Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala - Page 3 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala

Mon Jul 23, 2018 10:07 pm
Miloše, s nestrpljenjem očekujem nastavak. Nadam se da nisi odustao.
Onaj cudan pogled izmedju Davida i Adele me navodi da sumnjam da su saucesnici, mozda cak i ubistvu.
Telma bas ne voli svog oca kad je pristala na onakvu ideju. Bar znamo da nije imala neki ličan razlog da mrzi Ines, ili za sad bar tako djeluje.
Odnos Seleste i Davida mi djeluje sve bolesniji kako vrijeme odmiče. Kakvo crno praštanje onakvih batina...
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala - Page 3 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala

Fri Jul 27, 2018 11:03 pm
Iskreno nemam baš volju da pišem ovako. Samo ti čitaš. A i ti nisi redovna. Ja objavim epizodu, tebe nema danima. I sve tako. Možda je bilo glupo zbog tebe jer si izdvajala svoje vreme za čitanje ali nadam se da me razumeš. Probao sam sa onom prošlom wn na drugom forumu, sad opet ali ne ide. Jednsotavno nema više interesvanja. Nisam pametan da li da nastavljam ili ne..
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala - Page 3 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala

Sat Jul 28, 2018 10:29 pm
Razumijem te, sam odluči da li želiš da nastaviš. Ne želim da vršim pritisak iako bih naravno voljela da otkrijem što se krije.
Ja sam svaku epizodu koju si postavio odmah pročitala, drugo je što nisam odmah komentarisala. Isto važi i za zadnju, ja sam i ulazila par puta tokom ovog mjeseca da vidim da li ima novih postova na temi. Onda sam imala obaveza, goste, pa sam otputovala pa se razboljela i uz sve to, smetnula s uma komentarisanje.
Žao mi je, što je ovako ispalo.
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala - Page 3 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala

Mon Oct 08, 2018 2:18 am
Imam jedno pitanje pošto vidim da pokušavate da oživite forum.

Ima li zainteresovanih za čitanje ove wn? Ali zaista zainteresovanih u smislu da će redovno da čitaju i komentarišu. Kristina je već čitala do sada objavljene epizode, pa ako želi može da se podseti a ostali ako žele da pročitaju ovo do sada pa da nastavim. Nešto mi se piše u poslednje vreme.

Tako da izjasnite se. Ali molim vas iskreno. Ne bih da opet pišem pa za 1-2 epizode bude ista priča kao prethodna dva puta u smislu čitam ali me mrzi da komentarišem i slično-
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala - Page 3 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala

Mon Oct 08, 2018 9:08 am
Ja sam uvijek za, naravno. Very Happy Ako nastaviš komentarisaću, bez brige. Smile
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Obeležena: Žena lakog morala - Page 3 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala

Wed Oct 10, 2018 3:40 pm
Miloše, imam i ja pitanje za tebe. Reci jel tebe zanimo samo ova tvoja tema, ili si raspoložen da se još negde aktiviraš na forumu?
Ana
Ana
Admin
Posts : 3189
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Obeležena: Žena lakog morala - Page 3 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala

Wed Oct 10, 2018 11:05 pm
Miloše, ja mogu da garantujem da ću čitati i komentarisati ovu priču, ali ne mogu da garantujem da će to biti svaki dan, premda ću se truditi da budem što redovnija.

Imam i ja u planu da nastavim i dovršim svog Osvajača, samo ću još malo pričekati da vidim hoće li se ovako pozitivno stanje po pitanju aktivnosti zadržati na forumu.

I Miloše, pošto znam da su telenovele tvoj fah, ja bih ti predložila da nam se pridružiš u onom mini-projektu izbora telenovele za gledanje glasanjem.

Nezavisno od toga, možeš slobodno da prokomentarišes telenovele koje trenutno gledaš i koje ti se dopadaju i tako motivišeš još nekoga na praćenje istih.

To bi bili moji predlozi, a web novele su svakako doprinos.
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala - Page 3 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala

Fri Oct 12, 2018 4:33 am
8. epizoda

-Ja sam kriv. Zbog mene nećemo moći da imamo dete.
-Možemo da ga usvojimo. Ako nam krene na bolje, kada se malo stabilizujemo možemo da usvojimo dete. Šta misliš o tome?


U tom trenutku se začulo zvono. Seleste je otvorila vrata I iznenadjeno rekla:

-Enrike, otkud ti?!
-Kakvo je to pitanje? Zar nećeš prvo da zagrliš svog brata koga nisi videla toliko dugo?
-Da… Naravno…


Seleste ga je zagrlila.

-Video sam na vestima šta se desilo? Uzeo sam prvi let I došao. Zbog čega mi nisi javila?!
-Nisi morao da dolaziš čak Kolumbije. Izvini što ti nisam javila ali od juče sam u haosu. Ne znam gde mi je glava.
-Verujem. Vidim.


Prešao je pogledom preko nje, koja na sebi imla samo košulju I Davida koji na sebi ima samo farmerice. Seleste je sramežljivo povukla košulju na dole.


-Izvini što si nas zatekao ovako. Nismo znali da ćeš doći.
-Ma šta se izvinjavaš. Vi ste u svojoj kući i možete da radite šta poželite. Davide, zdravo!


David dolazi, pruža mu ruku I govori:

-Zdravo.

Vlada uočljiva napetost izmedju njih dvojice. Enrike je ugledao na podu pivske flaše.


-Vidim slavili ste nešto. Može li jedno pivce za mene?
-Naravno. Davide, donesi mu pivo. Ja odoh da se obučem.


Vanesa, Pablo I Bruno stižu kući. U tom trenutku iz radne sobe izlazi Edgar.

-Vanesa, otkud ti?
-Kako misliš otkud ja? Zar ovo nije moja kuća?
-Da, naravno… Samo… Bila si na odmoru u Grčkoj…
-Čim sam pročitala na portalima šta se desilo, uzela sam prvi let I došla. Srela sam Bruna I Pabla u policijskoj stanici.
-Šta ćeš ti tamo? Nadam se da nisi davala neke izjave za novinare!
-Nisam ne brni. Mada ne znam što se uopšte opterećuješ time. Nakon ovog skandala možeš da se pozdraviš sa političkom karijerom.
-Mislim da te ništa nisam pitao! Pablo! Podji zamnom u radnu sobu!
-Ali tata… Želim da se istuširam…
-Odmah!


Edgar I Pablo odlaze u radnu sobu. U tom trenutku dolazi Euhenija koja govori:

-Vidi ko je to nama došao. Konačno si se setila da imaš kuću.
-Dobar dan. Kako si? Evo I ja sam dobro.
-Lako je tebi da budeš dobro kada si upravo došla sa odmora. A ja već dva dana ne znam gde mi je glava. Oka nisam sklopila. Ali već sam navikla da ja rešavam problem ove porodice dok se ti provodiš I švrćkaš po svetu.
-Pa moramo imati neku korist I od tebe. I onako ceo život živiš u mojoj kući I na račun moga muža.


Euhenija je besno pogledala.

Seleste, David I Enrike su kod kuće.

-Znači policija vas je privela?
-Da. Ali samo na informativni razgovor. – rekla je Selest
-Odmah su nas pustili. Nisu imali razloga da nas zadrže jer mi nemamo ništa sa tom ženom. Nikada je nismo ni videli. – rekao je David


Seleste I Enrike su se zagonetno pogledali.


-Jedino dobro što je prosteklo iz svega ovoga je to što se čulo za mene I moju knjigu. Juče se rasprodao prvi tiraž. Trenutno se štampa drugi.
-Baš mi je drago zbog tebe.


Edgar I Pablo su u radnoj sobi.

-Kao što vidiš uspeo sam da te izvučem iz problema.
-Hvala. Mada, to ne menja činjenicu da se I dalje loše osećam zbog svega. Nikada sebi neću oprostiti to što sam joj uradio.
-A ja nikada više ne žeim da te čujem da si to izgovorio naglas?! Jesi izašao iz pritvora ali sam siguran da će nas policija još dugo držati na oko. Zbog toga ne želim da praviš neke gluposti! Jel jasno?!
-Jeste. Mogu li sad da odem da se istuširam?
-Možeš. Sklanjaj mi se sa očiju!


Euhenija, Vanesa I Bruno su u dnevnoj sobi.

-Hoće li Edgar konačno pustiti Pabla? Kao da mu je malo sve što se desilo, samo još treba da sluša njegovu grdnju.- rekla je Vanesa
-Zaslužio je dobre batine nakon svega što je uradio. Ali šta će mučenik kada nije imao pravu majku da ga vaspita. - rekla je Euhenija
-Možda nisam bila najbolja majka na sveti ali ti si poslednja koja može da mi drži predavanja o tome. Provetila si život svom bratu I njegovoj karijeru. A kako moju tako I tvoju desu su čuvale dadilje.
-Moja ćerka je devojka za primer.
-Dosta! Prekinite da se svadjate! Trenutno imamo mnogo veće problem! – rekao je Bruno


U tom trenutku se začulo zvono. Dolazi služavka koja otvara vrata. To su Armando I Dafne.

-Šta vi radite ovde?! Šta više hoćete od nas?! – besno je upitala Euhenija
-Šta se desilo? Je li ima nekih problema sa mojim klijentom? – upitao je Bruno
-Ne. Ovaj put nismo došli zbog njega. Ovde smo zbog vaše ćerke. -  rekao je Armando
-Moje ćerke? – rekla je začudjeno Euhenija
-Ma to je nemoguće. Telma je devojka za primer.- promrmljala je Vanesa


Euhenija je besno pogledala. U tom trenutku iz radne sobe izlaze Edgar I Pablo.

-Šta je ovo?! – upitao je Edgar
-Edgare, došli su po Telmu! Ne daj da odvedu moju ćerku! – rekla je zabrinuto Euhenija
-Molim?! Zar vam je malo bilo što ste nepravedno optužili mog sina?! Sada hoćete I moju sestričinu da uvučete u sve ovo!
-Izvinite gospodine ali mi samo radimo naš posao. Tokom pregleda video kamera hotela naleteli smo na nešto vrlo zanimljivo. Vaša sestričina Telma je juče oko 17h vidjena na recepciji hotela. Razgovarali smo sa recepcionerom koji nam je rekao da se raspitivalo baš o Ines. Zbog toga želimo da razgovaramo sa njom? Želimo da nam da odgovor na pitanje šta juče radila u hotelu I zbog čega je tražila Ines Akostu! – rekla je Dafne


U tom trenutku dolazi Telma.

-Baš smo vas čekali.- rekao je Armando
-Mene?! Zbog čega?!


Izledala je jako uplašeno.

Seleste I Enrike su bili u dvorištu kuće.


-Konačno smo sami. Hoćeš li mi sada reći šta se ovde dešava?!
-Ništa se ne dešava. Ne znam šta očekuješ da ti kažem.
-Seleste, jesi li je ti ubila?
-Ne! Naravno da ne! Kako možeš uopšte da pomisliš to!
-Ovo ne može biti slučajnost. Seleste, ti I ja dobro znamo da je upravo Ines, tj. njen život bio inspiracija za tvoju knjigu. Ja sam radio neko vreme kao njen vozač I telohranitelj. One večeri kada te je David ponovo pretukao si me pozvala. Bila si očajna I želela si hitno da me vidiš. Ja sam bio na poslu I nisam mogao da dodjem. Zbog toga sam ti dao njenu adresu kako bi ti došla kod mene. Tamo si srela Ines I prepoznala si je. Od tada si se zainteresovala za nju. Htela si da uradiš intervju sa njom po svaku cenu. Ja sam je pitao da ti da taj intervju ali je ona odbila.
-Da, to je istina. Tada je bila aktuelna ona priča o njenoj aferi sa onim kolumbijskim narkobosom… Kako se beše zvao… Da… Heriberto Roka… Mislila sam da će mi na poslu dati ugovor sa stalno ako im donesem njen intervju. Ali onda mi je pala još bolja ideja na pamet. Odlučila sam da napišem knjigu o njoj. Tačnije da se inspirišem nekim delovima njenog života. Ti si mi pomogao I ispričao neke detalje o njenom životu.. Ali to je sve. Naravno da je nisam ubila. Zar zaista misliš da bi bila u stanju da to uradim?
-Ne, naravno. Izvini.
-Da znaš da me je ovo jako povredilo. Od svih sam mogla da očekujem da sumnjaju u mene ali od tebe ne.
-Izvini još jednom.
-I nemoj ni slučajno nikome da spominješ ovo! Niko ne sme da zna da sam se inspirisala njenim životom kada sam pisala knjigu. Ako to dospe u medije razapeće me. Policija mi neće sići sa grbače.
-Opusti se. Naravno da neću nikome reći.
-I ne svidja mi se ova netrpeljivost koja vlada izmedju Davida I tebe.
-Znaš da mi nikada neću oprostiti ono što ti je uradio.
-Ako sam mu ja oprostila možeš I ti! A I nekada ste bili najbolji drugari.
-Sama si rekla. Bili smo, više nismo.


Euhanija, Edgar, Vanesa I Pablo su stajali ispred radne sobe.


-Šta li se dešava unutra? – zabrinuto je rekla Vanesa
-Smiri se. Bruno je sa njom. – rekao je Bruno
-Ako tvoja ćerka nije ništa uradila nemaš razloga za brigu. - rekla je Vanesa
-Ućuti! Bolje brini o tome šta je tvoj sin uradio toj ženi! – rekla je besno Euhenija


Pablo je samo spustio pogled. Vanesa ga je sumnjičavo pogledala.

-Pablo… Šta je Euhenija htela da kaže…?
-Dosta! Neću da vas čujem više! Ni jednu! Policija nam je u kući a vas dve se raspravljate!


Telma je sedela u fotelji. Neprestano je cupkala nogom I trljala ruke. Bruno koji je sedeo pored njue spušta ruku na njeno koleno kako bi pokušao da je smiri. Preko puta njih su sedeli Armando I Dafne.

-I hoćete li nam konačno reći šta ste juče radili u hotelu?- upitao je Armando
-I pre svega, recite nam zbog čega ste se na recepciji raspitivali o Ines?- upitala je Dafne
-Ja… U redu… Reći ću vam istinu… Ja sam samo… Znate… Odlučila sam da udjem u svet modelinga… Da, želim da budem manekenka… Kako je ona jedina osoba koju poznajem iz tog sveta, tj. ne poznajem je lično ali… Kao što verovatno znate bila je u vezi sa mojim bratom… Odlučila sam da je potražim I porazgovaram sa njom… Samo sam želela da mi pomogne da udjem u taj svet.
-Ok. Kažete da se Ines I vi niste poznavale?- upitao je Armando
-Da… Hoću reći ne… Nikada je nisam videla u životu.
-A kako ste onda znali da je odsela u tom hotelu? – upitala je Dafne


Telma je zbunjeno pogledala u Bruna.

-Horhe, moj brat je stupio u kontakt sa njom. Preko njega sam saznala da je odsela u tom hotelu. Zbog toga sam otišla tamo ali ne znam iz kog razloga nije želela da me primi.

Armando I Dafne su je sumnjčavo gledali.

Seleste I David su kod kuće. Ona je prala sudove, dok je on gledao televizor. U jednom trenutku je samo rekla:

-Dragi, volela bih da pokušaš da izgladiš odnose sa Enrikeom.

On je prilazi sa ledja, grli je I kaže:

-Mislim da je to nemoguće. On mi nikada neće oprostiti ono što sam ti uradio. I razumem ga u potpunosti. Ni ja sam sebi ne mogu to da oprostim.

Armando I Dafne su u kolima. Armando je besno udario rukama od volan I rekao:

-Slagala nas je. Siguran sam da nas je slagala. Ta priča o modeling ne pije vodu.
-Naravno da ne pije vodu. Ali nemamo nikakve dokaze protiv nje.
-Znam. Idemo da razgovaramo sa Horheom Dunkanom. Sigurno su mu u medjuvremenu javili šta treba da nam kaže ali idemo ako ništa drugo bar da ga malo zaplašimo.


Telma je u svojoj sobi. Nervozno pokušava da stupi u kontakt sa Andresom ali se on ne javlja na telefon. U tom trenutku u sobu ulazi Euhenija koja joj otima telefon iz ruke I baca ga na pod.

-Mama. Šta ti je?
-Još se usudjuješ da me pitaš šta mi je?!! Zbog čega si do djavola išla u taj hotel I raspitivala se o Ines?! I hoću da mi kažeš istinu!
-Mama, već sam rekla policiji… Ja sam samo htela da…


Euhenija joj je opalila šamar.

-Rekla sam ti da hoću da mi kažeš istinu! Ne vredjaj moju inteligenciju!

Euhenija je ščepala za ramena gurnula uza zid I rekla:

-Govori! Šta si tražila tamo!

Telma je počela da plače.

-U redu. Reći ću ti istinu. Samo me pusti.

Euhenija je pustila.


-Da čujem! U kakvo si se sranje ovaj put uvalila!
-Mama… Ja nisam ništa kriva… Radi se o tome da… Andres I ja smo počeli da idemo u jedan kazino... On se kockao a ja sam samo išla sa njim... Upoznao je neke opasne tipove sa kojima je igrao poker… Izgubio je poslednjih nekoliko puta i… Nije imao pare da im plati dug… I zbog toga su nam oni zapretili da će nas polomiti I unakaziti ako u roku od 10 dana ne skupimo pare.
-Predji na stvar! Kakve sve to veze ima sa Ines?!
-Ima… Ja sam nedavno saznala da su ujka I ona ljubavnici… Slučajno sam ih srela ispred jednog hotela… Andres I ja smo smislili plan… Želeli smo da ih slikamo kompromitujućoj situaciju a onda da tim slikama ucenjujemo ujku.  
-Molim?!


Euhenija joj je udarila šamar iz sve snage. Od jačine udarca Telma je pala na pod. Uhvatila se za lice I počela da place.

-Kako je uopšte mogla da ti padne na pamet takva suluda ideja?!
-Mama… Trebale su nam pare…
-Zbog čega ih nisi tražila od mene?!
-Zbog toga što sam mislila da ćeš da me grdiš. Reč je o velikoj sumi novca. A I nakon onoga što sam prošli put uradila rekla si mi da ćeš me žestoko kazniti ako napravim novu glupost.
-U redu. Ali i dalje mi nije jasno zbog čega si juče bila u hotelu.
-Andres I ja smo pratili ujku nekoliko dana. Tokom tih dana se čak I nalazio sa Ines. Ali uvek su se nalazili u hotelu. Nikako nismo mogli da ih uhvatimo na nekom javnom mestu. Zbog toga nam je palo na pamet da predložimo Ines da učestvuje u našem planu, da nam pomogne da ih slikamo na nekom javnom mestu a da mi zauzvrat tražimo veću sumu novca od planirane kako bi deo dali njoj.
-I zbog toga si otišla u hotel I tražila je na recepciji.
-Da. Zbog toga.


Euhenija je besno gledala. Počela je ubrzano da diše, tresla joj se vilica. U jednom trenutku je ponovo udarila. Telma je pala na krevet. Euhenija je opkoračila I počela da joj udara šamare.

-Glupačo! Kako si mogla to da uradiš?!
-Mama, molim te… prestani….
-Porodica se nikada ne izdaje! Tvoj ujak je uvek bio tu za nas! Bio ti je otac koga nikada nisi imala! Zbog čega mi nisi tražila proklete pare! Dala bi ti ih kao što sam ti sve dala u životu!


Opet joj je udarila šamar.

-Prekini… Boli me…
-I treba da te boli! Gledaj u kakav si se problem uvalila!


Euhenija joj je opalila još jednu šamarčinu. Potom je ustala. Nervozno je šetala po sobi. Bila je na uvici suza dok je Telma sklupčana na krevetu plakala.

-Prestani da plačeš! Ne nerviraj me!
-Ali mama…
-Rešiću ovaj problem. Ništa se ne brini.


Krenula je da izadje iz sobe ali se onda zaustavila I rekla:

-Koliko vam je novca potrebno da platite dug?

Horhe I Paula su u svom stanu. On priča telefonom.

-Ali… U redu Bruno… Reći ću to policiji…

Paula je znatiželjno slušala njegov razgovor. U tom trenutku se začulo zvono. Horhe je mahinalno prekinuo vezu. Paula je otvorila vrata, to su bili Armando I Dafne.

-Dobar dan. – rekli su oboje gotovo istovremeno
-Dobar dan. A ko ste vi? – upitala je Paula
-Ja sam detektiv Armando Tores a ovo je moja koleginica Dafne Valdez.
-Kako možemo da va pomognemo? – upitao je Horhe
-Upravo nam vi trebate. – rekao je Armando
-Ja?
-Da, vi. Znate, radi se o tome da smo danas saslušali vašu sestru Telmu povodom smrti Ines Akoste.
-Telmu? Kakve veze ima Telma sa tom ženom? – rekla je začudjeno Paula
-Tokom pregleda snimaka video nadzora hotela u kome je ubijena Ines naleteli smo na jednu zanimljivu situaciju. Naime, juče u 17h kamere su na recepciji hotela zabeležile vašu sestru Telmu. – rekao je Armadno
-A dalja istraga je pokazala da se ona tamo raspitivala o Ines. – rekla je Dafne


Horhe je sve zbunjeno slušao.

-A kakve mi veze imamo sa tim?- upitala je Paula
-Gospodjica Telma je izjavila da je tražula Ines zbog toga što je želela da joj pomogne da stupi u svet modelinga. A da je do nje došla upravo preko vas.


Armando je pokazao prstom u Horhea.


-Gospodjica Telma nam je rekla da ste je vi poveezali sa Ines. Odnosno da ste vi zamolili Ines da je primi na razgovor. Da li je to istina? – rekla je Dafne


Posle kratkog oklevanja Horhe je rekao:

-Da, istina je.

Paula je besno pogledala Horhea.

Seleste I David su izašli iz svoje kuće.


-Zar zaista nemaš šta da obučeš?
-Nemam. Dragi, razumi me. Sutra imam važan sastanak sa izdavačkom kućom. Moram pristojno da izgledam. Zar ti je toliko teško da na brzinu odes sa mnom do tržnog centra?
-Nije mi teško. Samo mislim da nije situacija da idemo da šopingujemo. Ali u redu. Hajmo.


Ušli su u kola. Sve vreme ih je sakriven iza drveta posmatrao Tobijas.


Kraj 8 epizode.
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Obeležena: Žena lakog morala - Page 3 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala

Fri Oct 12, 2018 4:44 am
Nisam hteo da se oglašavam u sklopu prethonog posta gde je epizoda.

Eto stigla je 8. epizoda. Odlučuo sam da nastavim. Nadam se da će biti čitaoca.

Poslednjih dana sam se baš angažovao oko pisanja ovoga. Imam napisano 15 epizoda a osmislio sam ceo kostur do kraja. Mislim da će biti ukupno oko 20-25 epizoda al kao što vidite epizode nisu baš kratke. Ali sam se odlučio na malo duže epizode kako bi u svako mogao da stane odredjeni deo radnje, u smislu da uvek bude nešto zanimljivo, da ne bude epizoda gde je neki da kažemo prazan hod koji je nephodan izmedju bitnih scena. Ovako sa dužim epizodama brže se prelazi radnja i ja bar mislim da je tako zanimljivije.

Neki moj lični utisak je da sam jako zadovoljan. Al iskreno mogu reći da mi je ovo najteža wn koju sam do sada pisao. Prvo je priča sama po sbei drugačija od svega što sam radio, ovo je nekako baš prava fikcija. Nema nekako previše tema iz svakodnevnog života. A onda mi je baš bilo teško da uklopim sve. Imao sam toliko ideja, likova, dogadjaja a sve je trebalo uklopiti u neki mali vremenski period. I to je stvarno nije bilo lako. Trudio sam se da nema nekih propusta, milion puta čitao kostur i nadam se da ih nema. Ako ih bude i ako ih uočite pišite slobodno.

I jedva čekam da pročitate kraj. Meni se baš ali baš svidja. Po mom mišljenju ovo je možda čak i najbolji kraj koji sam napisao. U startu znam da se vama možda i neće svideti. Jer ja uvek sa mojim nenormalnim krajevima izazovem reakcije. Very Happy Very Happy Very Happy

Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Obeležena: Žena lakog morala - Page 3 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala

Fri Oct 12, 2018 4:08 pm
Za vikend ću da se podsjetim prvih 7 epizoda, i onda da se bacim na novu. Smile
Sponsored content

Obeležena: Žena lakog morala - Page 3 Empty Re: Obeležena: Žena lakog morala

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum