Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Oct 11, 2018 9:56 am
Maritza mi je ok glumica, nisam fan broj 1, ali rado je gledam. Dobro obavi posao i ako pozitivka i kao negativka. Zgodna je, a da li je lijepa iskučivo zavisi od boje kose. lol! Definitivno je najljepša s plavom kosom, npr. u La casa de al lado. Sa crnom mi je grozna, a kod nje je problem što je znala pretjerati sa šminkom kada je na crvenom tepihu, toliko da sam sigurna da bi bolje izgledala da je izašla bez mrve šminke. Ima lijepe oči. Što se tiče njenog napuštanja glume, i radikalnih odluka koje je donijela mogu samo reći da je to njen život, i da ako svojim postupcima nikome ne čini zlo (ni sebi), onda niko i nema pravo da se miješa. Mogu reći i da shvatam sve sem nošenja perike. Evo što sam napisala na njenoj temi povodom toga, pa da se ne ponavljam.

Kristina wrote:Baš čitam sinoć članak koji je podijelila sam Maritza. Ukratko, povlači se iz svijeta glume, gluma dolazi u obzir ako bi se snimalo nešto religioznog karatkera. Postala je Jevrejka, te je promijenila ime u Sara  Mintz, a takođe nosi perike jer je zabranjeno otkrivati kosu. Kaže da joj se ostvario san da bude domaćica. Very Happy

Sve mogu da shvatim. Da želi da se udalji od glume, može biti da se ljudi toga zasite. Da želi da bude domaćica, sada kada je stekla dovoljno da ne mora da radi. Da promjeni vjeroispovjest, ajde i to kontam. Da uzme tipično jevrejsko ime, ajde i to da shvatim. Kod starih Izraelaca u biblijsko vrijeme još, promjena imena simbolizovala je promjenu karaktera. (npr Jakov jedan od začetnika jevrejske nacije se zvao Jakov što znači varalica, a kada je došlo do promjene njegovog karaktera ime mu je promjenjeno u Izrael što znači "pobjednik" - kasnije cijeli narod nosi ime po njemu) Mada, ime "Sara" znači "princeza" tako da kod Maritze to i nije neka promjena karaktera. Ako je već Jevrejka, onda zna da kod njih imena nose simboliku, kad ga je mjenjala onda je trebala da vodi i tome računa. Ali, ajd.
Ono što definitivno ne kapiram, je nošenje perika.  Question  Question  Exclamation   U fazonu "ne smijem pokazivati svoju kosu, ali zato smijem lažnu".  Laughing  Laughing  Laughing  Koliko ja znam, nigdje u Starozavjetnim spisima se ženama ne nalaže da pokrivaju kosu. Čak i da je tako, to valjda podrazumjeva nošenje vela, a ne lažne kose preko. Stvarno komično.
Nekad je pozirala jedva obučena, a sad " ne smije" pokazati kosu, ma daj.  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Oct 11, 2018 2:25 pm
Što mislite o Carmen Villalobos?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 2v8rdxg
Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Oct 11, 2018 6:59 pm
Karmen je po meni jedna od najljepših latino glumica. Zapazio sam je još u "La tormenta", a kasnije me je definitivno osvojila u "Sin senos no hay paraiso". Posle sam je gledao u "Mi corazon insiste" i od prošle godine u "Sin senos si hay paraiso".
Zaista je talentovana. Sladak su mi par ona i Sebastian Caisedo, baš bih volio da se uskoro i vjenčaju.
Ja Senose pratim zbog nje, jer je serija puna nebuloza, ali Karmen mi je omiljena glumica I love you I love you I love you
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Oct 11, 2018 8:27 pm
Simpatična mi je. Slabo sam je gledala, ali ono malo što jesam mi se sviđa. Nisam je mnogo pratila pa ne znam je li šta radila na sebi, ali mi njena transformacija iz prosečne u prelepu devojku neverovatna. Vrlo je dopadljiva!
Ana
Ana
Admin
Posts : 3189
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Oct 11, 2018 9:43 pm
Mislim da je talentovana, harizmatična i vrlo atraktivna. Mada nisam njen veliki fan, ali poštujem je.
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Oct 11, 2018 9:50 pm
Pa što se Carmen Villalobos tiće,gledala sam ju u samo jednoj telenoveli,La tormenta (2005),slatka mi je i simpatična,a i lik joj je bio takav,ali pošto sam je gledala u samo jednoj telenoveli,ne mogu puno govoriti o njoj,ali mi je simpa,čini mi se da je kao osoba dosta smirena,samozatajna,povućena,ali jako draga i nježna osoba
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Oct 12, 2018 9:44 am
Meni je Carmen jako draga, jako je simpatična i harizmatična, čista 10-ka. Very Happy Djeluje mi kao jednostavna, prizemna osoba, voli životinje, nije sklona skandalima, a što me je posebno oduševilo je njeno odgovaranje fanovima na komentare na FB. Bar je ranije odgovarala, koliko je mogla stići, pošto ih je gomila. Sve u svemu, jako je cijenim. U stabilnoj je vezi već dugo godina, koju je ipak uspjela održati bez obzira na posao kojim se bave, daljinu i uopšte taj svijet u kome žive, u kome moral nije baš na visokom nivou. Tačno, nalaženje ljubavnog partnera s kojim ćeš biti u postojanoj vezi je stvar sreće, i ne znači da je neko ko ima više veza da je lošija osoba od ove prve. Ipak, ne mogu da ne primjetim da Carmen nije sklona skandalima, ljubavnim trouglovima, (ako jeste tako onda je dobro prikrila) nije dio tračeva i slično.

Ipak da me neko pita, nije u mojih TOP 5 omiljenih glumica. Jeste dobra glumica, ali ja nju ipak više cijenim kao simpatičnu i dopadljivu osobu. Njena najdraža uloga mi je Lola Volcan.
Što se izgleda tiče, meni iskreno nije lijepa, bar nije klasična ljepotica, više mi je slatka. S druge strane, je fenomalno građena, sva je skladna, meni je ona jedna od najbolje građenih glumica, vidi se da drži do sebe.
Meni se čini da je prirodna skroz, i da nije ništa radila na sebi, ako je tako, to je dodatni plus.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Oct 12, 2018 9:46 am
Što mislite o Sandri Echeverria?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 29zv7zb
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Oct 12, 2018 9:54 am
Opisujem Sandru jednom rečenicom: Prosječna glumica, dopadljiva i lijepog izgleda.
Dakle, kao glumica ništa specijalno. Potpuno je bila ista i kao Marina, i kao Lucija, i kao Jade i kao Miranda. Nije bila loša, ali potpuno ista. Ipak, bila mi je draga u svakoj ulozi, ne računajući Žade koja nije ni blizu originalne (ako su već morali da prave rimejk, žao mi je što Žade nije bila Marelene Favela). U stvari ja nju nisam ni gledala nakon RP, a ni jedan njen film, ostavljam da se možda popravila u glumi, samo ja to nisam ispratila.
Ovako generalno mi je simpatična, i lijepa. Jeste da ima malo izduženo lice, ali meni se sviđa.Kod nje je u pitanju, ona "jednostavna" ljepota, ne znam kako bi je drugačije objasnila.
Zaboravih da je prokomentarišem kao pjevačicu. Mnogo mi se sviđa kako pjeva, slušala sam je, a La fuerza del destino mi je jedna od 3 najdraže latino pjesme.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3189
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Oct 12, 2018 11:43 pm
Ravnodušna sam i prema njoj i prema njenoj glumi, koja mi je bleda, ali bukvalno bleda gluma. Nije ono da je totalni antitalenat, niti je neprirodna, niti preglumljava, već joj je svaka odigrana uloga sklona padu u zaborav. Nije pamtljiva, da se tako izrazim.

Fizički lepuškasta i simpatična.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 2 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum