Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 11 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Apr 08, 2018 2:50 pm
Kakav je ono stan od Elene,iz lifta odmah uđu u stan,nemaju niiti zvono niti ne moraju zaključavati vrata,ulazna vrata stana su im i vrata od lifta Shocked ,prvi put vidim takav stan
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 11 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Apr 08, 2018 10:42 pm
Jedino mi nije jasno zašto je u svim popisima glumačke ekipe,Roberto Ballesteros (Jaime,tata od Alejandre) naveden kao stalan dio glumačke postave,a uopće se ne pojavljuje,od 40 prikazanih epizoda,pojavio se u samo 7 epizoda.To mi je malo glupo,taj lik kao da ne postoji,a glumac se spominje kao stalan dio glumačke postave,a pojavljuje se u seriji svake prijestupne
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 11 Empty Re: Por amar sin ley

Sat Apr 21, 2018 11:13 pm
Gustavo i njegova faca Shocked kad je čuo da se njegovi novi klijenti bore za skrbništvo nad PSOM,a ne nad djetetom-neprocjenjivo,počeo je objašnjavati situaciju i onda mu ovi kažu da je rijeć o psu,a ne o djetetu lol! lol! lol! lol! lol! .Carlos me počeo već jako živcirati kako upada Alejandri u ured,kao da dolazi na tržnicu,dobro je Alejandra rekla da Carlos mora shvatiti da joj ne može dolaziti u ured kad mu se prohtije i ometati je u poslu.
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 11 Empty Re: Por amar sin ley

Wed Apr 25, 2018 11:11 pm
cheers cheers cheers  Jedva čekam da Alonso krene u akciju,baš kad sam pomislila da Alonso neće imati niti jedan slučaj i da on samo vodi ured Vega,evo ga,ipak će ga imati,jedva čekam da ga vidim u sudnici.Nešto se počelo spominjati da bi Por amar sin ley mogla imati i 2.sezonu

Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 11 Empty Re: Por amar sin ley

Sat Apr 28, 2018 1:18 am
Šta oni misle ovaj slučaj od Carlosa razvući do kraja serije i da se tek onda sazna je li Carlos kriv ili nije za smrt one plesačice jer taj slučaj traje od početka serije,a još mu se ne nazire kraj?Nadam se da Benjamín neće uvaliti  Alonsa i ured Vega u probleme sa svojim poslićima.Alejandra i Ricardo su se napokon pomirili I love you cheers,iako biti će svašta kad Carlos sazna.Jedva ćekam da Alonso sazna sve što su mu Leticia i Benjamín radili iza leđa (i da su još k tome ljubavnici,Olivia ih je skoro ulovila) i nadam se daće ih potjerati iz ureda kad se istina napokon otkrije.Jadna No Crying or Very sad ,sviđa joj se Alan,ali nije ni on baš nevinašce,mislim da niti s njim Olivia neće imati baš puno sreće, s obzirom na to čiji je bratić,a Carlos je lažov i manipulator,a nije niti Alan puno bolji.Izgleda da je potvrđeno finale serije-17.06.2018 sa 90 epizoda,a što se ove druge sezone tiće što spominju,vidjeti ćemo hoće li se ostvariti ili je to samo trač jer nije još ništa potvrđeno,sve su samo nagađanja.Zna li netko koja telenovela/serija bi trebala zamijeniti Por amar sin ley,što ide nakon ovog?
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 11 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Apr 29, 2018 1:44 am
Baš mi je drago što je Leticia izgubila ovaj slučaj protiv farmaceutske tvrtke,svi su je lijepo upozoravali da taj slučaj nema smisla (nadam se da će joj odbiti žalbu kad je toliko umišljena,pa da se spusti na zemlju-tko visoko leti,nisko pada),čak joj je i Benjamín danas rekao da je slučaj bio izgubljen prije nego što je i počeo,ali kad je tvrdoglava k`o mazga,neka je izgubila i dobro su joj rekli i drugi odvjetnici i Alonso-da se mora naućiti gubiti,ne znam što Leticia očekuje,da će svaki put dobiti slučaj,e pa ne može to tako-nekad dobiješ,nekad izgubiš.Ne želim niti pomisliti što će biti kad Elena i Carlos saznaju da su se Alejandra i Ricardo pomirili.Ovaj slučaj sa bratom i sestrom bi mogao biti jako zanimljiv i nadam se da će se brzo riješiti i ovo silovanje od Alexe i da će ono troje silovatelja završiti iza rešetaka,a i onaj korumpirani sudac Marrufo je napokon uhvaćen.Slučaj od Carlosa isto napreduje,nadam se da će se uskoro i taj slučaj napokon razriješiti (taj slučaj od Carlosa traje otpočetka i bilo bi vrijeme da se napokon sazna prava istina o tome što se dogodilo i da se otkrije ime Patricijinog ubojice) i da će se pronaći i otkriti pravi krivac,tko je ubio Patriciju.Kako se približava kraj (17.6. je finale),meni ova serija postaje sve zanimljivija i sve napetija,otpočetka je bila zanimljiva,ali sad je posebno interesanta kad se približava rješenje ovih nekih većih slučajeva koji se vuku kroz cijelu seriju.
Mariana
Mariana
Posts : 1117
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 11 Empty Re: Por amar sin ley

Thu May 03, 2018 2:33 am
Elena mi poćinje ići na živce,uhvatila je Alejandru kod Ricarda u stanu i sad mu prigovara što pokušava nastaviti sa svojim životom,želi da bira;ili Alejandra ili njezina djeca,ne želi da ima drugu,a zaboravlja da je ona (Elena) njega prevarila i da je ona kriva za razvod braka,a ne Ricardo.Nadam se da Elena neće uspjeti klince okrenuti protiv Ricarda.Nadam se da će se onaj slučaj od Alexe brzo riješiti,a ovaj slučaj od Imelde mi smrdi,imam osjećaj da se tu nešto skriva i da nije sve onako kako se priča.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 11 Empty Re: Por amar sin ley

Wed May 23, 2018 8:06 pm
Por amar sin ley - Page 11 7df5c0764d4b
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 11 Empty Re: Por amar sin ley

Wed May 23, 2018 8:07 pm
Por amar sin ley - Page 11 9852417086bd
Por amar sin ley - Page 11 152dc36b403b
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16093
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 11 Empty Re: Por amar sin ley

Thu May 24, 2018 1:43 am
Por amar sin ley - Page 11 7d99a37b8da7
Sponsored content

Por amar sin ley - Page 11 Empty Re: Por amar sin ley

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum