Go down
Sofia
Sofia
Admin

Rad, izgled i funkcije na forumu  - Page 5 Empty Re: Rad, izgled i funkcije na forumu

on Wed Dec 19, 2018 2:00 am
Pokušala sam kao prošle godine ubaciti jedan detalj Božićne dekoracije na forum, međutim ništa se ne očitava. Ana, ti se bolje snalaziš u tome, pa bi te molila da nam pokušaš nešto ubaciti kako bi nam i tu bila praznična atmosfera.
Mariana
Mariana

Rad, izgled i funkcije na forumu  - Page 5 Empty Re: Rad, izgled i funkcije na forumu

on Thu Dec 20, 2018 10:12 pm
Kako da postavim sliku?Vidim da svaki put kad želim staviti neku sliku na forum,slika se ne vidi i ne može se otvoriti,vidi se samo ona mala kockica.Oćito nešto ne napravim kako treba kad postavljam sliku,u ćemu griješim?Kliknem ove opcije;postavi url i ikonicu koja je za postavljane slike,ali mi se slika nikad ne vidi,ne kužim u ćemu je problem,gdje griješim kod postavljanja slike?Jer vidim da kad god netko drugi postavi sliku na nekoj temi,slika se vidi i može se otvoriti,samo meni ne,a ne mogu skužiti gdje griješim i što ne radim dobro.
Ana
Ana
Admin

on Thu Dec 20, 2018 11:56 pm
Kako da postavim sliku?

Za postavljanje slika sa neta...Copy/paste url-a slike na URL polje ikonice za slike (prvi red, peta ikonica otpozadi), insert i to je to.

Ana, ti se bolje snalaziš u tome, pa bi te molila da nam pokušaš nešto ubaciti kako bi nam i tu bila praznična atmosfera.

Ja se nikada nisam petljala oko estetike foruma, za to je bila zadužena Anja, pa se bojim da ne zeznem nešto confused Moraću da osmislim neku strategiju lol!

on Tue Jan 01, 2019 11:44 pm
Ana,hvala na pojašnjenju Wink ,pokušala sam popodne i skužila kako da postavim sliku,izgleda da sam ja krivu ikonicu koristila cijelo vrijeme kad sam htjela postaviti sliku,pa mi se zato slika nije vidjela
Mariana
Mariana

on Sun May 19, 2019 1:06 pm
Imam jedno pitanje,postoji li mogućnost da si promjenim ime?Avatar (sliku) sam promijenila,ali me zanima mogu li nekako u postavkama profila,promijeniti ime?Hvala i ako mogu,može li mi netko objasniti kako da promijenim ime?Hvala Very Happy Smile Laughing
Sofia
Sofia
Admin

on Tue May 21, 2019 12:16 am
Mariana, mislim da se ime ne može promeniti. Nisam u potpunosti sigurna, sačekaćemo Anu da vidimo šta ona ima da kaže. Ja ne pronalazim tu opciju, a sećam se da ni na prošlom forumu nije postojala ta mogućnost. Mislim da ni ovde to nije moguće.
Mariana
Mariana

on Tue May 21, 2019 12:47 am
Ok,nema problema,ako se može,ok,ako ne,nema veze Wink
Kristina
Kristina
Admin

on Mon Jun 03, 2019 1:16 pm
Na prošlom forumu je to mogao da uradi globalni moderator ili administator. Za ovdje ne znam. Smile

Admin

on Mon Jul 08, 2019 9:45 pm
Prebaciću se ovde sa ovom temom jer je prikladnije. Evo sada je plavo - crni forum. Svaka čast što si pronašla način da staviš baner. Hajde reci mi kako si uspela? Meni je ok, samo je ovo crno pretamno, ali kad staviš baner neće biti. Jedino kada se otvore stranice sve je belo i post i pozadina, pa nije jasno vidljivo gde jedan post završava, a drugi počinje. No važna je promena. Ne znam da li si videla da ima tri stranice izbora, čisto da ti skrenem pažnju, pošto je ovo na prvoj. Inače vidim da je stranica šira. Da li si je menjala ili se sama tako postavila? Ona malo uža opcija mi se činila bolja, ovako je previše razvučeno. Neke stvari se očito same promene, jer su recimo ovi detalji (Home, Calendar, Memberlis...) na drugom mestu, pa je boja linkova/naslova svetlija.. Povećaću slova. Ti ako si raspoložena, slobodno menjaj baner.
Mariana
Mariana

on Tue Jul 09, 2019 12:27 am
Ana,Sofia,ne znam koja od vas dvije je to napravila,ali sve pohvale-Bravo za nove smajliće,vidim da ste dodali nove smajliće i sad ih ima više i to mi se jako sviđa,meni se novi smajlići jako sviđaju  Wink cheers Rad, izgled i funkcije na forumu  - Page 5 2355236270  Rad, izgled i funkcije na forumu  - Page 5 2315767614 Rad, izgled i funkcije na forumu  - Page 5 664804837
Sponsored content

Back to top