Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Mon May 06, 2019 10:51 am
Claudia Martin - dopada mi se ova čipka neobične boje, jedino je možda haljina prezatvorena, ali mi se sviđa
Ligia Uriarte - lep model, ali mi se ne dopadaju ovi cvetni uzorci i kombinacija boja
Amairani - solidna haljina, ali ništa posebno
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed May 08, 2019 10:54 am
Claudia Martin Lijepa su i boja i dezen, jedino je malo sporan ovaj bijeli dio ispod.

Ligia Uriarte - ruže na crnoj pozadini mi se dopadaju, ali ne na odjeći.

Amairani - ovo je ok haljina, jedino je dekolte sporan.


____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Fri May 10, 2019 12:05 am
Dalje ide: Claudia Martin

Sara Maldonado

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 10-Sara-Maldonado

Magda Karina

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 10-Magda-Karina

Macarena Achaga

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 10-Macarena-Achaga

Birate jednu haljinu!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Fri May 10, 2019 3:03 pm
Sara Maldonado - sviđaju mi se sandale. Baš su slatke i neobične. Ostatak katastrofa. Kao da je uzela komad materijala san rupom za glavu i samo ga upasala pojasom.
Magda Karina - Ništa spektakularno, ali može proći. S obzurom na crnu boju i šljašteći materijal bolje bi bilo da u gornjem dijelu nije toliko zatvorena. Ne kažem naravno da treba da se razgoliti nego da bi možda bilo ljepše da haljina nema rukave, ovako model gornjeg dijela izgleda previše obično.


Macarena Achaga - ovaj top bi mi se svidio za neki scenski nastup. A doći ovako na crveni tepih u gaće sa prozirnim materijalom preko je katastrofa.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sat May 11, 2019 1:40 am
Sara Maldonado - cipele su prelepe, ali haljina je grozna, otvorena do struka, doslovno je gaće pokazala
Haljina iz drugog ugla:

Magda Karina - solidno, ništa posebno, ali u ovoj grupi najbolja
Macarena Achaga - previše mi jeftino izgleda cela kombinacija
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sat May 11, 2019 1:45 am
Dalje ide: Magda Karina

Galilea Montijo

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 2-Galilea-Montijo

Alejandra Garcia

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 2-Alejandra-Garc-a

Margarita Muñoz

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 2-Margarita-Mu-oz

Birate jednu haljinu!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sat May 11, 2019 9:47 pm
Galilea Montijo Lijepo, nemam nekih zamjerki osim što mi se ne sviđaju ramena.

Alejandra Garcia Boja je prelijepa, čak mi se i ova srebrna šara sviđa, ali model je bezveze, kao neka geometrijska figura.

Margarita Muñoz Ružno i jeftino. Mada materijal nije loš, ali model i crni pojas su sve uništili.


____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sun May 12, 2019 1:07 am
Galilea Montijo - meni se ovo dopada, nemam veću zamerku, jedino su sandale mogle biti bolje

Alejandra Garcia - užasan model haljine, sa toliko detalja i izreza da je celokupan utisak grozan

Margarita Muñoz - kaišom je sve pokvarila, on je skroz nepripadajuć. Sama haljina ima pevelik dekolte i izrez, pa su te dve stvari previše
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Tue May 14, 2019 2:29 am
Dalje ide: Galilea Montijo

Ivana De Maria

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 14-Ivana-De-Maria

Fernanda Lopez

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 14-Fernanda-Lopez

Macarena Garcia

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 14-Macarena-Garc-a

Birate jednu haljinu!
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed May 15, 2019 12:22 am
Ivana De Maria - haljina je solidna, jedino je u gornjem delu mogla izgledati bolje

Fernanda Lopez - ne dopada mi se model, previše kratko i razgolićeno u donjem delu

Macarena Garcia - ovi dugi izrezi joj uopšte nisu trebali, skroz su uništili haljinu
Sponsored content

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 36 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum