Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16073
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Jan 25, 2019 2:44 pm
Michelle kada se pojavila se brzo nametnula kao veliki potencijal među mlađim glumicama, no smatram da je sada postala precenjena. Bila mi je draga u tim prvim ulogama u kojima se pojavljivala, no što dalje sve mi se manje dopada. U "La sombra del pasado" je još bila solidna, dok je u "Hijas de la luna" bila loša. Meni deluje kao da se ponaša kao velika zveda kojoj više nije potrebno da se trudi jer je sigurna s glavnim ulogama. U poslednjoj ulozi mi je izgledala kao da se došla zafrkavati i otaljati tu ulogu, delovalo mi je kao da je imala potpuno neozbiljan pristup. Isto tako mi nije uverljiva s partnerima s kojima glumi i ne ostvaruje mi dobru hemiju ili je bar ja ne osećam u njenim scenama. Sećam je se još iz "La mujer del Vendaval" gde je bila tako slatka i posebna, tada sam očekivala da će ostvariti ozbiljniju karijeru, no danas sam ravnodušna prema njoj i uopšte me ne vuče da je gledam. Fizički je lepuškasta, no ne smatram je fatalnom lepoticom, više je prosečnog izgleda.
Mariana
Mariana
Posts : 1113
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Jan 25, 2019 3:00 pm
Nisam gledala cijelu,ali ono što sam vidjela,"Hijas de la luna" mi se ćini kao prilično dosadna i nezanimljiva telenovela Sleep ,gledala sam neke isjećke koje je Televisa objavila na svom kanalu na Youtube-u,ali telenovela mi je bezveze,ništa posebno,pomalo dosadnjikava iako je imala odlićne glumce (Cynthia Klitbo,Eugenia Cauduro,Alexis Ayala,Mariluz Bermúdez,Danilo Carrera...),radnja mi je bila dosadna i nezanimljiva.A uloga Michelle Renaud u toj telenoveli mi je bila blago rećeno-katastrofa (definitivno njezina najgora uloga koju sam vidjela),u nekim trenucima je bila baš neozbiljna,djetinjasta,zaigrana da mi je izgledala užasno glupavo,toćno ovo što ti kažeš,Sofia,izgledala je kao da se došla zabavljati na set,a ne raditi.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5985
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 28, 2019 9:02 am
Što mislite  o Danielu Arenasu?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Daniel-arenas



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5985
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 28, 2019 9:04 am
Meni je on prosjek u svakom smislu, ne vidim ništa u njemu što bi ga kvalifikovalo za glavne likove. Nije mi simpatičan, čak djeluje i malo nadmeno.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1113
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 28, 2019 10:11 pm
Daniel Arenas-nije mi loš,prolazna ocjena,nakon uloge u Mi marido tiene familia,mislim da će biti prekrasan otac jednog dana kad i ako bude imao svoju djecu,volim ga kao glumca,u La gata (sa Maite Perroni) mi je bio tako-tako,mlakonja,neodlučan,nesiguran,dopuštao je da mu roditelji upravljaju sa životom,blago rečeno,lik u toj telenoveli mu je bio papak,jedino u La gati mi se njegov lik nije svidio baš nešto pretjerano;užasno nesiguran,dosta plačljiv,ali u ostalim telenovelama gdje sam ga gledala mi je bio ok.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3181
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 28, 2019 10:52 pm
Mlak, čist prosek u svemu, ne ostavlja utisak. Nije mi pamtljiv.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16073
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Jan 29, 2019 2:37 pm
Danielova najbolja uloga je za mene bila ona u "Corazon indomable" u kojoj je imao neverovatnu hemiju sa Anom Brendom i smatram da mu je upravo ta uloga donela popularnost i nove glavne uloge. No nažalost nakon nje je imao uglavnom mlake uloge koje mi se nisu dopale, poput one u "La gati" u kojoj je doslovno glumio mlakonju bez muškosti i karaktera. Mislim da se dosta dobro uklapa u serije komičnog karaktera, te u poslednjoj "Mi marido tiene familia" nije bio loš. Smatram da ne može svaki glumac izneti takvu vrstu uloge, koje njemu, mora se priznati, dobro leže. Lično nisam fan takvih serija i volela bi ga videti u nekoj ozbiljnijoj ulozi, muškarca sa stavom i karakterom, što mu jako nedostaje u karijeri. Rekla bi da je upravo zbog takvog izbora uloga doživljen kao neupečatljiv. Fizički mi je vrlo šarmantan i privlačan.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5985
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jan 30, 2019 8:29 am
Što mislite  o Susani Gonzalez?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Susana-Gonzalez-300x400



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5985
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jan 30, 2019 8:36 am
Jedna od moje tri najdraže glumice. I love you Volim je još od EEAYEO, već je tada pokazala koliko je dobra glumica. Ne znam da je ikad bila loša. Very Happy Dopada mi se što se oprobala u raznim ulogama, i glavnim i sporednim i pozitivnim i negativnim, kao jaka žena, kao uplašena i potčinjena žena...i uvijek je uvjerljiva. Lijepa je,  posjeduje neku elegantnu, prefinjenu i prirodnu ljepotu. Susana pripada onoj starijoj gardi glumica,  sumnjam da će Televisa više imati takvu (mislim da ove mlađe koje se tek probijaju i dobijaju glavne uloge).

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1113
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jan 30, 2019 2:05 pm
Susana González-jako draga glumica i veoma je lijepa i zgodna.Upoznala sam ju kao glumicu prvi put u telenoveli Entre el amor y el odio i tu mi je bila jako slatka,rasturila je kao Cynthia u La que no podía amar,ostala sam Shocked koliko je dobra i uvjerljiva bila kao negativka,ukrala je show i potpuno je zasjenila Anu Brendu koliko odlično je odglumila glavnu negativku u LQNPA,ali ja ju više volim gledati u glavnim ulogama,bolje joj leže pozitivne uloge.Meni ona niti u jednoj seriji gdje sam ju gledala nije bila loša,sve uloge gdje sam ju gledala su joj bile odlične,fenomenalna mi je bila u prvim epizodama Mi marido tiene más familia kad se pojavila kao Master Susana,genijalna mi je bila na početku,onako,sva nadrkana,živčana,neraspoložena.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 27 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum