Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Novosti o latino glumcima Empty Novosti o latino glumcima

Mon Dec 04, 2017 10:36 am
Ovdje postavljajte novosti o životu glumaca/glumica koji nemaju svoju temu!

(vjenčanja, razvodi, rođenja, smrti, zanimljivosti, vijesti o karijeri koje nisu vezane za telenovele/serije... - dakle tačne informacije, ne tračevi i nagađanja)

Dozvoljeno je stavljanje novosti o glumcima i koji imaju svoju temu zato što će neko novost prije vidjeti u ovoj temi nego u temi tog glumca/glumice).


****









Alejandra Procuna nakon gubitka ekskluzivnog ugovara s Televisom prinuđena da vozi taxi

Novosti o latino glumcima Alejandra_procuna_uber

Glumica je govorila o teškoj poziciji glumaca u Meksiku koja je kaže vrlo nezahvalna i nesigurna
Ona je otvoreno priznala da je u trenutku gubitka ugovora s Televisom bila prinuđena pronaći neki posao, te je odlučila voziti Uber
Pored toga što sama pruža taxi usluge, uzela je još dva auta i zaposlila dva radnika te kaže da joj je najvažnije da se uspela snaći u trenutnoj situaciji
Nažalost na samom startu joj se dogodila nesreća da joj je jedan auto obijen i ukraden u vreme dok je njen taxi radnik svratio na obrok
Bez obzira na njen trenutni posao ona će kaže uvek prvenstveno biti glumica i pored ovog posla prihvaća i očekuje eventualne nove uloge
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o latino glumcima Empty Re: Novosti o latino glumcima

Wed Dec 20, 2017 8:33 am
Ximena Duque trudna

Novosti o latino glumcima 2yw7k35

Ximena čeka svoje drugo dijete (djevojčicu) koja treba da stigne na svijet za par sedmica.
Ximena se u junu udala za Jay Adkinsa.

ps Ne mogu da ne prokomentarišem instagram nalog njene nerođene kćerke sa svom slikom ultra zvuka na profilu. Mislila sam da je pretjerivanje objavljivanje slika sa ultra zvuka po društvenim mrežama, kad ono može i preko toga. lol! https://www.instagram.com/lunaadkins3/
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Novosti o latino glumcima Empty Re: Novosti o latino glumcima

Thu Jan 04, 2018 9:00 pm
Da Kristina, Ximena Duque nema svoju temu u rubrici Glumice, ako želiš možeš ju ti otvoriti (i naravno ako ti administratori dopuste, iako ne vidim razlog zašto ne bi dopustili). Meni je Ximena Duque jedna od dražih mladih glumica, baš mi je sva slatka i simpatična, gledala sam ju u nekoliko telenovela i u svima je bila odlična, zaslužila je dobiti glavnu ulogu.
P.S. nastavite objavljivati novosti o latino telenovelama i glumcima Very Happy Wink
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Novosti o latino glumcima Empty Re: Novosti o latino glumcima

Mon Feb 19, 2018 6:45 am
Novosti o latino glumcima Elizabeth_Valdez

Glumica Elizabeth Valdez očekuje dete i tim povodom je okupila prijatelje na baby showeru
Njena poslednja uloga u telenoveli je bila u "Amores con trampa"
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Novosti o latino glumcima Empty Re: Novosti o latino glumcima

Thu Mar 01, 2018 4:15 am
Glumac Rogelio Guerra umro je juče u 81. godini života

Novosti o latino glumcima Rogelio

Rogelio je meksički glumac sa vrlo bogatom glumačkom biografijom, a njegova poslednja uloga je bila u telenoveli "Lo que la vida me robo"
Među poslednjim ulogama po kojima ga pamtimo je ona u "Mañana es para siempre" gde je glumio oca Silvie Navarro, uz Lucero i Fernanda Colungu
Poznata je njegova glavna uloga u seriji "Los ricos tambien lloran" gde je glumio sa Veronicom Castro, a igrao je i uz Luciu Mendez u "Golpe bajo"
Rogelio je iza sebe ostavio dva sina, Carla i Alda koji je takođe glumac i uskoro ćemo ga gledati u seriji "Tenias que ser tu"
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Novosti o latino glumcima Empty Re: Novosti o latino glumcima

Fri Mar 02, 2018 2:19 am
Meksička glumica Maria Rubio umrla je u 83. godini

Novosti o latino glumcima Mar_a_Rubio

U samo dva dana Meksiko je izgubio dve velike glumačke zvezde koje će biti upamćene po ulogama u telenovelama
Njena poslednja uloga je bila u seriji "Una familia con suerte", a publika će je najviše pamtiti po ulozi negativke Cataline u kultnoj seriji "Cuna de lobos"
Neke od njenih poznatijih uloga kojih se sećamo poslednjih godina su bile u seriji "Querida enemiga", "Salome", "Laberintos de pasion"
Maria je pre četiri meseca izgubila sina u saobraćajnoj nesreći što je duboko potresno i ostavilo traga na njeno zdravlje
Njen sin Luis Reyes bio je direktor scene na Televisi, a život je izgubio kada se vraćao sa snimanja serije "Me declaro culpable"
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o latino glumcima Empty Re: Novosti o latino glumcima

Fri Mar 02, 2018 9:33 am
Crying or Very sad  Njoj je smrt odmor nakon tragedije koju je doživjela. Uvijek sam tvrdila da je bolje ne roditi se nego nadživjeti dijete. Crying or Very sad
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Novosti o latino glumcima Empty Re: Novosti o latino glumcima

Sat Mar 03, 2018 10:08 pm
Nije Luis,nego Claudio Reyes Rubio i da,pretužno,María Rubio umrla je samo 4 mjeseca nakon što je njezin sin,redatelj Claudio Reyes Rubio poginuo u stravičnoj prometnoj nesreći koja se dogodila kad se sa ekipom telenovele Me declaro culpable vraćao iz Cuernavace u Mexico City,a u kojoj je poginula i glumica Maru Dueñas,a i jedna je glumica (zaboravila sam koja) rekla da María nije mogla živjeti bez svog sina Claudia Sad Crying or Very sad No .A samo dan ranije,umro je i drugi Televisin glumac,Rogelo Guerra.Televisa je u 2 dana izgubila dva velika glumačka imena.Rogelo Guerra je umro 28.2.2018,a María Rubio je umrla 1.3.2018.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Novosti o latino glumcima Empty Re: Novosti o latino glumcima

Sun Apr 08, 2018 2:07 pm
Razvodi se glumica Karla Monroig

Novosti o latino glumcima Gettyimages_473689396

Glumica Karla Monroig se razvodi od supruga pevača Tommy Torresa sa kojim je bila 9 godina u braku, a 13 godina u vezi
"Svi se venčamo sa iluzijom da će biti za celi život, ali nekad nas sudbina iznenadi i odjednom prestanemo biti deo priče osobe koju smo izabrali.
U 13 godina Tommy i ja smo imali predivna iskustva, iako smo odlučili reći zbogom kao paru, imamo naš najveći blagoslov Amandu Zoe", napisala je Karla
Ona i Tommy iz braka imaju ćerku Amandu Zoe koja će ih, priznaju oboje, zauvek vezati
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Novosti o latino glumcima Empty Re: Novosti o latino glumcima

Fri Apr 13, 2018 6:58 pm
Iznenadilo me je ovo, jer mi je djelovalo da Karla ima baš stabilan brak, možda jedan od najstabilnijih u latino svijetu. Kako li se ljudi to odalje pa se rastanu nakon 20 godina? :-(
Inače, Karla mi je baš draga. Djeluje mi kao prava dama, odmjerena, pristojna, ne pravi skandale, nema potrebu skidati se za časopise i društvene mreže, prirodnog izgleda. I korektna je glumica. ;-)
Sponsored content

Novosti o latino glumcima Empty Re: Novosti o latino glumcima

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum