalog braka i veze posle toga, Sherlyn je odlučila da više ne čeka na princa već je donela odluku da ostvari svoju veliku želju za majčinstvom
"Bila sam na jednoj klinici u New Yorku, nisam nikome rekla, bilo je jednostavnije nego što sam mislila. To je jedna vrlo lepa i željena trudnoća", rekla je
Posle ove njene objave o veštačkoj oplodnji krenuli su razni komentari i priče o tome ko je otac, je li beba plod kratkotrajne avanture koju ona želi prikriti
Javnu podršku za njenu odluku joj je dala Livia Brito koja je i sama priznala da ozbiljno razmišlja o tome da rodi bebu ne čekajući više idealnog partnera
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 5 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Dec 16, 2019 1:56 pm
Ne znam što da mislim o oplodnji sa doniranom spermom. Neutral  Podržavam želju da budu majke, razumijem ako su frustrirane što  vrijeme prolazi, a nije naišla osoba s kojom bi se ostvarile i kao majke... Ali, sve mi to nosi puno rizika. Da ne pominjem kako bi se to dijete sutra osjećalo, i kako bi odrastalo sa svješću da nema oca. Uz to, postoji mogućnost, pa  makar i 0,01 %, da se ta djeca sretnu i zaljube, i da ne znaju da su polubrat i polusestra.

____________
Tračevi i skandali - Page 5 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 5 Empty Re: Tračevi i skandali

Sun Oct 24, 2021 3:47 am
Htela tužiti Claudiu Martin zbog klevete, a sada javno priznaje vezu sa njenim bivšim mužem

Tračevi i skandali - Page 5 Zzzzzz26

Maite je ovih dana predstavila svoju novu emotivnu vezu sa bivšim mužem Claudie Martin, producentom Andresom Tovar
Ovog leta je odjeknula vest da se Claudia razvodi zbog neverstva supruga nakon što mu je pronašla poruke u telefonu sa Maite
Time je Maite direktno prozvana kao ljubavnica koja im se umešala u brak, na šta je ona burno odreagovala
Claudia nikada javno nije to potvrdila, već je tu vest objavila novina TvyNovelas iz izvora bliskom paru
Maite je preko svog advokata poručila da nema nikakve veze sa njim, te da je odlučna tužiti Claudiu zbog klevete
Samo nekoliko nedelja pre ove vesti, Maite je prekinula svoju sedmogodišnju vezu sa Koko Stambukom
Sada, posle samo nekoliko meseci Maite objavljuje da je u ljubavi sa bivšim mužem Claudie, te traži poštovanje
"Pre nekoliko meseci je jedna novina objavila hrpu laži o nama. Doživeli smo uvrede, ucene i manipulaciju. Stvari nisu bile onakve kako se pisalo, ne želimo biti deo medijskog cirkusa. Pronašli smo se jer smo doživeli istu situaciju, oboje smo se našli u boli zbog završetka sentimentalne veze. Upravo iz tog razloga smo dali šansu da se gledamo drugim očima iz drugog ugla i sada smo srećni zajedno. Molimo poštovanje za našu priču", javno je napisala Maite
Iako je dobila javnu podršku od svojih kolega, javnost joj ne veruje i naziva je novom Irinom Baeva
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 5 Empty Re: Tračevi i skandali

Sun Oct 24, 2021 4:07 am
Iako sam ovu vest podelila na Maitinoj temi, definitivno zaslužuje biti ovde. Koje razočarenje! Čitala sam letos o ovome. Nakon Maitine žestoke reakcije da neće dopustiti da joj se narušava ugled optužujući je da je kao ljubavnica nekome narušila brak, te da će tužiti Claudiu, pomislila sam da sigurno ne bi tako reagovala da nije lažno optužena. I vidi šoka!? Sada je odjednom sa istim tim likom u ljubavnoj vezi. Još su napravili fotosešn svoje ljubavi da je prezentuju javnosti. Od svih slomljenih srca, kako sada kaže, baš je njega pronašla i baš se sa njim zbližila. U junu je Claudia objavila da se razvodi, kada je Maite poludela da nema ništa sa njim. U oktobru objavljuje da su već neko vreme u ljubavi, ali je čekala da se reše pravni procesi sa advokatima. I neko treba da joj poveruje?! Čak je ne osuđujem toliko zbog samog dešavanja, koliko zbog tolikog licemerstva. Ne nazivaju je džabe Maite Baeva. Ogroman broj javnih ličnosti i njenih kolega joj je ostavio srce u znak podrške, ali poruke naroda su toliko osuđujuće, da je odlučila isključiti komentare. Baš je pala u mojim očima.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 5 Empty Re: Tračevi i skandali

Sun Oct 24, 2021 9:43 am
Meni je Maite i nevezano za ovu priču u zadnje vrijeme postala manje draga, ili bolje reći - blago odbojna.

Dešavalo mi se i s drugim glumicama da mi budu drage, pa da me kasnije prestanu interesovati i da mi budu manje simpatične - i to bez nekog većeg razloga.

Kod Maite mi se nekako poklopilo više stvari. Za početak, pozdravljam odluku da ode iz Televise kad joj već dugo nisu dali ono što je tražila - drugačiju ulogu. Međutim, nisam oduševljena s tim što je odabrala. Zapravo ni u jedan projekat nisam upućena detaljnije sem u EJDLLL i OD. Ne može se reći da joj gluma nije bila dobra, ali specijalan glumački talenat nije bio ni potreban niti ga je iskazala bolje nego u sapunicama. Dakle, jedino novo što je pokazala je golotinja. To mi je nekako bio minus. Ispada, iako možda nije tako, da je definicija drugačijeg - razgolititi se i snimati eksplicitne scene. A posebno bolje glume u odnosu na ono prije - ni u naznakama.

Sljedeće što mi se nije dopalo jeste njena reakcija povodom izostanka Dulce sa koncerta RBD-a. Dulce je objasnila da je boli što će izostati i da joj u bilo kojem momentu tokom 12 godina od razlaza ništa ne bi bilo bitnije od njihovog novog projekta. Ali tada je bila u visokoj trudnoći (ne znam ko može spremati koreografije s trbuhom do zuba) i znala je da će imati novorođenče u vrijeme koncerta i još je i pandemija, te je zbog svega toga odustala. Čak bi i taj krajni rok (mart 2021.) bio prerano za nju koja je imala bebu od 3 mjeseca.

Na cijelo to obrazloženje, Maite nakon koncerta izjavi da Dulce nije bila zato što nije htjela,  a ne zato što nije mogla. Čak i da su postojali drugi razlozi zbog kojih Dulce nije htjela da bude dio projekta, jasno je da prije svega nije mogla zbog trudnoće, tako da je stvarno glupo to izjavljivati, pogotovo što je samoj Maite išao na ruku Dulcin izostanak. Dobila je priliku da pjeva veće djelove pjesama i da bolje dođe do izražaja.

Osim toga, tu mi je ispala licemjer. Dok je grupa bila na okupu, sa mnogo koncerata te zadnje turneje je izostala jer je pošla da snima CCEA. Ok, ispalo je da je ta odluka bila pun pogodak za njenu karijeru. Ali na kraju nije ispoštovala projekat koji joj je toliko dao. I onda poslije 12 godine kritikuje što žena pred porođaj nije pjevala i skakala s njima. Rolling Eyes

Što se tiče njene veze sa tim producentom, jako ružna priča u kojoj je opet ispalo da je licemjer. A bolje da ništa nije objašnjavala, jer je samo potvrdila da su optužbe bile tačne.

Uvijek sam je doživljavala kao slatku i prizemnu djevojku koja je mnogo radila, trudila se i koja nije eksponirala privatan život niti na račun toga sticala popularnost, nego isključivo na osnovu rada. To sve i jeste tačno, ali nažalost, ljudi su kvarljiva roba i lako zabrljaju.

____________
Tračevi i skandali - Page 5 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 5 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Nov 01, 2021 2:31 am
Tračevi i skandali - Page 5 10227910

Sprdnja na račun Maite
Sponsored content

Tračevi i skandali - Page 5 Empty Re: Tračevi i skandali

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum