Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3204
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Dec 25, 2018 10:03 pm
Jedino sam je u ERDA gotivila. Prezgodna je, atraktivna, sexy, ima lepo lice, ali glumački nije nešto jaka. Ona i Levy...to tek ne bih komentarisala Rolling Eyes

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Dec 27, 2018 8:54 am
Što mislite  o Ericku Eliasu?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 2-fYaZg_



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Dec 27, 2018 8:55 am
Nije mi ni glumački ni izgledom ništa specijalno, ali drag mi je i simpatičan. Very Happy

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Dec 27, 2018 4:11 pm
Erick Elías-simpatićan mi je,prvi put sam ga gledala i upoznala kao glumca u telenoveli Gitanas (Ciganke) i tu mi se nije nešto pretjerano svidio (uloga mu je bila takva da me nije privukao,lik mu je bio odbojan,pomalo mi je vukao na negativca sa nekim svojim postupcima,iako mislim da nije bio negativac),ali kasnije sam ga gledala u glavnoj ulozi u Tormenta en el paraíso gdje je imao glavnu mušku ulogu i bio mi je fenomenalan,ima prekrasnu boju očiju,lijepe,svijetle oči ima.Nije mi loš,volim ga gledati tj.njegove telenovele.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Dec 27, 2018 7:03 pm
Erick je mi je dobar glumac, iako nisam neki njegov fan. Sviđa mi se što se ne bazira samo na telenovelama, već se oprobao u raznim žanrovima, a posebno često snima filmove. Tako je i napredovao kao glumac. Svidela mi se njegova uloga u "El color de la pasion", a gledala sam ga i u filmu gde je takođe bio dobar. Fizički je prosečan, no nije moj tip.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3204
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Dec 27, 2018 9:17 pm
Objektivno je glumački kvalitetan, ali sam ovako ravnodušna na njega. Fizički onako.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Jan 03, 2019 8:57 am
Što mislite  o Yadhiri Carrillo?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 196



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Jan 03, 2019 9:21 am
Ja ću se malo raspisati. Very Happy

Od svih glumica koje su napustile taj posao njen odlazak ne mogu da prežalim. Definitivno mi je omiljena glumica, s tim što kad negdje nabrajam omiljene glumice sve je manje pominjem s obzirom da se tim ne bavi već 10 godina. Kao i mnoge, počela je sa Izborom za Miss Mexica kada je bila prva pratilja, s tom razlikom što je nisu odmah utrpali u neku seriju i dali joj glavnu ulogu. Izbor za Miss joj omogućio Televisinu školu glume pa je onda glumila manje uloge, pa onda glavnu negativku, pa je onda tek uslijedila prva glavna uloga.

U La Otra sam je prvi put gledala, i tada me je osvojila. U samo jednoj seriji je pokazala sve što zna. Bila je i klasična, nesigurna glavna junakinja, glavna junakinja koja prolazi transformaciju, sazrijeva i postaje jača, ali i dalje s dozom nesigurnosti, a bila je i glavna negativka, fufičasta, površna i pokvarena. U svakoj ulozi se snašla, a pogotovo u dijelu serije kada je bila Carlota (pozitivka) koja je preuzela identitet Cordelije (negativke). Čak je i u tu napravila razliku između Cordelije i Carlote koja je pretvara da je Cordelia. Bukvalno je glumila 4 nivoa ličnosti, i u svakom se snašla, i pokazala da može sve  da odglumi. Onda je došla kao Elena u Rubi koja je opet potpuno drugačija od svega što sam prije nabrojala. Naježim se svaki put kad vidim scene kada se suočava sa Lucijom na njegovoj samrti, i kasnije sa Bermudezom i Gazconom. Scene su kratke, ali njena gluma je uvjerljiva.

Pored talenta  je takođe i jako atraktivna, i ona mi je  i jedna od najljepših, ako ne i najljepša latino glumica. Sve joj dobro stoji, a posebno mi se sviđaju njene oči.

Od kad udala povukla se, i bavi se buticima dječje garderobe. Ne znam da li je tačan trač da joj muž ne da da glumi i da ne može da ima djecu. U svim intervjuima ima istu priču, nema djecu jer je to obaveza koji bi spriječila da mogu slobodno putuju i rade što žele. Isto tako i telenovele su obaveza koja uzima puno vremena i ne bi mogla da ga koristi kako hoće. Predstavlja stvari da uživa u svojoj ulozi domaćice i vlasnice butika. Možda i jeste tako, ne znam, ali je prava šteta što ne glumi.

Ne sviđa mi se cijela priča oko nje, Leticije Calderon i Juana Collada. Čovjek nije ništa specijalno, a i da jeste, zar bacati dostojanstvo pod noge zbog bilo koga? Ostala je dovijeka okarakterisana kao rasturačica braka. Za njega sam čak čitala da je bio u braku s nekom ženom kada je s Leticiom počeo vezu. Hroničan ženskaroš. Koliko volim Yadhiru kao glumicu i pojavu, toliko mi je ružna cijela priča o njoj i oženjenom muškarcu kojeg je uspjela privesti pred oltar. Pogotovo mi djeluje neiskreno kad govori o svom braku i divnom odnosu s Juanovom djecom. Rolling Eyes

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Jan 03, 2019 12:51 pm
Yadhira Carrillo-prvi put sam ju kao glumicu upoznala u Rubí kao Elenu i odlićna mi je bila,Elena i Héctor (Sebastián Rulli) su mi bili jako slatki i žao mi je bilo što nisu ostali zajedno na kraju.Nisam ju gledala u puno telenovela,ali mi je draga i simpatićna,šteta što se povukla,a njezin izgled-prekrasna je,pomalo tamnoputa,crna kosa,smeđe oći-meni je ona jedna od najljepših i najzgodnijih meksičkih glumica
Ana
Ana
Admin
Posts : 3204
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Jan 03, 2019 11:41 pm
Sa njenim privatnim životom sam samo površno upoznata, ali mi je žao što je zbog toga napustila karijeru. Fenomenalna je glumica i šteta što se opredelila da ne iskoristi taj talenat. Gluma joj je prirodna, nema naprezanja i forsiranja emocija, jednostavno se uživi u lik i odradi posao. Prelepa je i odiše vajbom holivudskih diva iz 60tih godina prošlog veka.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 GeMuxua
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 22 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum