Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Feb 13, 2019 2:32 pm
Prvi put sam je gledala u "Izvoru" gdje je i bila više nego odlična. Iskreno da nije te uloge ne znam da li bi mi bila draga. Kasnije je i znala i nije znala da bude dobra. U "Triunfo del amor" je bila grozna. silent Kao pjevačicu je nisam mnogo slušala, po ono malo što sam čula mi djeluje dobra u tome.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Feb 13, 2019 3:56 pm
Daniela Romo-OBOŽAVAM,sve zna i može odglumiti,odlićna i kao negativka i kao pozitivka,a i pjesme su joj divne,jedna od mojih omiljenih glumica starije generacije i gledala sam ju u dosta puno telenovela i u svima je bila genijalna,niti u jednoj ulozi gdje sam ju gledala me nije razoćarala,nego je samo potvrdila zašto je toliko dobra i cijenjena glumica.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Feb 13, 2019 6:19 pm
Daniela Romo ima zavidnu karijeru koja je vredna respekta. Smatram je kvalitetnom glumicom koja se posveti ulozi onoliko koliko to sama poželi. U nekim ulogama je briljirala, dok je druge samo odradila. Volim je i kao pozitivku i kao negativku, no smatram da joj neke uloge nisu bile potrebne u karijeri poput one u "Triunfo del amor". Ne sviđaju mi se neki njeni tikovi koje nekada forsira u ulozi, no generalno mi je draga glumica. Jedna od najdražih njenih uloga mi je bila u seriji "Sortilegio". Privatno je doživljavam kao vrlo zanimljivu, pristupačnu i dragu osobu. Ne slušam njenu muziku, no ono malo što sam čula mi deluje kao da njene pesme imaju dušu i da se emotivno mnogo daje kroz njih.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Feb 13, 2019 10:17 pm
Volela sam je ranije mnogo više nego sada, mada sam je davno i gledala. Talentovana jeste, iako su uloge koje su me impresionirale u manjini. U El manantial je bila sjajna, ali mi je posebno draga kao Lety u Las vias del amor. Priznajem da mi je njeno ime ipak asocijacija na klasične telenovele, ali sa kvalitetom.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Feb 14, 2019 10:37 pm
Slažem se za El manantial,u toj telenoveli sam ju i upoznala kao glumicu,a jedna od omiljenih i najdražih uloga Daniele Romo mi je uloga Mercedes u La tempestad,tu mi je bila odlićna
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Feb 15, 2019 10:30 am
Što mislite  o Danilu Carreri?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Danilo-carrera_3129214



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Feb 15, 2019 10:34 am
Prvi put sam ga gledala u "Relacionas peligrosas" gdje mi je ovako fizički djelovao simpatično, ali ništa više od toga. Uslijedila je "Pasion y poder" gdje mi je bio čisto ok, ali u principu ga nisam posebno zapažala. E onda mi je u "Sin rastro de ti" postao baš nekako privlačan. Kao glumac treba još da uči i napreduje, ali ok je. Ne znam privatno mnogo o njemu, pa nemam utisak kakva je osoba. Čitala sam da je navodno gej, oženjen prijateljicom da bi zavarao javnost.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Feb 15, 2019 7:00 pm
Danilo Carrera-nije loš,ali tek je počeo,ima vremena da se poboljša ili pogorša jer je tek počeo karijeru,vidjeti ćemo kako će se dalje snalaziti u nadolazećim ulogama i telenovelama,ali prema onom što sam dosad vidjela,puno bolje se snalazi u ulogama negativaca i mislim da mu uloge "zločestih dečki" leže puno bolje nego pozitivne uloge,a što se izgleda tiće,lijep,nije mi nešto extra zgodan,ali nije niti ružan,ljepuškast.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Feb 15, 2019 7:49 pm
Danilo mi je izuzetno drag, iako ga ne mogu nazvati kvalitetnim glumcem. Na njemu je, da uz mnogo rada to eventualno tek postane. On je vrlo šarmantan i privlačan zbog čega se vrlo brzo nametnuo i ostvario glavne uloge, iako im glumački još nije dorastao. Gledala sam ga u dosta uloga i moj generalni utisak o njegovoj glumi je da je pred njim dug put kako bi se razvio u ozbiljnog glumca. Njegova najdraža uloga za mene je ona u "Sin rastro de ti" gde je uz kvalitetnu glumačku ekipu koja ga je okruživala i ozbiljan scenario imao prilike dati i pokazati više. On ni tu nije glumački pokazao mnogo, ali je bio solidan. Dobar mi je bio i u ulozi negativca u seriji "Pasion i poder", gde je zadovoljavajuće izneo svoj lik. Nakon tih uloga sam očekivala njegov napredak, ali se po mom mišljenju desilo ono suprotno, potpuno nazadovanje, barem kada je reč o kvaliteti glume. Njegova uloga u seriji "La doble vida de Estela Carrillo" mi je bila očajna, uverljivo najgluplja uloga koju sam gledala poslednjih godina. On je tu pokušao izmeniti akcenat i glumeći budalu ispao je nakaradan. Tu se pokazalo da nije dorastao ozbiljnijim ulogama i da ne bi trebao graditi karijeru na slavi već raditi na sebi. Nakon toga je imao ulogu u seriji "Hijas de la luna" gde takođe nije bio ništa posebno, međutim ta serija je bila slaba 'limunada' gde i nije mogao pokazati mnogo. Smatram da mu je fizički izgled mnogo pomogao u karijeri i da je zahvaljujući njemu ostvario popularnost. Izuzetno je lep i zgodan muškarac. Privatno je poznat po angažovanju u humanitarnim akcijama u svom rodnom Ekvadoru zbog čega je dobio i priznanje od države, što svakako pozdravljam.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Feb 18, 2019 11:11 pm
Lep je kao pojava, ali gluma mu se vrti oko proseka i nema harizmu, beživotan mi je. Podseća me na Barbikinog Kena.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 GeMuxua
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 31 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum