Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Mi marido tiene familia - Page 7 Empty Re: Mi marido tiene familia

Mon Nov 05, 2018 12:08 am
Mi marido tiene familia - Page 7 Dr-GFUC1-VYAIu-Y9t
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Mi marido tiene familia - Page 7 Empty Re: Mi marido tiene familia

Mon Nov 05, 2018 9:21 pm
Jel zna netko kad se vraćaju Zuria Vega i Daniel Arenas? Jako mi fale Julieta i Robert  Crying or Very sad  Sad jedva čekam da se vrate,telenovela nije ista bez njih dvoje, osjeti se njihova odsuntnost, nije to ista serija bez njih dvoje. Jadni Daniela i Gabriel, umrla sam od smijeha kako su oba dvoje skoro pali u nesvijest kad su saznali da će dobiti trojke Very Happy Shocked
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Mi marido tiene familia - Page 7 Empty Re: Mi marido tiene familia

Wed Nov 07, 2018 12:11 am
Koliko sam čitala, Zuria i Daniel se neće vraćati u seriju celu sezonu, već je bio plan da se pojave u završnim epizodama, no ni to još nije potvrđeno. Ne gledam seriju i ne znam na koji način je prikazan njihov odlazak, no nemoj se nadati da ćeš ih gledati u nastavku. Ukoliko se i pojave na samom kraju, mislim da to za fanove nije nikakva uteha ako ih celo vreme neće gledati.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Mi marido tiene familia - Page 7 Empty Re: Mi marido tiene familia

Fri Nov 09, 2018 3:02 am
Mi marido tiene familia - Page 7 Dr-WVbw-JUw-AEb-JK
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Mi marido tiene familia - Page 7 Empty Re: Mi marido tiene familia

Wed Nov 21, 2018 12:08 am
Mi marido tiene familia - Page 7 E76ac3e59e57
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Mi marido tiene familia - Page 7 Empty Re: Mi marido tiene familia

Thu Nov 22, 2018 11:15 pm
Sofia wrote:
Mi marido tiene familia - Page 7 Dr-WVbw-JUw-AEb-JK

RIP Team Osos Sad Crying or Very sad zašto je Gabriel morao umrijeti? (znam da je Juan Pablo Minor napustio telenovelu zbog drugih obaveza),ali mogli su to drukčije napraviti, npr; da se Daniela i Gabriel sa djecom odsele u drugu državu, a ne ovako. Juan Osorio je skroz prolupao, nije dovoljno što su otišli protagonisti, sad su morali i drugi najbolji par (Daniela i Gabriel) u seriji uništiti. Ova serija je bila odlična u prvoj sezoni, ali u drugoj su ju skroz uništili;stalno neke nesreće,bolesti,smrti... Treća sezona-piši propalo jer već u drugoj sezoni je serija uništena sa glupostima.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Mi marido tiene familia - Page 7 Empty Re: Mi marido tiene familia

Fri Nov 23, 2018 6:55 am
Mariana ako će ti biti lakše, fanovi telenovele su toliko eksplodirali zbog svega ovoga da su o tome izašle i vesti. Kažu, bolje da su drugu sezonu nazvali "Mojem mužu su ubili familiju" s obzirom na okolnosti. Nažalost ne postoji plan snimanja, već kada vide da je serija gledana onda je produže ne misleći hoće li to imati smisla bez glumaca koji nisu u mogućnosti nastaviti snimanje. U ovom slučaju su ključni glumci napustili seriju, od Zurie i Daniela, Diane Bracho koja će se valjda vratiti, pa sada do Pabla Minora. Mogli su lepo završiti seriju tada kada su Zuria i Daniel morali ići. Sada su fanovi besni na Susanu Gonzalez što je preuzela glavnu ulogu, kao da je ukrala Zuriji. A Susana ni kriva ni dužna, došla u seriju kao pojačanje da bi na kraju zbog okolnosti njenu priču pretvorili u glavnu. Videćemo kako će to izgledati sada kada dođe Gabriel Soto. Negde sam čitala da navodno od tada kreće 3. sezona.
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Mi marido tiene familia - Page 7 Empty Re: Mi marido tiene familia

Fri Nov 23, 2018 9:15 am
Znam, čitala sam komentare, u prvoj sezoni je naziv telenovele imao smisla; obitelj, vrijednosti, ujedinjena obitelj, dok je u drugoj sezoni, potpuni raspad sistema; svi su skoro posvađani, ona baba Imelda pljuje po svima (ona definitivno  ne živi u 21.stoljeću), Audifaz izbacio sina iz kuće samo zato što je gay i ne želi uopće čuti za njega, ubili Gabriela baš sad kad su on i Daniela trebali uživati sa djecom...
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Mi marido tiene familia - Page 7 Empty Re: Mi marido tiene familia

Mon Dec 10, 2018 12:08 am
Mi marido tiene familia - Page 7 Da653754213
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Mi marido tiene familia - Page 7 Empty Re: Mi marido tiene familia

Mon Dec 10, 2018 12:08 am
Mi marido tiene familia - Page 7 Dt3-Pb-BMWk-AE0-HFF
Mi marido tiene familia - Page 7 Dt3-QZjo-Wk-AIBV2a
Sponsored content

Mi marido tiene familia - Page 7 Empty Re: Mi marido tiene familia

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum