Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 14 Empty Re: Por amar sin ley

Tue Oct 09, 2018 1:16 am
Ana Brenda ipak neće biti glavna protagonistkinja druge sezone

Por amar sin ley - Page 14 Ana_brenda_contreras_990x495

S obzirom na novu ulogu u američkoj seriji "Dinasty", Ana Brenda je morala odustati od daljnjeg snimanja druge sezone serije
Ona je snimila neke scene na početku sezone, te će se još vratiti snimiti par scena kako njen odlazak ne bi bio naprasan
Ana je dogovorila s produkcijom da će snimiti scene u kojima će biti objašnjen odlazak njenog lika
Serija bi se trebala početi emitovati početkom sledeće godine
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 14 Empty Re: Por amar sin ley

Tue Oct 09, 2018 2:06 am
Marlene Favela će imati gostujuću ulogu u drugoj sezoni serije

Por amar sin ley - Page 14 Cc821129e10c

Njena poslednja uloga je takođe bila u seriji producenta Castra "Pasion y poder"
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 14 Empty Re: Por amar sin ley

Tue Oct 09, 2018 12:51 pm
I Víctor García i Marco Méndez također su na setu proslavili rođendan i zanimljivo i Víctor i Marco rođeni su isti dan (1.10) i godina dana razlike. Víctor García je samo godinu dana stariji od Marca Méndeza, a rođeni su na isti dan - 1.10. A David Zepeda je rođen na godišnjicu potresa koji je pogodio Meksiko 19.9.2017
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 14 Empty Re: Por amar sin ley

Wed Oct 10, 2018 12:31 am
Por amar sin ley - Page 14 5e136af58ce7
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 14 Empty Re: Por amar sin ley

Wed Oct 10, 2018 1:37 am
Por amar sin ley - Page 14 X
Por amar sin ley - Page 14 Xx
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 14 Empty Re: Por amar sin ley

Thu Oct 11, 2018 12:21 am
Por amar sin ley - Page 14 2ee78f5f9ddf
avatar
gataric
Posts : 17
Join date : 2018-10-11

Por amar sin ley - Page 14 Empty Re: Por amar sin ley

Thu Oct 11, 2018 3:47 am
Sofia wrote:
Ana Brenda ipak neće biti glavna protagonistkinja druge sezone

S obzirom na novu ulogu u američkoj seriji "Dinasty", Ana Brenda je morala odustati od daljnjeg snimanja druge sezone serije
Ona je snimila neke scene na početku sezone, te će se još vratiti snimiti par scena kako njen odlazak ne bi bio naprasan
Ana je dogovorila s produkcijom da će snimiti scene u kojima će biti objašnjen odlazak njenog lika
Serija bi se trebala početi emitovati početkom sledeće godine

Koliko je ovo tacno,odakle ti informacija?
Ja sam trazio svugde po netu i nisam nasao nista.
Inace sam bas veliki obozavalac ove serije i bas mi se dopala uzivao sam u svakoj epizodi.
Obozavam Alehandru,Viktoriju i Roberta,troje mojih omiljenih likova.
Ne bih voleo uopste da Ana ode,upropastili bi predivnu pricu!!! Sad
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 14 Empty Re: Por amar sin ley

Thu Oct 11, 2018 11:11 am
Ja isto, oduševila me serija PASL (jedna od najboljih serija koje sam gledala), bila mi je zanimljiva otpočetka do kraja i nitijedna epizoda mi nije bila dosadna, stalno se nešto događala. Ja i inaće jako volim Anu Brendu (jedna mi je od omiljenih glumica), ako ubiju Alejandru neće to više biti isto, otišli su Olivia i Leonardo (i oni su mi isto bili jako dragi), sad još ako i Alejandra ode u 2. sezoni... šteta
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16114
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 14 Empty Re: Por amar sin ley

Thu Oct 11, 2018 1:56 pm
Gataric, dobrodošao na naš forum! Evo poslala sam ti link privatno na ovu temu.

Što se tiče lika Ane Brende u seriji, mislim da je to svima jasno da ništa neće biti kao u prvoj sezoni. Ona sama je u početku rekla kako će ostati u priči, ali neće moći snimati mnogo, te još ne zna na koji način će to izvesti, no njena priča neće imati jednaku važnost. Potvrdila je da je snimila nešto scena za početak sezone, te je morala otići. Kao što vidite snimanja uveliko traju, nje nema. Neće ubiti njen lik, ali će ga reducirati toliko da će u priči postojati, ali je fizički nećemo gledati. Glavnu priču će nositi neki drugi likovi.

Možda snime nešto tipa da je pošalju na put ili slično, pa se s vremena na vreme pojavi ili uputi telefonski poziv, možda i ostane partnerka glavnog lika za kojom će čeznuti do kraja serije, pa se onda pojavi u završnim scenama. Prema svemu onome što sam čitala i slušala, to je moj jedini zaključak. Takve primere smo već imali. Slučaj Zurie Vege koja je napustila snimanja "Mi marido tiene familia", ali neće ubiti njen lik već će se pojaviti na kraju, pa Rafael Amaya u "El señor de los cielos" kada je bio u komi. Tu je, a nije tu. Nešto slično očekujem i ovde.
avatar
gataric
Posts : 17
Join date : 2018-10-11

Por amar sin ley - Page 14 Empty Re: Por amar sin ley

Thu Oct 11, 2018 8:57 pm
Sofija,hvala ti puno na dobrodoslici i odgovorima.
Videcemo sta ce od svega ovoga ispasti,zivo me zanima. Smile
Sponsored content

Por amar sin ley - Page 14 Empty Re: Por amar sin ley

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum