Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? Empty Glumci: Što mislite o ...?

Tue Oct 09, 2018 2:40 pm
Tema u kojoj nema glasanja, nema zadataka, nema dodjeljivanja bilo kakvih ocjena ili bodova, i svi mogu učestvovati.
Vrlo jednostavno - postavimo nekog glumca/glumicu iz svijeta telenovela i pišemo što mislimo o njima, o izgledu, glumi, harizmi, privatnom životu, sve što nam je "na srcu".
Svako može postavljati ličnosti za komentarisanje, a ja ću probiti led.  Very Happy


Last edited by Kristina on Thu Aug 22, 2019 12:56 pm; edited 1 time in total

Anhel likes this post

Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Oct 09, 2018 2:43 pm
Što mislite o Angelique Boyer?

Glumci: Što mislite o ...? K2ik5j

Anhel likes this post

Mariana
Mariana
Posts : 1116
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Oct 09, 2018 10:15 pm
Angelique Boyer-meni je jako draga,jedna mi je od omiljenih glumica,simpatična je i slatka i jako talentirana glumica,volim gledati njezine telenovele,jako je talentirana.Kristina bravo za temu,imaš veliki plus od mene,jako mi se sviđa tema,da ne komentiramo samo telenovele nego i glumce koji glume u tim telenovelama,ja se prikljućujem sa zadovoljstvom ovoj temi.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3189
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Oct 09, 2018 10:36 pm
Devojka ograničenih glumačkih kapaciteta, sklona preglumljavanju. U karijeri je prošla bolje nego što realno zaslužuje kao glumica, ali dobro...Neko talentom dolazi do cilja, a neko korisnim vezama. Ne osuđujem, samo konstatujem. Fizički mi je simpa.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Oct 10, 2018 8:41 am
Marijana, i ti si mogla otvoriti ovu temu, nemoj se ustručavati da otvoriš temu koja te zanima.  Wink Sad kad razmislim ne znam da li ova tema možda više odgovara ćaskalištu u podforumu Latino glumci.
Već sam pisala negdje o Angelique, pa da ponovim.
Nikad mi nije bila draga, naprotiv, bila je u spisku najomraženijih glumica. Nisam je voljela ni u Rebelde, gdje je prvi put glumila (ako se ne varam) ni u Teresi koja ju je proslavila. Jednostavno mi je previše izvještačena dok glumi, a sa onom tamnom kosom mi je više izgledalo vulgarno i obično, a ne kao femme fatale koja je svima privlačna.
S druge strane, postala mi je draža u Lo que la vida me robo, kao Monteserat me je ubijedila u ono što radi. Mislim da se u toj ulozi pokazala mnogo bolja nego u Teresi. 3VA sam gledala dijelove, i ono što sam vidjela je isto bilo ok, s obzirom da je trebala dočarati 3 različite ličnosti.
Fizički je prosječna, ali kao što kaže Sofia, kad je dotjeraju izgleda primamljivo. Najljepše izdanje kao Monserat i Ana Lucia. Ipak, daleko mi je od najljepših glumica.
Razlog što je mnogima nesimpatična je vjerovatno način na koji je došla do uspjeha. Da nije veze s Castrom, mislim da nikad ne bi bila Teresa, i ne bi bila toliko popularna. E onda kada je stekla ime, ostavila ga je zbog mlađeg i zgodnog frajera. Sve to ne bi bio problem da Castro, poremećen zbog raskida, nije zakazao s La Malqueridom koja je tokom većeg dijela bila razočarenje.  Laughing
Nije ona ni prva ni zadnja koja je došla na taj načun do uloga, ali je u njenom slučaju najočiglednije.
Mariana
Mariana
Posts : 1116
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Oct 10, 2018 11:45 am
Angelique Boyer-sa šminkom prekrasna,bez šminke-katastrofa,ali kao glumicu ju jako volim,rasturila je kao Ana Leticia u Tres veces Ana ili Teresa-njoj baš odgovaraju takve da to tako nazovem bitch (kučkaste) uloge,ako i Lucía u Amar a muerte bude junakinja tipa Ana Leticia i Teresa,biti će super.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Oct 10, 2018 1:35 pm
Što mislite o Maritzi Rodriguez?

Glumci: Što mislite o ...? 10eio21
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Oct 10, 2018 2:59 pm
Angelique Boyer - O njoj sam već iznosila svoje mišljenje, ali da ponovim i ovde. Ona je jedna od onih glumica za koju ne mogu prosto reći da mi je draga ili nije, već izaziva više emocija i mišljenja. S jedne strane je smatram talentovanom i ne mogu joj osporiti da ima nešto njene zasluge za uspeh uprkos načinu na koji je došla do ovoga gde je danas. Ostaje činjenica da je ona jedna od retkih glumica koja ima više od jedne telenovele koje su u poslednjih desetak godina bile ubedljivo najgledanije. S druge strane veza s Castrom i njen put prema vrhu je nešto zbog čega će uvek biti obeležena. Počela sam da je gledam kroz te kučkaste uloge koje joj leže i koje i sama najrađe bira, doživljavam je kao da je to ona u svojoj koži. Inače meni je njen talenat došao do izražaja u "Abismo de pasion" i tada sam je počela više ceniti kao glumicu. Fizički mi se ne dopada, no kao što sam već govorila u njenim ulogama zavodnica je super srede. Moje mišljenje o njoj privatno nije preterano pozitivno, dok mi kao glumica u nekim ulogama zna prijati.

Maritza Rodriguez - Ona mi je draga i simpatična glumica, iako moram priznati da je nisam mnogo gledala. Ono što ostavlja najjači utisak kod nje je njena odluka o povlačenju, menjanju imena i stilu života. To me je baš iznenadilo. Svako ima pravo da sebi bira put i razumem da je ona u malo godina doživela velike stvari, ne mora više snimati zbog novca, a slave se možda zasitila. No ono što mi je neverovatno je potreba za radikalnim stilom života, okretanje određenim principima vere, nošenje periki, menjanje imena, to mi je nedokučivo. No verovatno je to nešto što je trenutno ispunjava, jer oni koji su mnogo postigli uvek čeznu za novim iskušenjima. Šteta što je više nećemo gledati, imala je neki poseban šarm.
Mariana
Mariana
Posts : 1116
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Oct 10, 2018 4:34 pm
Maritza Rodríguez - pa ok, simpa je,iako je već jako dugo nisam vidjela u niti jednoj telenoveli, odlična mi je u ulogama negativki,iako ima pomalo iritantan i kreštavi glas kad se dere,ali što se glume tiće,ima talenta,nije loša glumica,ne spada mi među omiljene glumice,ali nije mi niti mrska,mogu pogledati njezine telenovele,iako nisam gledala puno njezinih telenovela,samo 2-3 telenovele u kojima je glumila
Ana
Ana
Admin
Posts : 3189
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Oct 10, 2018 10:42 pm
Obožavala sam je i uvek ću je obožavati. Odgledala sam skoro sve telenovele u kojima je glumila i ono što mi se kod nje najviše dopadalo jeste sjajna moć transformacije; kako fizičke, tako i u glumi (ono kad ne mogu da verujem da su npr. Antonia iz ERDLV i Camila iz Perro Amor ista osoba) Very Happy U svim ulogama mi je bila uverljiva, a sa nekima se čak potpuno stopila.

E sad, njen privatni život je ono što me je u isto vreme i iznenadilo i rastužilo. Povlačenje iz sveta glume zbog braka/porodice nije ništa novo među glumicama, iako mi je jako žao što se Maritza na to odlučila. Međutim, šokirana sam onim radikalnim promenama koje je sprovela. Ne mogu da razumem tako nešto i ne znam čemu sve to, ne nalazim dovoljno dobar razlog. Bezveze.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum