Go down
Kristina
Kristina
Admin

Caer en tentacion - Page 8 Empty Re: Caer en tentacion

on Thu Apr 11, 2019 1:09 pm
Gledala sam ovaj klip juče, samo što sam premotavala dijelove u kojima on objašnjava kraj CET, tako da mi je u tom premotavanju možda promaklo ko je ubica. Sviđa mi se što nisi ostavili da je to Damian. Slažem se da je kraj u originalu previše romantičan, ovako je mnogo uvjerljive. Prosto ovo nije priča uz koju ide klasičan sretan kraj.  Koliko sam shvatila iz video klipa Alininu priču su najviše promijenili. Ona je tamo iskreno voljela Sammyija, a namjerno ih je rastavio njegov otac.

Sofia, kako se tebi čini otvoren kraj Raquel? Da li je umrla ili nije?

Zaboravila sam prokomentarisati da mi se Azucenin kraj nije svidio. Mislim da je njena smrt bila nepotrebna.

Jedna stvar mi je konfuzna, a to su tinejdžeri, koliko uopšte imaju godina. Nikad mi nije bilo jasno da li je školska godina, da li su poslije tri godine i dalje u srednjoj ili na faxu. Npr.na početku se govorilo o Lolinoj maturalnoj ekskurziji koja se tek desila kada je Benjamin rođen odnosno nakon minimum godine dana od početka radnje. Onda mi nije jasno kada se vratila s puta jesu li njene scene na faxu ili u školi. Prikazali su dosta tinejdžerskih problema i dilema, ali nije mnogo prostora posvećeno tome da li su završili školu, što će studirati...

Na kraju serije vidimo da je Carolina imala 35 godina kada je umrla. Pa sa koliko godina je rodila Lolu, sa 15? Jeste pominjano da je rodila mlada, ali baš toliko. Shocked

Evo još jednog zanimljivog klipa. Baš mi je bilo fascinantno kako je uvjerljivo njen leš izgledao.

Admin

Caer en tentacion - Page 8 Empty Re: Caer en tentacion

on Mon Jun 03, 2019 1:20 pm
Toliko mi se dopala ova telenovela da sam odlučila da je nakon kratkog perioda repriziram. Tempo će biti usporeniji, ali hoću da je opet odgledam. Znajući kraj nisu mi jasne scene iz prve epizode. Vidimo da Raquel odnekle dolazi u momentu dok se Damian i Carolina voze, a u momentu kad se desio udes Raquel je već bila kod kuće u krevetu. Neutral Tačno se vidi da su imali više varijanti za kraj, inače se takve greške ne bi potkrale.