Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Amar a muerte - Page 2 Empty Re: Amar a muerte

Tue Aug 21, 2018 8:42 pm
Amar a muerte - Page 2 A_CopyAmar a muerte - Page 2 Aa_CopyAmar a muerte - Page 2 Aaa_Copy

Angelique Boyer će u seriji imati tri looka, ovaj zadnji je najbolji i najljepši, fame fatal
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Amar a muerte - Page 2 Empty Re: Amar a muerte

Wed Aug 22, 2018 9:47 am
Ovaj look skroz lijevo podsjeća na Ana Lauru iz 3VA, dok između druga dva ne vidim razliku osim što na jednoj slici ima puštenu na jednoj podignutu kosu. U svakom slučaju meni Boyer najbolje izgleda sa plavom kosom, najljepša je bila u LQLVMR.

Inače ova priča me ne privlači. Čim se pomene reinkarnacija i slične nerealne gluposti dovoljno je da prekrižim za gledanje. Claudia Martin će vjerovatno zasjeniti Angelique, bar izgledom. Realno za 5 klasa je ljepša od nje. Jedino je kao glumicu ne mogu komentarisati. Ali, pošto će obje biti u sličnim, kučkastim ulogama, vjerujem da će ona Angelique biti konkurencija u svakom smislu.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Amar a muerte - Page 2 Empty Re: Amar a muerte

Wed Aug 22, 2018 6:46 pm
Da i u Rebelde je imala plavu kosu sa svijetlorozim pramenovima i meni je Angelique Boyer najljepša sa plavom kosom, plava kosa joj najljepše stoji, od sva tri, meni je najljepši zadnji look (crvena haljina), taj look će valjda nastupiti kad se uda za lika kojeg glumi Alexis Ayala ili nakon što njegov lik umre.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Amar a muerte - Page 2 Empty Re: Amar a muerte

Thu Aug 23, 2018 2:52 pm
https://www.instagram.com/p/Bmt1YCCh16V/?saved-by=anal6784
Contracara vs.Tres veces Ana;Lucía Borges (Angelique Boyer);look 1 (Ana Leticia-Tress veces Ana),look 2 (Ana Lucía-Tress veces Ana),look 3 (Ana Laura-Tres veces Ana).
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Amar a muerte - Page 2 Empty Re: Amar a muerte

Sat Aug 25, 2018 12:41 am
Čitala sam sada detaljniji opis likova i piše da će se lik od Angelique zaposliti u Leonovu firmu, te će ga zavoditi dok se ne zaljubi u nju kako bi se uz njega izvukla iz siromaštva. Negde sam još čitala da će i ona sama biti umešana u njegovo ubistvo posle njihovog venčanja. Čini se da ćemo opet imati glavnu negativku, nešto poput njene uloge Terese. U verziji "El cuerpo del deseo" glavna junakinja nije bila klasična negativka, nije skrivila smrt supruga i pokazivala je žaljenje zbog toga iako se udala zbog novca, no ovde izgleda imamo pravu negativku. To je ono njeno izdanje u crvenoj haljini, nakon što se domogne novca, dok je prvi look sa crnom kosom onaj pre nego što je upoznala Leona.

Angelique stalno bira ovakve koketne kučkaste uloge. U klasičnim telenovelama nisu tako česte glavne ženske uloge negativki, a ona ih ima već nekoliko. No mora se priznati da dobro pliva u tim vodama, dobro iznosi takav lik, deluje mi realno. Možda zato što se pronalazi u njima, ne znam, no činjenica je da je i ona sama imala slične faze u svom privatnom životu. Kristina, simpatično mi je videti koliko ona tebi nije draga, da ti je čak i ružna. Nisam ni ja fan njene ličnosti, ali je kao glumica korektna, čak je smatram među kvalitetnijima u Televisi. Nije mi lepa, već prosečna, ali kad je srede izgleda zavodljivo.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Amar a muerte - Page 2 Empty Re: Amar a muerte

Sat Aug 25, 2018 3:38 pm
Po opisu lika, ako sam dobro shvatila, Lucía Borges (Angelique Boyer) će biti protagonistica/antagonistica, tipa Rubí/Teresa-protagonistica/negativka, takav tip glavne junakinje, neće biti ona klasična glavna junakinja dobrica koja se moli Virgenciti od Guadalupe 5000 puta u jednoj epizodi, nego nešto između protagonistice i negativke, ni dobra ni loša. Ali po opisu likova i opisu radnje, Contracara će biti napeta i zanimljiva telenovela
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Amar a muerte - Page 2 Empty Re: Amar a muerte

Sun Aug 26, 2018 1:58 am
Amar a muerte - Page 2 G
Amar a muerte - Page 2 Gg
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Amar a muerte - Page 2 Empty Re: Amar a muerte

Mon Aug 27, 2018 12:06 pm
Sofia wrote:Kristina, simpatično mi je videti koliko ona tebi nije draga, da ti je čak i ružna. Nisam ni ja fan njene ličnosti, ali je kao glumica korektna, čak je smatram među kvalitetnijima u Televisi. Nije mi lepa, već prosečna, ali kad je srede izgleda zavodljivo.

Haha Very Happy Very Happy Ovo za izgled nisam komentarisala jer mi nije draga nego zato što mi je realno i objektivno gledano Claudia ljepša ( a nju niti volim niti ne volim jer je nisam gledala). Obično se gleda da glavna glumica bude najlepša, najdotjeranija da je ne bi neka sporedna zasjenila. (Ne računam pri tome na glavne koje su na početku serije odrpane i prljave). U ovoj seriji, ponavljam za moj ukus, negativka zasjenjuje glavnu izgledom. Wink

Što se Angelique tiče nije baš da mi je skroz odbojna i da je ne mogu gledati. Naprotiv od LQLVMR sam je počela drugačije gledati i postala mi je draža. Ne draga koliko druge glumice, ali više svakako nije u najomraženije. Jednostavno mi je legla njena uloga Monserat, i da u toj seriji mi je bila lijepa, sa onakvom frizorom, i stilom oblačenja. Definitivno mi je tu bila najsjajnija i izgledom i glumom. Kao Teresa me nije kupila za razliku od većine, a Monse je već nešto drugo. Inače na ovim slikama u bijeloj haljini je najpribližnija izledom Monserat odnosno onome kako je meni najljepša.

Sve u svemu stoji ovo što si ti rekla.

Sofia wrote:Nisam ni ja fan njene ličnosti, ali je kao glumica korektna, čak je smatram među kvalitetnijima u Televisi. Nije mi lepa, već prosečna, ali kad je srede izgleda zavodljivo.

 Very Happy Što se glume tiče, nema ni konkurenciju realno. Tu ne računam Susanu Gonzalez i Silviu Navarro kojima jednostavno nema ravnih. Ali, slažem se, Angelique glumi ok kad se potrudi.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Amar a muerte - Page 2 Empty Re: Amar a muerte

Tue Aug 28, 2018 12:03 am
Slažem se, moje mišljenje je slično tvom. Ni meni nije bila draga u Teresi. Generalno mi se ne dopadaju glavni likovi koji zbog ličnog interesa gaze preko leševa, a kada je to još uz dozu samodopadnosti onda me to dodatno odbija. Bojim se da bi sličan lik mogla ponoviti u ovoj seriji, jer prema sinopsisu nešto tako bi se moglo očekivati od lika Lucie Borges.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Amar a muerte - Page 2 Empty Re: Amar a muerte

Tue Aug 28, 2018 10:42 am
Jel se zna nešto o broju epizoda, otprilike koliko epizoda bi trebala imati Contracara? Kratka telenovela (60-80 epizoda) ili telenovela (120 epizoda)? Mene privlaći, radnja će biti zanimljiva po sadržaju koji sam pročitala i promo materijali izgledaju zanimljivo, valjda će i serija biti zanimljiva
Sponsored content

Amar a muerte - Page 2 Empty Re: Amar a muerte

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum