Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16071
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed Nov 07, 2018 12:18 am
! Birate najlepšu haljinu Lunas del Auditorio !

Mariana Seoane

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 1-Mariana-Seoane

Ana La Salvia

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 1-Ana-La-Salvia

Tita Marbez

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 1-Tita-Marbez

Birate jednu haljinu!
Mariana
Mariana
Posts : 1113
Join date : 2017-09-11

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed Nov 07, 2018 12:40 am
Mariana Seoane - nemam apsolutno nikakvih zamjerki,sve je savršeno,jako mi se sviđa ovaj dugi dio iza što se vuće po podu, ispred kratko,iza dugo. Jako lijepa,prekrasna haljina, a i šminka i naušnice su se jako lijepo uklopile uz crvenu haljinu. Od mene čista 10 za Marianu Seoane, haljinu, nakit, šminku, sve je savršeno
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5985
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed Nov 07, 2018 8:34 am
Tita Marbez - lijepo i jednostavno.

Haljina u sredini je jednostavno grozna, kao loša vjenčanica samo što nije u bijeloj boji. Marianina mi je nekako previše zatvorena, a ove sjajne šare me ne oduševljavaju previše.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16071
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed Nov 07, 2018 8:14 pm
Mariana Seoane

Marianina haljina mi je perfektna, već dugo nisam videla tako dobru haljinu na crvenom tepihu
Ana zaista izgleda kao u crvenoj venčanici, donji deo je preteran
Tita je ok, dobra je haljina
Mariana
Mariana
Posts : 1113
Join date : 2017-09-11

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed Nov 07, 2018 10:39 pm
Da, Sofia i meni se haljina od Mariane Seoane jako sviđa, definitivno jedna od najljepših haljina koje sam vidjela na crvenom tepihu i nemam apsolutno nikakvih prigovora,ni na haljinu, ni nakit, ni šminku, sve je apsolutno savršeno
Ana
Ana
Admin
Posts : 3181
Join date : 2017-09-14
Age : 31
Location : Casterly Rock

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed Nov 07, 2018 11:03 pm
Mariana Seoane - stvarno je lepa, sa prikladnim detaljima na njoj

Ana La Salvia - naduvano
Tita Marbez - ok, ništa specijalno

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16071
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Fri Nov 09, 2018 4:01 am
Dalje ide: Mariana Seoane

Michelle Vieth

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 10-Michelle-Vieth

Marile Andrade

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 10-Maril-Andrade

Arlett Pacheco

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 10-Arlett-Pacheco

Birate jednu haljinu!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 5985
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Fri Nov 09, 2018 8:11 am
Michelle Vieth - ovo je ona? Shocked Shocked Shocked

Kako god, ne sviđa mi se haljina, kao da je na golo tijelo navukla malo blještavila. Ova druga je blaga katastrofa.
Glasam za Arlett Pacheco , nadam se da ovo preko nije dio haljine. Laughing Laughing Laughing

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1113
Join date : 2017-09-11

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Fri Nov 09, 2018 3:05 pm
Arlette Pacheco - djeluje mi najpristojnije. Michelle Vieth-sviđa mi se jedino ono bijelo na ramenu,haljina je katastrofa,preprozirna Shocked , tako da moj glas ovaj put ide Arlette Pacheco
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16071
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Fri Nov 09, 2018 8:20 pm
Arlett Pacheco

Arlett se lepo obukla i u skladu je sa njenim godinama što je često teško postići na crvenom tepihu
Michelle je previše gola, čini mi se čak da na grudima i nema nikakav umetak. Da je haljina postavljena mogla je izgledati jako dobro
Marile mi se ne dopada, ovaj gornji deo je jako ružno otvoren
Sponsored content

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 10 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum