Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1114
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Oct 12, 2018 11:50 pm
Sandra Echeverría-gledala sam ju u samo tri telenovele (Marina,La fuerza del destino i El clon) i meni nije bila loša,ok,bila je u sve tri ona klasična dobra i plemenita glavna junakinja,a što se izgleda tiće,prekrasna mi je,baš mi je neobićno lijepa,pomalo tamnoputa,crna kosa,njezin izgled me na indijanku podsjeća,simpa mi je,nemam ništa protiv nje
Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Oct 12, 2018 11:55 pm
Da se sada emituje neka serija u kojoj je glavna, vjerovatno bih imao mnogo bolji utisak o njoj. Kao marina mi je bila super, tu sam je prvi put gledao.
Kao žade mi je bila najbolja. Kao Lusija je smarala, a kao Miranda je bila fantastična.
Nije neka ljepotica, ima ljepših, ali dobra je glumica.
Čekam njenu Bandidu koju je snimila.
Super pjeva Smile
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Oct 13, 2018 1:07 am
Meni je ona ok. Što bi se reklo ima i boljih i gorih. Ali stoji da je svuda ista. Njena omiljena serija mi je LFDD. Ta serija mi je bila odlična ali najmanje zbog nje. Progutale su je Laisha, Bianchi i bakica. Prosto su imale bolje i zanimljivije likove.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16073
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Oct 13, 2018 1:51 am
Većina vas je rekla da je Sandra svugde ista, to je i moj glavni utisak o njoj. Baš sam mnogo njenih uloga pogledala, gledala sam je čak i u filmu i tu je nepromenjena. Ona kao da istu ulogu glumi celu karijeru, ni po čemu se ne razlikuje. Ne mogu reći da je loša glumica, štaviše vrlo je korektna, ali opšti utisak o njoj mi je ravna crta, ne vuče me da je gledam, ničim se nije nametnula, a opet ako se odlučim za nju znam da neću biti razočarana. Njene najdraže uloge su mi u "Relaciones peligrosas" i "El clon", ali to ne zbog nje, već zbog celokupne priče. Fizički mi je čak ružnjikava sa preduguljastim licem, ali uspeju izvući maksimum iz nje.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5985
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Oct 15, 2018 8:22 am
Što mislite o Lucero?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 QI3Q0E4M_400x400
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5985
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Oct 15, 2018 8:29 am
Ja nisam njen fan, mada nije mi mrsko da je gledam. Dobra je glumica, ali isto koliko je dobra, toliko mi je nekako i izvikana. Najbolja mi je bila kao Barbara Greco, kao pozitivka me ne ubjedjuje baš. Kao pjevačicu je ne pratim. Lijepa je žena, ali sam na njenu ljepotu ravnodušna.
Kad je izbio onaj skandal sa lovom, pala je u mojim očima, kao što bi i bilo ko, ko se bavi tim "sportom". Pozirati nasmijana pored ubijene životinje ne ide uz zdravu i zrelu ličnost koja ima makar i trunku osjećanja prema drugim živim bićima (a koji nisu njena porodica).
Mariana
Mariana
Posts : 1114
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Oct 15, 2018 6:30 pm
O Lucero sve najbolje,dobra mi je i kao glumica i kao pjevačica i svi kažu da je i super osoba,vedra,vesela,nasmijana
Ana
Ana
Admin
Posts : 3181
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Oct 15, 2018 9:56 pm
Pozirati nasmijana pored ubijene životinje ne ide uz zdravu i zrelu ličnost koja ima makar i trunku osjećanja prema drugim živim bićima (a koji nisu njena porodica).

Upravo.

Kao glumica mi je solidna, nigde mi nije bila loša, mada nikad se nisam nazivala njenim fanom. Pristojno izgleda, lepa žena.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5985
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Oct 16, 2018 12:04 pm
Što mislite o Ximeni Duque?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Ximena-duque_reference
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5985
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Oct 16, 2018 12:16 pm
Meni Ximena draga i simpatična glumica. Dobra je u svakoj ulozi u kojoj sam je gledala, Lijepa je i zgodna.
Jedino što mi je smetalo kod nje je otvaranje instagram naloga nerodjenoj ćerci sa svom slikom sa ultrazvuka u profilnoj. Rolling Eyes A, onda tolike slike njene bebe koje su bukvalno ispozirane...nisu mi normalne. Npr. ove:

https://www.instagram.com/p/BkQvjPIggyP/?hl=sr&taken-by=lunaadkins3
kao da je namještena za slikavanje

https://www.instagram.com/p/BjDyUpaAMml/?hl=sr&taken-by=lunaadkins3
gola ramena i go stomak bebi - užas

https://www.instagram.com/p/Bf8-wGwA6U1/?hl=sr&taken-by=lunaadkins3

da, baš se beba ovako sama namjestila

Ili ovako

https://www.instagram.com/p/Beqa3MHAyQs/?hl=sr&taken-by=lunaadkins3
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 3 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum