Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 9 Empty Re: Novosti o telenovelama

Tue Sep 17, 2019 1:40 pm
E ovo me zanima. Sigurno ću joj dati šansu. Very Happy

____________
Novosti o telenovelama - Page 9 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 9 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Sep 27, 2019 12:51 pm
Televisa priprema novu komediju Como tu no hay dos

Novosti o telenovelama - Page 9 Claudia-martin

Televisa, W Studios i Lemon Films pripremaju novu romantičnu komediju sa Claudiom Martin. Juče je održan el claquetazo povodom brzog početka snimanja. Producent je Carlos Bardasano, a Claudijin lik se zove Natalia. Glavnu mušku ulogu je dobio Adrian Uribe i on će tumačiti dva lika. U glumačkoj ekipi će biti Aylin Mujica, Azela Robinson, Mayra Rojas, Ferdinando Valencia, Juan Pablo Gil, Gerardo Murguía, Gabriela Carrillo y Lore Graniewicz. Serija se očekuje sledeće godine i u Meksiku i u SAD-u. Ne zna se da li je u pitanju rimejk ili original.

Novosti o telenovelama - Page 9 Claudia-martin


____________
Novosti o telenovelama - Page 9 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 9 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Oct 03, 2019 1:47 pm
Ova serija  je rimejk rimejka rimejka, očekivano. Nakon čileanske,  dvije Telemundove i španske verzije sada će i Televisa imati svoju verziju Amores de mercado. Rolling Eyes  I ne mogu da vjerujem koga su uzeli za partnera Claudiji.

____________
Novosti o telenovelama - Page 9 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16090
Join date : 2017-09-12

Novosti o telenovelama - Page 9 Empty Re: Novosti o telenovelama

Sat Oct 05, 2019 3:18 am
Baš sam razočarana zbog Claudie! Toliko sam je čekala videti u nekoj novoj ulozi i onda izabere ovako nešto. Komedija sa Adrianom Uribe, ne znam šta lošije zvuči od te dve stvari, katastrofa. Ona je difinitivno jedno od osveženja poslednjih godina koja je vrlo pozitivno dočekana od strane publike i zaslužuje neku ozbiljniju seriju. Nakon što je posle protagonica izabrala slabiju ulogu u Amar a muerte, mislila sam da vrlo mudro bira uloge koje će joj doneti glumačku zrelost i napredak, da bi sada videla ovo. Baš skače iz jednog žanra u drugi, nakon klasične telenovele i protagonica, bira negativku, a sada komediju. Nadam se da će joj ovo biti poslednji glupi izbor i da karijeru neće voditi poput koleginice iz Enamorandome de Ramon, Emeralde Pimentel. Seriju zaobilazim definitivno, ni zbog nje je ne bi mogla prožvakati.
Mariana
Mariana
Posts : 1116
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 9 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Nov 08, 2019 8:41 pm
Sofia wrote:Što se Irine Baeve tiče, i ja sam među onima kojima se diže kosa na glavi na spomen njenog imena. Ona se nađe u svakom velikom i bitnom projektu. Tek što je završila snimanje sa jednim Sebastianom Rulli, evo je već kod Osoria, trenutno vrlo cenjenog producenta. Kod nje nema pauze, ispade da je jedna od traženijih glumica. Kristina je jednom komentarisala kako su takve skandale u kojem se ona našla nekada kažnjavali udaljavanjem na neko vreme, dok u njemom slučaju izgleda kao da je nagrađena. Čak na stranu ceo taj njen skandal i priča koja mi je bljak, meni se ona sama ne dopada, ni njena pojava, ni gluma, ni po čemu mi nije posebna. Glumački ne odskače ni od jedne druge glumice, a fizički mi se uopšte ne dopada. Vidi se da hrpu para troši na krpice kako bi bila u trendu, no meni se ne dopadaju njene razmaknute oči koje mi ne ulivaju poverenje, naprotiv baš kučkasto izgleda. I pored toliko negativnih komentara i navodnih bojazni da bi njeni projekti mogli biti dočekani na nož, ona se i dalje gura. Meni ona deluje namazana i na sve spremna, verovatno je i zato tu gde jeste. Za sada ne gledam serije u kojima ona glumi, nadam se da se neće naći negde gde ću je morati prožvakati.

Ne samo da bojkotiraju telenovele u kojima glumi Irina Baeva,nego sam ćitala i komentare da neki ćak idu toliko daleko da zahtijevaju da je protjeraju iz Meksika i deportiraju natrag u Rusiju.Ja sam pogledala neke isjećke iz Pasión y poder y Vino el amor,užas, gluma joj je oćajna,samo stoji i izgovara tekst kao robot, ja sam tako doživjela njezinu glumu.Meni se povraća od njezinih izjava,ponaša se kao da je svetica, kao da ona za ništa nije kriva,a kako tek pljuje i kritizira Géraldine Bazán i kako prića o njoj,užas, kao da je najgore smeće (vidi se po njezinim izjavama da Irina Baeva namjerno provocira i izaziva Géraldine Bazán). Po njezinim izjavama i ponašanju,ja sam dobila dojam da je Irina Baeva jedna užasno narcisoidna i sebićna osoba koja je spremna gaziti preko leševa samo kako bi ostvarila svoje ciljeve i došla do cilja,osoba koja ne misli na nikoga drugog nego je ona sama sebi najvažnija i najbitnija,sama sebi na prvom mjestu.A kako tek Irina prića o djevojćicama (kćerima od Géraldine), e tu mi se posebno zgadila,prića o njima kao da nemaju mamu i kao da su njezine,kao da će ih posvojiti.Ja ne razumijem ljude kojima je Irina Baeva draga i koji je podržavaju nakon svega,vole njezinu glumu,a ne razumijem niti producente koji joj daju uloge u svojim telenovelama,stvarno ne znam što vide u njoj. A vidjela sam da je u novoj telenoveli od Juana Osorija (Soltero con hijas),njezino ime zadnje na entradi.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 9 Empty Re: Novosti o telenovelama

Mon Nov 11, 2019 11:24 am
Kristina je jednom komentarisala kako su takve skandale u kojem se ona našla nekada kažnjavali udaljavanjem na neko vreme, dok u njemom slučaju izgleda kao da je nagrađena. Čak na stranu ceo taj njen skandal i priča koja mi je bljak, meni se ona sama ne dopada, ni njena pojava, ni gluma, ni po čemu mi nije posebna. Glumački ne odskače ni od jedne druge glumice, a fizički mi se uopšte ne dopada.

Pa da , tako je bilo i u slučaje Susane, Lucero, Marjorie... Ok, nisu slični slučajevi, ali poenta je što Televisa obično nakon skandala ne zapošljava lako. Slažem se da se Baeva ni po čemu ne ističe da bi redala uloge dok mnoge koje bi možda više zaslužile stoje u red. Možda zvuči pokvareno, ali mislim da je očigledno kako je to postigla.

____________
Novosti o telenovelama - Page 9 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 9 Empty Re: Novosti o telenovelama

Wed Dec 04, 2019 6:11 pm

____________
Novosti o telenovelama - Page 9 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5997
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o telenovelama - Page 9 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Dec 05, 2019 3:49 pm
Ova novi "Rubi" mi djeluje kao takav krš. Shocked Da ne pominjem ovo zumiranje njenih usana i zadnjice... Da je zaista privlačna za tim ne bi bilo potrebe. Ne znam što im je ovo trebalo, i kome ja Camila pala na pamet. Rolling Eyes

____________
Novosti o telenovelama - Page 9 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3189
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Novosti o telenovelama - Page 9 Empty Re: Novosti o telenovelama

Thu Dec 05, 2019 10:12 pm
Camila se previše trudi da bude fatalna i previše se trude da je predstave takvom. Ne znam da li ću ovo gledati. Ne gleda mi se, ali mi žao da propustim novi biser FDS-a. Možda bude zabavno.

____________
Novosti o telenovelama - Page 9 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1116
Join date : 2017-09-11

Novosti o telenovelama - Page 9 Empty Re: Novosti o telenovelama

Fri Dec 06, 2019 11:14 pm
Katastrofa,nakon odgledanog videa,mogu samo reći.Camila Sodi Rolling Eyes,gdje im je bila pamet kad su nju uzeli da glumi fame fatal?Ona je previše nevina za tu ulogu i po samo ovom kratkom videu,nije mi uopće uvjerljiva,zavođenje 0 bodova,Camila Sodi nije Bárbari Mori ni do pete,a kamoli do koljena.Katastrofalno loš odabir glumice za ulogu Rubí,a i za ostale uloge (Maribel i Refugio),Tania Lizardo ćak i može proći kao Cristina,ali Kimberly Dos Ramos kao Maribel,Mayrín Villanueva kao Refugio i Camila Sodi kao Rubí  Novosti o telenovelama - Page 9 4282096198  Novosti o telenovelama - Page 9 2853130181
Sponsored content

Novosti o telenovelama - Page 9 Empty Re: Novosti o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum