Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 2 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Apr 05, 2018 2:19 am
Renata Notni i Carlos Ferro su glavni protagonisti nove Televisine popodnevne serije

Novosti o telenovelama - Page 2 Nube

Seriju priprema producent Pedro Ortíz de Pinedo kojem je ovo prva telenovela, iako ima iskustva u radu sa serijama drugačijeg žanra
Reč je o preradi argentinske telenovele "Nini" koja trenutno nosi naziv "Nube", a glavne protagoniste Renatu i Carlosa je potvrdila Maxine Woodside
Renata će se u telenoveli naći u ulozi siromašne devojke čiji je deda baštovan u veleposlanstvu u kojem oni ujedno i žive
U veleposlanstvo dolazi novi ambasador kojeg igra Carlos Ferro i oni se zaljubljuju i pored izražene socijalne razlike među njima
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 2 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun May 27, 2018 12:38 am
Očekivani raspored nadolazećih telenovela na Televisi

Novosti o telenovelama - Page 2 Kghkg

Y mañana será otro día - Like - Nube y la chica azul

Hijas de la luna - La jefa del campeón - Ringo

Tenías que ser tú - Mi marido tiene familia 2 - Mama mechona

Por amar sin ley - La piloto 2 - Las Buchonas (miniserija) - Silvia Pinal (miniserija) - Contracara - Por amar sin ley 2
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 2 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sat Jun 02, 2018 5:36 am
Otkazano snimanje Televisine telenovele "Nube y la chica azul"

Novosti o telenovelama - Page 2 2n1hvmh

Televisa je šokirala svojom odlukom o otkazivanju telenovele koja je već imala odabranu glavnu glumačku ekipu
Glavne junake su trebali igrati Renata Notni i Pablo Heredia, dok je glavni negativac trebao biti Juan Martín Jáuregui
Na kastingu su se za glavnog junaka borili Gabriel Coronel, Horacio Pancheri, Juan Diego Covarrubias i Daniel Elbittar
Imali su već logo te je izašao teaser, a za seriju su još bili potvrđeni Leticia Calderon i Lara Campos
Odluku o zaustavljanju projekta su potvrdile Renata i Leticia koje su izrazile žaljenje zbog takve odluke u poslednji trenutak
Televisa u poslednje vreme svojim odlukama pokazuje da je u vrlo nestabilnom periodu
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 2 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Jun 05, 2018 4:09 am
Gledam ovaj raspored Televisinih telenovela i ništa mi se ne dopada. Trenutno ništa ne gledam, a i ono što se očekuje nije ništa bolje. Jedino me zanima ova "Contracara" zbog Angelique Boyer i Michel Browna, inače mi je glupo što opet ponavljaju već poznatu priču. Bila mi je privlačna i "Nube" jer su konačno uzeli novo lice za glavnog glumca i onda sve otkažu. Televisa definitivno sve dublje tone, glumci im beže, svakodnevno nove promene, otkazuju već pripremljeno, totalni haos.

Ovo što se dešava su i zaslužili zbog neozbiljnog rada, konstantno snimaju rimejke rimejkova i daju ih producentima koji nikako da ubodu uspeh. Bezveze mi je i ovo što prave druge sezone serija koje nisu bile bum, samo su bile gledljive u odnosu na ostalo. Ako nisu pravili produžetke onih kultnih telenovela, ne moraju ni ovih. Jedino vredno tamo je Giselle Gonzalez, ali vidim da narednih godinu dana neće biti njene serije, tako da se ničem dobrom ne nadam.
Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Novosti o telenovelama - Page 2 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Jun 05, 2018 8:29 am
I meni se isto Nube činila baš zanimljivom, jer volim Notni, a konačno novo lice, kao protagonista.
Otkako je Rosi Okampo smjenjena, snimaju se neke "niđe veze" serije, sa sezonama, tipa La piloto, Mi marido tiene familia, sad i Por amar sin ley... Bezveze.
Contracara mi izgleda najzanimljivije, sigurno gledam. Onda možda bacim pogled na "La bella y las bestias", zbog Ajlin, kao villane.

Gora situacija je na Azteci. Joshua otišao, a sad ne smiju da emituju čak četiri serije u kojima je on učestvovao.
La bandida, Desaparecida, Rosario tijeras 2 i Maria magdalena.

Ludilo na sve strane Very Happy

Zato se ja držim Telemunda Very Happy I par turskih Laughing Laughing Laughing
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 2 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Jun 07, 2018 1:58 am
Telemundo je definitivno miljama daleko od Televise po kvaliteti, ali mene ne privlače te krimi serije koje oni potenciraju. No mora se priznati da oni ozbiljno rade i uz to od svojih glumaca izvuku maksimum i stvore od njih prave zvezde. Fernanda Castillo, Aracely Arambula, Gaby Espino i mnogi su postali daleko kavlitetniji tek kada su otišli na Telemundo. Nažalost Televisa se samo srozava. Nije mi jasno kako daju projekte producentima koji konstantno loše rade. Unište dobru priču, razvuku je i banalizuju do te mere da to postaje negledljivo.
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 2 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Jun 07, 2018 6:06 pm
Jesu barem dali neki razlog zašto su Nube i ona Renacer otkazane?Jer mi je glupo da su ju otkazali samo tako,bez nekog logičnog objašnjenja i opravdanog razloga.Dobro ih je Lety Calderón popljuvala na Twitter-u jer je ovo već druga telenovela koju su koju su joj otkazali (u također otkazanoj Renacer je Leticia Calderón već bila potvrđena protagonistica).A i ovo im nije prvi put da su neku telenovelu otkazali,a i čujem da se žale jer ovi na Televisi ponavljaju već viđene telenovele,odnosno rade remakove već viđenih telenovela,izuzetak Por Amar sin Ley koja je original i fenomenalna je,napeta,zanimljivi slučajevi,radnja,glumci,likovi...Čista 10 od mene za Por Amar sin Ley,Televisa je konačno napravila telenovelu vrijednu gledanja.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 2 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Jun 08, 2018 12:13 am
Jedino obrazloženje za otkazivanje telenovele je promena programske šeme. Suština je navodno u tome da je to projekat koji je odobrila prethodna šefica, a sada kada je došlo novo vodstvo oni rade po svom. To je vrlo neozbiljno zbog posla koji je obavljen uzalud prilikom kastinga i pripreme serije, a pogotovo prema glumcima koji su ostali bez posla. No Televisa je u poslednjem periodu pokazala da je tamo situacija potpuno haotična i svakodnevno menjaju planove.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 2 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Jun 17, 2018 3:33 am
Eduardo Santamarina će ostvariti prvu ulogu na Telemundu

Novosti o telenovelama - Page 2 Eduardo_santamarina

Dobio je ulogu u seriji "El secreto de Selena" koju Telemundo snima prema životu preminule pevačice Selene Quintanille
Selenu glumi Maya Zapata, dok će se Eduardo naći u ulozi njenog oca
Njegova poslednja uloga je bila u Televisinoj seriji "Sin tu mirada"
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 2 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sun Aug 05, 2018 1:23 am
Nova tinejdžerska serija "Like" sa emitovanjem kreće 10. septembra

Novosti o telenovelama - Page 2 Like

Producent Pedro Damian je potvrdio da će serija ići u terminu od 18.30 nakon završetka "La jefa del campeon"
Glavnu glumačku postavu serije većinom čine nepoznati mladi glumci, različitih nacionalnosti
Naslovna pesma "Este movimiento" već je puštena u javnost

Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 2 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum