Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6002
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Feb 27, 2019 9:47 am
Što mislite  o Grettell Valdez?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Grettell-valdez

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6002
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Feb 27, 2019 9:48 am
Prosječna je u svakom pogledu, ako ne i malo ispod prosjeka. Dušu dala za uloge služavki-tračara. Što se tiče izgleda jeste mladolika, ali nije ništa specijalno.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1116
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Feb 27, 2019 12:08 pm
Grettell Váldez-kao negativka mi je jedna od najboljih u telenovelama, nije loša niti kao pozitivka, ali bolje se snalazi kao negativka.Izgled-ništa posebno, nije nešto pretjerano zgodna,mladolika je.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3189
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Feb 27, 2019 9:53 pm
Ima lepe crte lica. Gluma onako, nije mi nešto upečatljiva.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Mar 01, 2019 2:14 pm
Grettell mi je simpatična i draga, ali ne mogu baš reći da je dobra glumica. Njen kvalitet glume se nije razvijao, iako je vremenom dobijala veće uloge. Ima ukusa za srediti se i obući, uvek je negovana i u trendu i to je nešto što je svakako izdvaja. Ona ima 43 godine, a izgleda deset mlađe. Fizički je volim gledati, jer i u ulogama pazi kako će izgledati, ali za kompletni doživljaj potrebno je da se više posveti glumi.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6002
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 04, 2019 12:06 pm
Što mislite  o William Levyiju?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Levy

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6002
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 04, 2019 12:11 pm
Jedino mi je bio dopadljiv u "Pasion" gdje sam ga i prvi put gledala. Bio je partner Mayi Mashalskoj koja je izvanredna glumica, te mi je s njom bio donekle zanimljiv. Nakon te uloge se odmah probio i uopšte nije napredovao, te mi nijednom nije bio nimalo upečatljiv kao protagonista. Lijep i zgodan jeste, ali nekako ne ostavlja utisak na mene, kad nabrajam najljepše glumce uopšte ga se i ne sjetim. Privatno mi djeluje jako umišljeno, a realno nema razloga da to bude. Ako su tačne sve priče o njegovim aferama, i njegovo ljubomirasanje zbog kojeg Elizabeth ne glumi (mada nije da mi je pretjerano žao što je nema) onda je licemjer kakvog nema.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1116
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 04, 2019 1:55 pm
William Levy-meni je bio ok,volim ga i gledala sam ga u već dosta telenovela,jedino mi je bio grozan s onom perikom na početku u zadnjoj telenoveli-La tempestad,kasnije kad je skinuo tu periku je već bilo puno bolje i u Pasión je isto bio grozan s dugom kosom,njemu baš stoji kratka kosa i gotovo-nikakve perike,umetci...Volim ga jako kao glumca iako nekad kad prića,ne razumijem ga baś uvijek jer priča nekako nerazgovjetno i nerazumljivo,a to su se i gledatelji žalili da ga ne razumiješ dok prića zbog kubanskog naglaska.Meni William Levy ima jako lijep osmijeh i prekrasne zube
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 04, 2019 8:36 pm
William je po meni prosečan glumac. Brzo se probio i postao velika zvezda i nije stigao napredovati i razviti se kao glumac. Prva asocijacija na njema mi je da je veliki šarmer i koketa, zbog čega je u takvim ulogama dobro "plivao". Pitam se kako bi se snašao u drugačijoj ulozi i mislim da bi tada njegova slabija gluma došla do izražaja. Sve uloge u kojima sam ga gledala su bile uloge zavodnika u kojima su njegove zavodničke sposobnosti i fizički izgled stavljeni u prvi plan, a gluma je tu igrala sporednu ulogu. Gledala sam ga čak i u jednoj ulozi u američkom filmu gde se opet našao u ulozi zavodnika, glumeći ljubavnika glavne junakinje. I u toj ulozi se fino snašao, opet je bio na svom terenu gde je najsigurniji. U svakom slučaju mislim da glumac treba biti svestraniji i da je u ovom slučaju njegov fizički izgled bio glavna odskočna daska u njegovoj karijeri koji ga je brzo lansirao među zvezde. No mora se se priznati da je privlačan muškarac kojeg je lepo gledati.

Što se tiče njegovog privatnog života, tu mi se ne dopada njegov odnos prema ženama. Razumem da je bio izuzetno poželjan i da je želeo uživati u čarima koje mu je pružila popularnost, ali način na koji je to radio je ružan. Još jedan muškarac koji večno sedi na dve stolice. Nije samo varao majku njegove dece nego i devojke sa kojima je bio ne dajući im na znanje da nije slobodan. No njega je izgleda koštao taj zvezdani status poželjnog muškarca, jer je mislio da mu je nebo granica, a danas vrlo slabo snima. Postao je sujetan i ne može podneti kritiku na taj račun jer je svestan da je njegovo zvezdano vreme prošlo, a sam je tome kriv. Sada ga i godine stižu što je kod njega dosta vidljivo. Iako je on još dosta mlad, rekla bi da gubi mladolik izgled. Šteta, a bio je veliki potencijal.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3189
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 04, 2019 10:09 pm
Levy mi je tako levi...Ono, nebitan i nevidljiv, iako su ga mnogi okarakterisali kao vrhunskog frajera i neodoljivog zavodnika za kojim žene liju suze i seku vene. Objektivno, ima lepu facu i zgodno telo, ali u meni ne izaziva nikakve emocije. Nije mi privlačan, nema harizmu i ostavlja utisak prazne ljušture. Što se glume tiče, maximalan domet mu je prosek ili tu negde oko proseka, mada mislim da gluma nije posao za njega. Bolje neka se drži snimanja reklama za dezodorans ili nešto tako površno.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 GeMuxua
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 34 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum