Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Mar 05, 2019 9:47 am
Što mislite  o Marjorie de Sousa?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Marjorie-sousa

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Mar 05, 2019 10:43 am
Glumica prosječnih sposobnosti, nešto bolja kao negativka. Glavna ascijacija na nju mi je Kendra. Atraktivna je, ali meni je ona više izvikana kao ljepotica nego što to stvarno jeste. Sa tamnijom kosom npr. je čist prosjek. Meni je nekako njeno lice previše okruglo i naduveno, djeluje mi na momente da će eksplodirati. Doduše, ima lijep osmijeh i usne.

Na nju kao osobu sam do skoro bila ravnodušna, ali sa cijelom pričom oko nje, Juliana i njihove bebe mi je postala antipatična. Od trudnoće je napravila reality program. O svim njenim raspravama s Julianom, parnicama i njegovom viđanju/neviđanju bebe  je morala obavjestiti javnost. Tokom trudnoće su pozirali zajedno, čim se dijete rodilo razišli su se. To mi govori da je njihova veza bila samo za javnost, da je to bilo nešto prolazno, i da im se beba omakla, a onda joj je to dobrodošlo kao odbrana da nije u šemi s Gabrielom. Njene šeme, nje stvar, ali ono što mi je odvratno je pravljenje sprdnje od njene bebe oko koje su podigao skandal. Sve je to mogla izbjeći, ali što  da ne iskoristi bebu kao sredstvo samopromovisanja. Rolling Eyes Rolling Eyes Već mi se i prije nešto stužila nakon onih slika s plaže na kojima je Soto nosi na ramenu dok je polugole zadnjice, a sad pogotovo.

Ono što mi se još ne sviđa kod nje, nevezano za njenu harizmu je njen grub i hrapav glas.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Mar 05, 2019 1:55 pm
Marjorie de Sousa-kao negativka je odlična,gledala sam ju samo 2 puta u pozitivnim ulogama i puno bolje se snalazi kao negativka i definitivno je najljepša kao plavuša,smeđa kosa joj ne stoji,meni se nikako ne sviđa sa tamnom kosom.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Mar 05, 2019 7:59 pm
Marjorie mi je uvek iz nekog razloga bila antipatična. Prvi put sam je gledala kao negativku još u jednoj venecuelanskoj seriji kada se za nju nije mnogo znalo i od tada sam o njoj stekla utisak glumice koja je samo figura, prazna bez sadržaja. Kendra je njena najzvučnija uloga u kojoj sam je opet tako doživela. Ona jeste vrlo atraktivna i u prvi plan je samo to dolazilo do izražaja. Više od pola serije se šetala polugola u scenama, akcenat je uvek stavljan na neku njenu fatalnu pojavu ali ne i na kvalitet glume. Doživljavala sam je kao lutku koja šeta u kadru, bez krvi i mesa, bez doživljaja njenog lika.

Slažem se da joj ova javna sapunica oko rođenja deteta i sukoba sa Julianom nije trebala. Neću ulaziti u srž problema u njihovom odnosu, ali činjenica je da je i ona sama učestvovala u javnoj prezentaciji svih tih pojedinosti njihovog sukoba u medijima. Svakodnevno smo slušali šta su jedno drugom poručili preko medija, čak je više puta i plakala pred kamerama. To mi govori da je sopstveno dete iskoristilia za samopromociju misleći da će se prikazati kao žrtva koju će javnost podržati, a na kraju su je doživeli kao ženu gladnu spektakla.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3189
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Mar 05, 2019 11:29 pm
djeluje mi na momente da će eksplodirati

What? lol! lol!

Šta znam, Marjorie mi je ok u svojoj kategoriji. Stvorena je za uloge atraktivnih i nemoralnih kučki, volim je gledati u takvim izdanjima. Meni je ona baš lepa, ali ne ono savršeno i proporcionalno lepa, već bezobrazno i kurvinjski lepa ako to ima ikakve logike.Laughing  I telo joj je bombastično. Njen privatni život ne pratim, ali sam čula za DNK cirkus. Šta reći...seljačka posla, kao i kod mnogih javnih faca koje se razmeću "prljavim vešom" radi samopromocije, pažnje, popularnosti...

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Mar 06, 2019 9:00 am
What? lol! lol!

Nisam htjela zvučati uvredljivo, ali mi stvarno tako djeluje. Znaš ono kad se balon naduva previše pa imaš utisak da će svakog momenta puknuti? E meni tako izgledaju njene crte lica, ne vidim tu ljepotu koji svi vide, mada daleko od toga da je ružna. Atraktivna jeste. Smile

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Mar 06, 2019 10:37 am
Što mislite  o Gabrielu Soto?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Gabriel-soto-624x3513

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6005
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Mar 06, 2019 10:40 am
Kao glumac mi je uvijek bio ok i korektan, i drago mi je ga je gledati. Fizički je privlačan, ali nije moj tip. Što se tiče njega kao osobe, nema ni potrebe da previše komentarišem. Lik koji dozvoli da mu se ljubavnica (koju konstantno brani) javno sprda sa majkom njegove djece mi može izazvati samo povraćanje.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Mar 06, 2019 6:28 pm
Gabriel Soto-kao glumac mi je ok,ali privatno,mislim da ne zaslužuje one dvije prekrasne djevojčice koje mu je rodila Géraldine Bazán,svojim ponašanjem je pokazao da mu je ljubavnica puno važnija od kćeri,razumijem da ne želi više biti sa Géraldine, (ok,ako veza nije funkcionirala,neka ide svatko svojim putem) ali da je kćeri odbacio zbog ljubavnice,to ne kužim,a uvijek je u intervjuima (dok nije postao otac) naglašavao da mu je velika želja postati otac i imati djecu,a sad kad ima dvije prekrasne djevojčice,odbacio ih je zbog ljubavnice.Nije ćak niti bio na proslavi rođendana svojih kćeri;starija Elisa Marie (10) je rođena 17.2.,a mlađa Alexa Miranda (5) rođena je 19.2. i to zbog koga,radije je bio sa ljubavnicom,nego sa kćerima za njihov rođendan.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3189
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Mar 06, 2019 10:08 pm
Kao glumac onako, negde je solidan negde slabiji, ali mogu ga gledati. Nije mi nešto simpatičan. Fizički okej.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 GeMuxua
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 35 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum