Go down
Sofia
Sofia
Admin

Latino novosti - Page 12 Empty Re: Latino novosti

on Fri Apr 19, 2019 1:18 am
Barbara Mori je snimila novi film "El complot mongol"

Latino novosti - Page 12 Xx

Reč je o krimi trileru u kojem igra uz Eugenia Derbeza i Damiana Alzacar, a film je ovih dana imao svoju premijeru

Sofia
Sofia
Admin

on Sun May 05, 2019 1:33 am
Naslovnica za ovogodišnjih 50 mas bellos po izboru magazina People en español

Latino novosti - Page 12 Bellos-2019-cover
Sofia
Sofia
Admin

on Wed May 29, 2019 12:19 am
Porodila se Ingrid Martz i po prvi put postala majka

Latino novosti - Page 12 Zx

Ona je sa suprugom Rodrigom dobila devojčicu kojoj je dala ime Martina
Kristina
Kristina
Admin

on Mon Jun 03, 2019 1:22 pm
Sofia wrote:
Naslovnica za ovogodišnjih 50 mas bellos po izboru magazina People en español

Pa i nije im neki izbor ljepotica za naslovnicu. Nisu mi lijepe ni malo.

Admin

on Tue Jun 04, 2019 12:58 am
U potpunosti se slažem sa tobom. To je bila i moja prva reakcija kada sam videla izbor najlepših.  Reč je o devojkama koje su ostvarile karijere van granica svojih zemalja Latinske Amerike, no to nema veze sa lepotom. Ako su uspešne, ne mora značiti da su i lepe. Yalitza se ove godine našla među eminentnim glumcima Hollywooda, ali njen izgled nema veze sa lepotom, devojka je čak lošijeg izgleda. S druge strane Eiza Gonzalez koja je operacijama promenila lični opis, bezveze mi je što se slavi takva lepota. Generalno vrlo loš izbor!
Mariana
Mariana

on Fri Jun 14, 2019 12:03 am
Umrla je Edith González u 54.godini života,jutros je doživjela kliničku (moždanu smrt) i njezina želja je bila da ju iskljuće sa aparata,još uvijek ne mogu vjerovati,znam da se tri godine borila s rakom,ali me ova vijest šokirala,umrla je premlada,otišla je još jedna velika i jako talentirana glumica  Sad Crying or Very sad Latino novosti - Page 12 61705252-edith-gonzalez
Sofia
Sofia
Admin

on Tue Jun 18, 2019 12:04 am
Alexis Ayala i Fernanda Lopez su proslavili 10 godina braka

Latino novosti - Page 12 0060

Na proslavi koju su ovom prilikom organizovali prisustvovali su i neki od kolega glumaca
Među njima su bili: Jessica Mas, Ramiro Fumazoni, Fernando Carillo, Michelle Renaud, Salvador Zerboni, Danilo Carrera
Sofia
Sofia
Admin

on Sun Jul 07, 2019 3:16 pm
Serija o gay paru "Juntos, el corazon nunca se equivoca" je pre dve nedelje krenula s emitovanjem

Latino novosti - Page 12 Index-Copy

Producent Juan Osorio je priču o gay paru iz "Mi marido tiene familia" razradio i dao joj nastavak u novoj seriji koju snima
Glavne protagoniste koji se nalaze u ulozi gay para glume njegov sin Emilio Osorio i Joaquín Bondoni
Među ostalim glumcima se nalaze vrlo zvučna imena: Leticia Calderon, Laura Flores, Victor Gonzalez, Helena Rojo, Arath de la Torre, Sergio Sendel
Serija je 23. juna krenula s prikazivanjem, a prvu epizodu je pogledalo samo 1.6 miliona gledalaca
Ni nastavak serije se ne može pohvaliti velikom gledanošću koja je najčešće ispod 2.5 miliona
Kristina
Kristina
Admin

on Mon Jul 08, 2019 2:34 pm
Možda će me neko pogrešno shvatiti, ali ja ne kapiram toliko potenciranje gej parova u zadnje vrijeme, do te mjere da su glavni par telenovele. Latino novosti - Page 12 245301646 Latino novosti - Page 12 3375692399

Admin

on Sun Jul 14, 2019 5:20 pm
Slažem se sa tobom, a i sumnjam da bi Osorio razradio tu priču da nije reč o njegovom sinu. Najtužnije je to što velika glumačka imena zbog nedostatka uloga prihvataju igrati u ovakvom projektu. Osorio je očito na osnovu svog imena i uticaja uspeo okupiti velike glumce, u istom projektu imamo i Leticiu Calderon i Lauru Flores, pa meni drage Helenu Rojo i Victora Gonzaleza. No nemam nameru ni promose pogledati, jer me glavna radnja ni najmanje ne zanima. Što se tiče potenciranja gay parova u većini telenovelama u poslednje vreme, ni to mi nije jasno. Prošlu sezonu su gay parovi iz "Mi marido tiene mas familia" i "Amar a muerte" doslovno imali svoje fan glupe, čak su im i odabrali skraćeno ime, pa su tako Aristemo i Juliantina bili glavna tema na dodeli nagrada. Nisam konzervativna, ali i po meni je to preterivanje.
Sponsored content

Back to top