Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sat Mar 02, 2019 6:04 pm
Charlize Theron

Boja je lijepa, ali ne sviđaju mi se ramena niti dio preko grudi. I ovaj dio pozadi što se vuče je nepotreban. Frizura i nakit su očajni.

Laura Harrier

Sviđa mi se kroj gornjeg dijela i kako joj stoji. Opet je lijepa boja i da nema ovoliko ukrasa po sebi bila bi mnogo bolja. Takođe mi se ne dopada donji dio, odnosno sam završetak haljine koji je preširok, predugačak i još je ovaj šlic sa strane bezveze. Frizura je isto bezveze, ali opet bolja nego od Charlize.

Yalitza Aparicio

Boja je lijepa i to je to. Inače ovo nije haljina nego zavjesa, da ne pominjem što joj očajno stoji i djeluje zdepasto.

Sve u svemu ovo uopšte ne djeluje da je sa dodjele Oskara. Dvoumim se izmedju Charlize i Laure, al hajd' neka bude Laura.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sat Mar 02, 2019 7:02 pm
Dalje ide: Charlize Theron

Gemma Chan

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 4-Gemma-Chan

Angela Bassett

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 4-Angela-Bassett

Maya Rudolph

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 4-Maya-Rudolph

Birate jednu haljinu!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sat Mar 02, 2019 9:17 pm
Shocked Shocked Shocked Shocked  

Pa kako ih nije blam! Ili su možda htjele nasmijati publiku. affraid
Prošli put smo imali zavjesu, sada imamo šator (Gemma), stvarno, ali stvarno mi nije jasno kako neko pri zdravoj svijesti može ovo obući.
Angelina haljina je previše drečave boje, pogužvana, a džinovska mašna dodatno kvari utisak.


Maya Rudolph  - mada je i njena kao šator, a bez plašta bi možda na nešto i ličila. Dezen nije u mom stilu, ali bi možda bio ok na nekoj maloj, proljetnoj/ljetnoj lepršavoj haljinici.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sat Mar 02, 2019 11:15 pm
Što je ovo? Shocked  Od ove tri ne znaš koja haljina je ružnija,ova prva (Gemma Chan) mi je previše jako ružićasta,imam osjećaj kao da haljina svjetli dok ju gledam,boja baš bode u oći.
Druga haljina (Angela Bassett)-ovo na ramenu je katastrofa,ružno i nepotrebno,strši bez veze
Treća haljina (Maya Rudolph)-haljina izgleda kao šator,ovo je prvi put da ne mogu odabrati jednu jer mi se ne sviđa niti jedna haljina,sve tri haljine su mi ćudne
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sun Mar 03, 2019 1:41 pm
Pa kako ih nije blam! Ili su možda htjele nasmijati publiku.

Htele su da budu mnogo originalne, u skladu sa tom čitavom manifestacijom pod parolom poštujmo i slavimo različitosti. Ko zna koliko su novca dale na haljine u kojima izgledaju kao kompletni moroni...

Kopirajte stil Gemme Chan! Uzmite čaršav, stolnjak ili bilo kakvu sličnu formu, napravite tri rupe - dve za ruke i jednu za glavu i navucite to na sebe. Jeste da ćete ostaviti utisak odbeglog psihijatrijskog slučaja, ali bićete u centru pažnje što je najbitnije.

Mayu Rudolph je progutala ovolika količina materijala i cvetovi koji se na njemu nalaze.

Neka bude Angela Bassett, samo treba da zamislim da ovaj "tumor" na ramenu ne postoji i haljini bih možda dala prolaznu ocenu. Sviđaju mi se minđuše.

Sofia, hoćeš li postavljati Billy Portera? lol!

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sun Mar 03, 2019 3:15 pm
Ovde je zaista teško izabrati jer su sve haljine haotične, ali nažalost to je ogledalo ovogodišnjeg crvenog tepiha. Bilo mi je jako teško podeliti haljine u grupe i biti objektivna. Ana je dobro rekla, generalni utisak je takav kao da je svima za cilj bilo da ostanu zapaženi, nije bitno ako to bude i nakaradno.

Gemma Chan - lepo rečeno, šator haljina, nemam šta dodati, spada u onu kategoriju bizarno, ali je zato možemo videti na svim sajtovima

Angela Bassett - ne dopada mi se ovaj detalj na ramenima koji isuviše odvlači pažnju, ali biram nju s obzirom da su mi ostale još gore

Maya Rudolph - evo još jednog šatora. Ne znam jel se deca skrivaju ispod tog pokrivača koliko samo materijala ima. Nije loša zamisao, ali barem da je izostavila plašt

Ana wrote:Sofia, hoćeš li postavljati Billy Portera? lol!

Ideja usvojena! Evo s obzirom da smo krenuli u revijalnom tonu pokazujući svu "raskoš" ovogodišnjih haljina, u sledećoj grupi ću i njega ubaciti. Dodaću ga kao četvrtog, pa da zajedno prokomentarišemo, a ako se nekome svidi, nek izvoli. Za one koji nisu videli da dobiju realniju sliku crvenog tepiha. Laughing
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sun Mar 03, 2019 3:20 pm
Dalje ide: Angela Bassett

Lady Gaga

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 6-Lady-Gaga

Giuliana Rancic

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 6-Giuliana-Rancic

Gabriela Rodriguez

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 6-Gabriela-Rodriguez

Billy Porter

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 6

Birate jednu haljinu!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sun Mar 03, 2019 4:49 pm
Sreća pa sam sjedala! Dakle prva reakcija je bila ovo Shocked Shocked Shocked , a sledeća lol! , ali od muke! Ovaj ruku pod ruku sa Conchitom kobasicom, ili kako li se zove. Ovo je izvrgivanje ljudskog roda ruglu, borba protiv Boga koji je napravio jasnu razliku između muškarca i žene, te sada imamo i neopredjeljeni srednji pol! Sjetih se sada jednog članka.

https://www.vijesti.me/zabava/kejt-hadson-nisam-odredila-pol-djetetu-o-tome-ce-ono-odluciti-kada-odraste

Ako vas je volja pročitajte. Neutral

Da se vratim na haljine. Moj glas ide za Lady Gagu. Iskreno, očekivala sam od nje nešto nakaradno. Nije ni ovo nešto lijepo, ali može proći kao ok. Ne sviđa mi se prelaz između gornjeg i donjeg dijela, djeluje da je bila kratka haljina, pa se onda predomislila i naknadno se dodao donji dio. Rukavice mi se dopadaju, mada je pogrešan izbor materijala. Inače su mi takve rukavice jako elegantne i podsjećaju na starija vremena.

Giuliana - kakav kontrast, gore golo, a dolje šator i to prekratak.

Gabriela - previše obično, bez smisla i forme. Dekolte joj očajno stoji.


____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sun Mar 03, 2019 7:00 pm
Lady Gaga

Billy Porter Shocked Laughing - umrla sam od smijeha kad sam vidjela sliku, a lik je izjavio da ako žene nose hlače, zašto ne bi on mogao obući haljinu
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sun Mar 03, 2019 7:57 pm
Giuliana užas. Učinilo mi se da je za donji deo iskoristila bundu od nerca. Gabrielina je previše monotona, ali bar nije pravila budalu od sebe.

Lady Gaga - kad mi je ona bila jedna od najbolje obučenih... Rolling Eyes Nije loše, drži se svog ekscentričnog stila, s tim da se ovoga puta zadržala u okvirima neke normale. Rukavice tako idu uz nju i nakit mi je odličan.

Billy me je pošteno nasmejao lol! lol! Elegantno je razbio monotoniju apsurdnih, drečavih, kičasto-pufnastih haljina u kojima su se njegove koleginice ponosno šepurile  Laughing Čovek je gej, za sebe kaže da je muškarac koji je eto rešio da obuče haljinu. Ne želi da bude žena, niti se ovako obukao sa tim ciljem. Ne vidim tu ništa uvredljivo, ni strašno, ni ugrožavajuće.  

A ovo za Kate Hudson i najnoviji trend postojanja 50-ak rodova...New age proseravanje. Fora je da možeš da biraš šta želiš da budeš i da se tako izjašnjavaš, biti obično muško ili obično žensko je demode lol! Kažem, postoji oko 50-ak rodova na raspolaganju, pa biraš šta ti se sviđa lol!

Sa druge strane, razumem i podržavam osnovnu ideju koja stoji iza toga. Ni meni se nikada nije sviđala ona stroga podela na muške i ženske boje, muške i ženske igračke, muške i ženske igre...I generalno, na ono što je "za dečake" i na ono što je "za devojčice." Mislim da decu ne treba ograničavati po tom pitanju.

Problem je što se od svega naprave extremi i onda se kao bukvalno brišu polne razlike, što ne odgovara stvarnosti, jer između nogu možeš imati ili penis ili vaginu. To je jednostavno tako. Ne treba težiti ka rodnoj neutralnosti (koja je biološki nemoguća), već ka rodnoj ravnopravnosti. Sasvim je dovoljno da se ne gleda popreko muškarac koji obavlja kućne poslove ili žena koja odluči da bude profesionalni vojnik.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 GeMuxua
Sponsored content

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 23 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum