Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Amar a muerte - Page 4 Empty Re: Amar a muerte

Mon Oct 08, 2018 4:48 pm
Premijera serije je zakazana za 29. oktobar na Univisionu

Amar a muerte - Page 4 Televisa_brightspotcdn_com_Copy

Iako se celo vreme govorilo da će serija svoju premijeru imati u Meksiku, ona će ipak prvo krenuti na Univisionu
S obzirom da će se emitovati u terminu od 22.00 ona će biti direktni konkurent Telemundovoj seriji "Señora Acero" 5
Došlo je i do promene naslova, te će se ona službeno zvati "Amar a muerte", iako je prvi trailer izašao pod naslovom "Contracara"
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Amar a muerte - Page 4 Empty Re: Amar a muerte

Mon Oct 08, 2018 7:13 pm
Univision - piši propalo  Rolling Eyes  Evil or Very Mad  Mad  jer kad se samo sjetim kako su izrezali Tres veces Ana na Univisionu (to je bilo negledljivo koliko su izmasakrirali seriju na Univisionu), užas, više od pola scena su izbacili (to govorim za TVA), tako da ne sumnjam da će i ovdje učiniti istu stvar, ako ne i nešto gore. Sad mi ništa nije jasno, kad će onda meksička premijera jer sad ćitam da ide Ringo 5.11, a kad će onda Contracara iliti po novom Amar a muerte. Ne mogu se naviknuti na ovaj novi naziv, onaj prije (Contracara) je bio puno bolji, zašto su naslov išli mijenjati, što je falilo prvom naslovu, prvi je bio odličan. Istu stvar su napravili i sa Tres veces Ana - prvi naslov je bio Frente al mismo rostro - puno bolje i onda su se ipak odučili za Tres veces Ana, čemu to mijenjanje naslova telenovela i to samo nekoliko tjedana prije premijere, što pokušavaju postići s tim mijenjanjem naslova pojedinih telenovela i to u posljednji trenutak? Ne kužim, u čemu je stvar s tim mijenjanjem naslova neke telenovele, može mi netko to obasniti jer ja stvarno ne kužim, odluće se za jedan i onda odjednom, kao iz vedrog neba, evo ga drugi naslov iste telenovele, čemu to  Question  confused
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Amar a muerte - Page 4 Empty Re: Amar a muerte

Thu Oct 11, 2018 12:22 am
Amar a muerte - Page 4 533591ef1a22
Amar a muerte - Page 4 7211b244ba14
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Amar a muerte - Page 4 Empty Re: Amar a muerte

Thu Oct 11, 2018 10:10 am
Ništa čudno to što mjenjaju ime, a zašto to rade ne znam. Meni se više sviđao prvi naslov. Ovaj mi zvuči kao naziv "obične" telenovele, gdje je jedini zaplet to što glavna negativka privremeno razdvoji glavni par.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Amar a muerte - Page 4 Empty Re: Amar a muerte

Thu Oct 11, 2018 11:25 am
Da, znam da im nije prvi put da mijenjaju ime nekoj telenoveli, samo mi nije jasno zašto to rade i da, prvi naziv (Contracara) je bio barem original, a ima već milijun telenovela sa riječima "Amar ili "Amor" u naslovu, čak se sjećam da su neko vrijeme čak bili zabranili riječi "Amar i "Amor" u nazivima telenovela.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Amar a muerte - Page 4 Empty Re: Amar a muerte

Fri Oct 12, 2018 2:46 am
Trailer

Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Amar a muerte - Page 4 Empty Re: Amar a muerte

Fri Oct 12, 2018 11:00 am
Meni je ovo ništa posebno dosadno čak.
Već viđeno u ecdd i eop. Ne vjerujem da će imati neki uspjeh...
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Amar a muerte - Page 4 Empty Re: Amar a muerte

Fri Oct 12, 2018 3:38 pm
Slažem se, prema viđenom, ne nude ništa novo. Kod njih rimejk ne znači uzeti predložak i koncept radnje, već iskopirati je u potpunosti. Dok gledam ove scene, tačno se prisećam detalja serije "El cuerpo del deseo". Glavna priča će biti identična. Vidim da će biti i žestokih vrućih scena između Boyer i Browna, to kopiranje mi se već dopada. Nadam se samo da će pristup biti malo ozbiljniji i da neće biti previše nebuloza. Iako mi je ovaj uvod gde se Angelique obećaje Ayali na večnu ljubav, klasična Televisa presenta.

Gledaću seriju. Volim Browna i nekako verujem da će biti gledljiva. Čekam da vidim i Claudiu Martin, zanima me kako će se ona snaći u ovakvoj ulozi. Nadam se da će nas ovde biti više i da ćemo konačno imati neku temu na kojoj ćemo zajedno komentarisati aktuelnu telenovelu.
Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Amar a muerte - Page 4 Empty Re: Amar a muerte

Fri Oct 12, 2018 5:22 pm
Sofia, hoćeš gledati sa Univisiona ili sa Las estrellas?
Pa da, sve je kao ecdd (mada je nisam gledao, ali eop jesam), samo ovdje imamo 3 smrti. Imamo i leptira Very Happy
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Amar a muerte - Page 4 Empty Re: Amar a muerte

Fri Oct 12, 2018 8:35 pm
Više bi volela sačekati Las estrellas jer nećemo dugo čekati na to, ali dogovorit ćemo se ovde, pa da zajedno komentarišemo.
Šteta što su ovako zabrljali, svi žele prvo gledati u Meksiku, a sad će napraviti zbrku.
Sponsored content

Amar a muerte - Page 4 Empty Re: Amar a muerte

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum