Share
Go down
View user profile

Re: Por amar sin ley

on Sat Feb 24, 2018 11:00 am
Moram priznati da mi je jako čudno gledati Guillerma Garcíju Cantúa u pozitivnoj ulozi (jer koliko sam shvatila,ovdje nije negativac),a dosada sam ga samo gledala u ulogama negativaca,ali mi je drago zbog ove promjene.
View user profile

on Mon Feb 26, 2018 1:40 am

View user profile

on Mon Feb 26, 2018 1:51 am

View user profile

on Mon Feb 26, 2018 1:51 am

View user profile

on Mon Feb 26, 2018 1:52 am

View user profile

on Tue Feb 27, 2018 2:36 am

View user profile

on Tue Feb 27, 2018 11:39 pm
Paula,Lourdes i ona treća (mislim da se Alicia zove)-umrla sam od smijeha danas na onu scenu iskopavanja leša na groblju usred noći  Laughing  Laughing  Laughing ,tri lude babe,njih tri kad se skupe,ne znaš koja je luđa i onda poslije one scene na policiji.prvo sam mislila da će biti dosadne i samo piti kavu i tračati,ali danas su me dobro nasmijale sa onom scenom na groblju.Nego,gdje je nestao Jaime,tata od Alejandre?Pojavio se prvih 5 epizoda i samo nestao,a ja mrzim kad likovi nestanu amo tako,bez objašnnjenja.I moram reći da mi se jako sviđa gostujuća uloga Jacqueline Andere i ovo je prvi da je gledam u nekoj seriji gdje ne glumi negativku,ali jako mi se sviđa Virginia i njezin blizak odnos koji ima sa svojim fizioterapetuom,a Joshua Gutiérrez (Fermín) ima prekrasne zelene oči.Danas se i Lisette Morelos (Mariana) pojavila i koliko sam skužila i ona je zaljubljena u Ricarda i slatka mi je bila Alejandra danas u uredu kako je umirala od ljubomore dok su Mariana i Ricardo  razgovarali.Sutra će Alejandra napokon saznati da se Ricardo razveo cheers
View user profile

on Wed Feb 28, 2018 9:45 pm
Reakcija od Virginije kad je vidjela Alejandru Shocked "Usted es abogada?" affraid  ,moram priznati da me iznenadilo to što su se Leonardo i Roberto tako brzo pomirili,očekivala sam da će se Leonardo malo duže duriti na Roberta.Alejandra napokon napravila prvi korak kod Ricarda.Nego,koliko dugo Castro misli Carlosa držati u zatvoru,u zatvoru je od samog početka,od 2.epizode,a vidim,po današnjoj epizodi i Carlosu je već dopizdilo sjediti u zatvoru.Moram priznati da me ovaj slučaj od Virginije zasad najviše zanima.A i zanima me kakav slučaj će imati ona mala Castro,iako moram prizati da mi je Sofía Castro preloša i preočajna glumica,nikako ju ne volim,totalni antitalent za glumu,ali me zanima koji će sve slučajevi proći kroz seriju.
View user profile

on Thu Mar 01, 2018 10:27 pm
Umrla sam od smijeha danas kad je Virginia rekla Alejandri da se želi udati za Fermína,pa sin joj može biti (luda baba).Napokon se nešto počelo događati između Alejandre  i Ricarda,počeli su se zbližavati.Počeli su polako dolaziti i drugi glumci.Nego,je li zna netko,koliko će serija imati epizoda?Negdje sa pročitala da se spominje 70 epizoda,Sergio Basáñez je spomenuo u jednoj izjavi da će u seriji biti 30 slučajeva,hoće oni sve to stići u 70 epizoda ako je točno da će serija imati toliko epizoda ili će ipak biti više epizoda?Čini mi se da se ovaj slučaj od Virginije malo razvlači,ali iskreno meni je to ok,što duže Jacqueline Andere bude u seriji,meni super jer je volim,jako mi je draga,jedna mi je od najdražih glumica starije generacije.
View user profile

on Fri Mar 02, 2018 2:23 am
Kada je krenulo emitovanje serije rečeno je da planiraju 85 epizoda. To se svakako može promeniti u zavisnosti od gledanosti, ali to je neki okvir za sada.
Sponsored content

Back to top
Similar topics