Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 25 Empty Re: Sin tu mirada

Sun Apr 08, 2018 2:57 pm
Serija ulazi u poslednju nedelju prikazivanja

Sin tu mirada - Page 25 DPx_Ikxb_Vw_AAIGxc

U sledeću nedelju 15. aprila se očekuje veliko finale serije koja će završiti sa 112 epizoda
Još se uvek ne može naslutiti kraj za tri glavna para u seriji i sve opcije se za sada čine mogućima
Glavni par je celu drugu etapu razdvojen, a Marina se udaje za doktora Bazana i pitanje je hoće li ga moći izdati zbog Alberta
Vanesa je doživela transformaciju svog lika i spremna je na život s Paulinom, no on je u vezi sa Anitom za koju misli da je trudna
Prudencia je otkrila da je Luis vara, videćemo hoće li imati smelosti okrenuti potpuno novu stranicu i dati šansu doktoru Fernandu
Rimejk je u većini radnje pratio original, no bilo je manjih izmena poput lika Luisa koji ovde nije doživeo potpunu transformaciju na bolje
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 25 Empty Re: Sin tu mirada

Sun Apr 08, 2018 3:30 pm
Sin tu mirada - Page 25 88
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 25 Empty Re: Sin tu mirada

Sun Apr 08, 2018 3:30 pm
Koga će Prudencia na kraju odabrati, Luisa ili Fernanda?

Sin tu mirada - Page 25 DZ9lp_Ls_VAAAk0vr

Iako je Prudencia oduvek poštovala instituciju braka, te nije bila spremna odustati ni kada je poverenje prestalo, on se narušio otkrićem da je Luis vara
Doktor Fernando joj govori da je ona oduvek imala posebnu važnost za njega još od perioda mladosti kada ga je odbila udavši se za Luisa
Prudencia nije bila spremna dati šansu doktoru, no videćemo hoće li se stvar promeniti sada kada je Luis razočarao
U originalnoj verziji njen muž doživi transformaciju prihvativši njihovu ćerku, te joj nikada nije bio neveran zbog čega su na kraju ostali zajedno
Biće zanimljivo videti kakav kraj čeka Luisa s obzirom na njegovo bahato ponašanje celu seriju i hoće li ga Prudencia kazniti zbog toga
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Sin tu mirada - Page 25 Empty Re: Sin tu mirada

Mon Apr 09, 2018 1:37 am
Hoće li serija pratiti original i prirediti nesrećan kraj Vanesi i Paulinu?

Sin tu mirada - Page 25 Da_JY_3u_Uw_AAZgv4

Kao i u verziji "Esmeralde" i u ovoj seriji je sporedni par Vanesa i Paulino pobrao sve simpatije i izazvao ogromnu pažnju publike
U originalnoj verziji Vanesa na kraju umire, a sa njom i njegove nade u mogućnost življenja te ljubavi koja je bila nesrećna
Do sada je njihova priča skoro u potpunosti pratila original, pa se postavlja pitanje hoće li im kraj ovde biti drugačiji
Fanovi od samog početka mole produkciju da im podari srećan kraj, pa ostaje da vidimo hoće li im udovoljiti
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Sin tu mirada - Page 25 Empty Re: Sin tu mirada

Mon Apr 09, 2018 6:13 pm
Ne pratim baš cijelu seriju,ali prema onome što sam vidjela,Luis je teška seljačina i primitivac, zato se nadam da će se Prudencia odlučiti za Fernanda, barem je normalan.A što se tiče Vanesse i Paulina, ne bih željela da njih dvoje imaju onako tužan i tragičan kraj kao Graciela i Adrián u Esmeraldi (1997), baš bih voljela da njih dvoje u ovoj verziji imaju sretan kraj i da ostanu sretni zajedno, isto kao i Marina i Alberto.Bilo bi super kad bi ovdje napravili dvostruko vjenćanje Marine i Alberta i Vanesse i Paulina, da ne slijede baš skroz original, volim kad u neki remake uvedu i neke promjene i kad slijepo ne slijede neki original
avatar
Guest
Guest

Sin tu mirada - Page 25 Empty Re: Sin tu mirada

Tue Apr 17, 2018 7:38 pm
Sin tu mirada - Page 25 Da7_Vz_G3_UMAAZjj
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Sin tu mirada - Page 25 Empty Re: Sin tu mirada

Tue Apr 17, 2018 8:29 pm
Kraj je bio katastrofa, Marina i Ricardo su ostali zajedno na kraju, a u alternativnom kraju su spojili Marinu i Alberta Rolling Eyes a trebalo je biti obrnuto; Marina i Alberto-originalan kraj, Marina i Ricardo-alternativni kraj. Ali mi je drago što su Vanessa i Paulino ostali sretni zajedno na kraju i što njih dvoje nisu imali onako tužan i tragičan kraj kao Graciela i Adrián u Esmeraldi (1997).
avatar
Guest
Guest

Sin tu mirada - Page 25 Empty Re: Sin tu mirada

Mon Apr 23, 2018 6:49 am
Finale koje mi se nije svidjelo bile su da je Marina morala ostati s Alberto, barem se približavala originalu "Esmeralda".
Drago mi je za Paulo i Vanessa, barem su ostali zajedno i nisu imali tužnog kraja.
Ali konačni mora biti Marina i Alberto.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Sin tu mirada - Page 25 Empty Re: Sin tu mirada

Tue Apr 24, 2018 11:49 am
Da,ni meni se to nije svidjelo,očekivala sam da će Marina i Alberto napokon biti sretni zajedno,a na kraju sam se razočarala. Ali to što ti kažeš, barem Vanessa i Paulino nisu imali onako tužan i tragičan kraj kao Graciela i Adrián u Esmeraldi,zbog njih mi je jako drago da su njih dvoje imali sretan kraj kad su već morali upropastiti kraj i rastaviti protagoniste (Marina i Alberto,bili su mi prekrasan par, ali nažalost, nisu imali sretan kraj)
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Sin tu mirada - Page 25 Empty Re: Sin tu mirada

Tue Jul 17, 2018 6:08 pm
Nedavno sam pročitala da se spominje da će telenovela Sin tu mirada navodno imati i 2. sezonu (serija tipa Por amar sin ley, Mi marido tiene familia sa po dvije sezone), e sad koliko je to istina ili trač, vidjeti ćemo sa vremenom.
Sponsored content

Sin tu mirada - Page 25 Empty Re: Sin tu mirada

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum