Go down
Kristina
Kristina
Admin

Rubi - Page 10 Empty Re: Rubi

on Tue Jan 15, 2019 8:46 am
Stajala je gore na vrhu i demonstrirala svoju (umišljenu) superiornost i aroganciju koja uz to ide. I onda je, u jednom momentu, izgubila ravnotežu i pala na staklo. A ko visoko leti, nisko pada. Njen pad je bio brz koliko i njen uspon. Sve što je stekla, stekla je lakšim putem, bez truda i rada, gazeći preko mrtvih. U sekundi stekla, u sekundi izgubila.

A pad na staklo govori u prilog tome da je to što je imala da ponudi krhko i lomljivo poput stakla.

Dobro si opisala simboliku njenog kraja. Kažem ti, njen kraj mi je najoriginalniji što se tiče negativki, baš zbog poruke i simbolike koju nosi. Mogla je sve da ima samo da je imala malo strpljenja. Međutim, njen stav da joj je izgled dovoljan i da je sam izgled čini superiornijom od ostalih ju je bukvalno uništio. Da je bila strpljiva mogla je sve imati. Mogla je završiti fakultet, uz Arturovu pomoć bi imala dobar posao  i dobre kontakte, mogla je brzo napredovati, i za par godina bi ona i Alejandro imali extra život, sve i da nije postao milioner. Kao ljekar ne bi sigurno propao. Ona je činjenicu da nije bogat kao Hector doživjela kao tragediju, a nije razmišljala o tome da je Alejandro ipak ljekar (a, ne raznosač novina) koji itekako ima budućnost. Ipak nije smatrala da i ona treba da učestvuje u obezbjeđivanju njihove budućnosti, ona je lijepa i svoj dio posla je obavila. Na kraju je to i koštalo svega.

Kako mi je lep momenat kad Elena saopštava Elisi i Genaru da je trudna.I love you  Hector je tu falio.

Da. I love you Crying or Very sad