Share
Go down
View user profile

Rad, izgled i funkcije na forumu

on Sat Sep 23, 2017 2:01 am
Sve što imate da pitate ili predložite u vezi samog rada foruma, njegovih funkcija i izgleda, slobodno možete ovde. Ovo mesto jedino nije predviđeno za pitanja iz domena forumskih tema i Pravilnika, za šta postoje posebne teme.
View user profile

Re: Rad, izgled i funkcije na forumu

on Mon Sep 25, 2017 1:56 pm
Ana, sve pohvale za uređenje foruma! Sada vidim da stranica sadrži 15 postova. Prije smo imali 10. Hoće li to ostati tako? Možda bi bilo bolje da se smanji s obzirom da nemamo veliki broj članova i postova.

Potrudiću se u narednom periodu srediti teme telenovela i glumaca. Planiram poslednje stranice i svežije fotografije kopirati sa starog foruma, dok bi za par novijih telenovela kopirala epizode koje sam postavljala.
View user profile

on Mon Sep 25, 2017 4:42 pm
Možda bi bilo bolje da se smanji s obzirom da nemamo veliki broj članova i postova.

Rešeno, smanjila sam na 10 Wink
View user profile

on Tue Sep 26, 2017 11:22 am
Predlažem da se tema "Koje telenovele gledate" iz podforuma Gledanost telenovela prebaci u podforum Ćaskalište.
U podforumu Novosti iz sveta sapunica imamo samo jednu temu Latino novosti koja je osmišljena tako da tu postavljamo novosti iz svijeta sapunica, ali i o latino glumcima. Ja bih da se to razdvoji dok još nismo počeli postovati u toj temi. Neka ta tema služi za novosti o sapunicama koje još nemaju svoju temu, i eventualno za novosti ako se spekuliše da će neki glumac/glumica negdje da dobije ulogu, ali bih za novosti o privatnom životu glumaca i slično predložila novu temu u podforumu Latino glumci.
Nisam sigurna je li ovo pitanje adekvatno za ovu temu, ali eto neka Sofia i Ana razmisle o predlogu. Smile
View user profile

on Tue Sep 26, 2017 8:23 pm
Predlažem da se tema "Koje telenovele gledate" iz podforuma Gledanost telenovela prebaci u podforum Ćaskalište.

Slažem se, prebaciću je tamo. Gledanost telenovela mi je više za brojke i stroge podatke.

Ja bih da se to razdvoji dok još nismo počeli postovati u toj temi.

To neka bude Sofijina odluka, pošto je ona najaktivnija na tim temama Smile
View user profile

on Wed Sep 27, 2017 12:19 am
Kristina, tvoj predlog je skroz ok, ali mislim da bi to više pristajalo nekom velikom forumu. Ovde nema ko ni popuniti teme, a kamoli komentarisati ih. Zato je možda nepotrebno praviti toliko sličnih tema. Čak šta više, taj podforum Novosti iz sveta sapunica možda i nije potreban. Tu temu Latino novosti možemo staviti i u Ćaskalište.

Da smo veći i aktivniji, bilo bi tu raznih mogućnosti. Može se otvoriti zbirna tema o glumcima recimo, pa tamo pisati o onima koji nemaju svoju temu i komentarisati generalno, ali opet se vraćam na početak, ne komentarišu se ni ovi postojeći. Zatim tema o Nadolazećim telenovelama, ali opet čim se konkretnije počne pričati o nekoj novoj seriji već se otvara tema.

Neću se protiviti, ako vi mislite da je to potrebno, neka bude. No neka to ide u rubrike Ćaskalište u oba slučaja, jer Novosti iz sveta sapunica ne znam čime bi više popunili.
View user profile

on Thu Sep 28, 2017 7:47 pm
Čak šta više, taj podforum Novosti iz sveta sapunica možda i nije potreban. Tu temu Latino novosti možemo staviti i u Ćaskalište.

Odrađeno.
View user profile

on Wed Nov 01, 2017 11:12 pm
Može li mi netko objasniti što se događa sa forumom,zašto me izbacuje?Kad sam se registrirala,neko vrijeme sam normalno ulazila bez prijave,bila sam prijavljena svaki put kad bih ušla,ali već jedno dva dana,kad god uđem,svaki put mi traži da ponovno unesem korisničko ime i lozinku,zašto se to događa,je li se to dogodilo još nekom ili samo meni? Question confused.Normalno sam ušla,nisam se odjavljivala i drugi dan kad sam ušla tražilo mi je da ponovno ukucam korisničko ime i lozinku i to mi se događa već jedno dva dana,svaki put kad uđem,pita me da ponovno ukucam korisničko ime i lozinku,a kad sam se registrirala,sve dosad,ulazila sam normalno,bez ulogiranja svaki put.
View user profile

on Thu Nov 02, 2017 12:26 pm
Mariana,

to nije do foruma, već vjerovatno do browsera preko kojeg ulazis. Ako je chrome on te obično pita oćeš li da ti zapamti korisničko ime i šifru. Kad se loguješ imaš onaj štrik ispod passworda "log in automaticly", ako to obilježiš vjerovatno nećeš morati da se loguješ svaki put. Međutim, ako brišeš istoriju pretraživanja obrisaće ti i zapamćene passworde.
View user profile

on Thu Nov 02, 2017 12:30 pm
Hvala,nisam brisala povijest pretraživanja,a što se interneta tiće,koristim Mozilla firefox,pogledati ću ovo što si rekla,pa ćemo vidjeti što će se dogoditi i sad sam vidjela opcija log in autonaticly mi je ukljućena,nisam ju isključivala,ali svejedno me izbacilo
Sponsored content

Back to top