Share
Go down
Sofia
View user profile

Re: Latino leksikon

on Tue Dec 18, 2018 10:40 pm

Pasion prohibida - samoubistvo Biance

Esmeralda - smrt Graciele
Kristina
View user profile

on Thu Dec 20, 2018 8:19 am
16. Najsmješnije scene iz telenovela.
Kristina
View user profile

on Thu Dec 20, 2018 8:28 am
Ovo mi je najteže za odgovoriti. Sigurno ih je bilo, ali ne mogu sada ničeg da se sjetim, jer mi humor, smješne scene i telenovele ne idu zajedno.

Ova mi se nasvježija, zato nju izdvajam.

Susret Loreta y Cayetana u Rubi

13:43-14:26

Ana
View user profile

on Fri Dec 21, 2018 12:09 am
Ne mogu da nađem same scene, samo čitave epizode, ali meni je većina scena sa Pilar (Mi ex me tiene ganas) urnebesna. Nisu sad to klasično komični momenti, već ih Pilar napravi takvima svojom neurotično-temperamentno-sarkastičnom prirodom.

View user profile

on Fri Dec 21, 2018 1:53 pm
Sigurno je bilo scena koje su me nekad slatko nasmijale, ali očigledno ne ostaju mi u sjećanju. Da sad ne gledam Rubi ne bih se ni ove sjetila.
Kristina
View user profile

on Fri Dec 21, 2018 1:53 pm
17. Najgluplje/najgore scene iz telenovela.
Kristina
View user profile

on Fri Dec 21, 2018 2:20 pm
Ima ih mali milion, ali sada mi prva pada na pamet scena koje nema. lol!

Pobre diabla (Fiorella) - ne znam koja je to epozoda, niti me je volja tražiti, ali opisaću ukratko. Fiorela (klasična junakinja, neuka seljanka koja je naslijedila bogatstvo koje uključuje i izdavačku kuću) je par mjeseci odsustvovala iz kuće  tokom visoke trudnoće ( provela ih je kod prijateljice u starom kraju). Tokom tog perioda ju je njen prijatelj učio neke stvari uključujući i francuski jezik. Kada se vratila na posao (brzo nakon poroda) iskrsnuo je neki intervju s osobom koja je iz Francuske (neka bitna osoba u toj oblasti). Cijela izdavačka kuća nije imala prevodioca, cijela Lima nema prevodioca za francuski, a onda se pojavljuje Fiorella kao spasilac situacije koja je naučila francuski tokom par mjeseci poduke kod kuće. Ona je odradila  intervju, i sve je prošlo perfektno. Prvo, treba dobro poznavati oblast iz koje je ta osoba s kojom se radi intervju (novinar se valjda sprema za intervju), drugo treba izuzetno poznavati jezik da bi se s nekim konverziralo o nekoj određenoj oblasti bar sat vremena. Toliko dobro savladati jezik učenjem kod kuće nije moguće, pogotovo ne njoj koja ni maternji nije znala pričati kako treba , i pogotovo što je nju podučavao prijatelj koji nije profesor francuskog.

Uglavnom, inervju je, kako kažu, prošao sjajno, a ono što je najsmješnije što te scene nije ni bilo. Tolika frka se napravila, a nisu prikazali ni jedan sekund tog intervjua i Fiorelinih sposobnosti. lol! lol!

Bilo je još dosta ovakvih bisera, ali ovo me je sada najviše inspirisalo.
Mariana
View user profile

on Fri Dec 21, 2018 4:44 pm
Cuidado con el ángel-Ana Julia rađa kćer kroz traperice,neviđena glupost
Mariana de la noche-pretvaranje čovjeka u sokola
Ana
View user profile

on Fri Dec 21, 2018 9:29 pm
Cuidado con el ángel-Ana Julia rađa kćer kroz traperice,neviđena glupost

Sećam se ovoga, hit lol!

Pojedine telenovele su glupe od prve do poslednje epizode, pa bi teško bilo izdvojiti konkretnu scenu/e i proglasiti je najglupljom.

Ima tu raznih bisera, od siromašnih i nepismenih glavnih junakinja koje posle tipa tri dana postaju direktorke multinacionalnih kompanija, do gluposti poput onih kada neki lik promeni frizuru i natakne naočare i najednom ga ni njegovi najbliži ne prepoznaju lol!

Ali ja ću postaviti jednu antologijsku scenu iz serije Maria del barrio, koju nisam ni gledala. Međutim, za tu scenu znaju i oni koji ne prate telenovele. Ne znam, meni je to najimbecilnija scena u istoriji telenovela. Apsurdna, karikaturalna, tragikomična, retardirana. Ko nekakva parodija.

Uživajte...

View user profile

on Sat Dec 22, 2018 12:27 am
Bilo je svakakvih gluposti u raznim telenovelama,ali ovo rađanje djeteta kroz hlaće im je vrh debilizma-s tom scenom su nadmašili sami sebe,a i Mejíu i sve gluposti u njegovim telenovelama,gledala sam scenu već 1000 puta i svaki put ostanem Shocked Question kad se krene porađati kroz hlaće.Da mi je samo znati kako su to izveli,pa što nisu skužili da je to greška dok su snimali?Mala se rađa,a ne vidiš odkud izlazi glava,ostatak tijela...(iako znamo svi kako se djeca rađaju uz carski rez) samo se odjednom stvorila u sceni,pala s Marsa,nezaboravna scena.Ne mogu vjerovati da su bili toliko glupi i snimili tu scenu
Sponsored content

Back to top