Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Pasion de gavilanes - Page 4 Empty Re: Pasion de gavilanes

Wed Feb 16, 2022 12:44 am
1. epizoda

Interesantna epizoda, doživela sam je kao uvod u sve ono što nas čeka i upoznavanje sa životima Reyesa nakon toliko godina. Za početak moram izdvojiti ono što je ostavilo najveći utisak, a to su čarobne scene na otvorenom. Ona beskrajna priroda i raskošna imanja s konjima stvaraju takav doživljaj da odmaram dušu dok ih gledam. Neprocenjivo!

Na samom početku serije vidimo Normu i Juana i strast koja među njima i dalje tinja. Žive u seoskoj idili baveći se uzgojem konja. Iako im se naziru godine koje su prošle i dalje su neodoljivi. Njihovi sinovi blizanci Erick i Leon upadaju u ozbiljan problem kojim nas uvode u glavnu radnju. Oni su optuženi za ubistvo profesora koji ih je maltretirao u školi. Zanimljivo da su obojica vrlo uznemireni i pokazuju znake da nešto ozbiljno kriju, čime nam ostavljaju sumnju da su na neki način povezani s ubistvom. Porodica veruje da bi krivac mogao biti anonimni pozivatelj koji ih optužuje, no čini se da je ovo tek početak dugog puta otkrivanja mnogih detalja u vezi zločina. Blizanci su me oduševili glumom, oni su najpozitivnije iznenađenje za mene u ovoj epizodi.

Sara sama odgaja svoju decu, dok o Francu ne znamo ništa. Nestao je. Juan ga je na tren pomenuo, no to se njegovima nije svidelo. Biće zanimljivo videti gde je i šta mu se desilo. Njihova deca, Gaby i Andrés, za sada nisu ostavili nikakav utisak na mene. Nadam se da će se to promeniti. Ximenu i Oscara vidimo na kratko u trenucima dok ona šeta modnom pistom u Milanu. Vrlo neobična i neočekivana priča. Sviđa mi se što je u ovu seosku radnju ubačena jedna drugačija i urbana priča sa jednom od sestara.

Dolazak Rosario u selo je svakako ostavilo poseban utisak. Sviđa mi se njen lik, odma postaje jasno da će ona uneti ozbiljan nemir i napetost u celokupnu radnju i tome se veselim. Vraća se u selo kako bi renovirala bar u kojem je nekada nastupala. Nakon udaje za bogataša s kojim je živela raskošnim životom, vraća se nezadovoljna puna gneva u želji da se pokaže i dokaže mnogima u selu. Saznajemo da ima veliku ćerku koja je prema njenim rečima ostala s ocem. Prve uzavrele strasti će čini se upravo ona uzburkati jer je bacila oko na mladog Juan Davida iliti on na nju, kako se uzme. No tu bi moglo biti prave vatre. Ono što će svakako biti interesantno za gledati je trougao koji možemo očekivati kada se pojavi njena ćerka. To će tek biti zanimljivo! Šok i neverica na licima Sare i Norme kada je ugledaju, sve govori. Uživala sam i nastavljam gledati.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Pasion de gavilanes - Page 4 Empty Re: Pasion de gavilanes

Wed Feb 16, 2022 7:29 pm
Tako si lijepo opisala epizodu da i potpuno nezainteresovan čovjek prosto poželi da je odgleda. flower

____________
Pasion de gavilanes - Page 4 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Pasion de gavilanes - Page 4 Empty Re: Pasion de gavilanes

Mon Feb 21, 2022 12:02 am
2. - 5. epizode

Uživam u ovoj seriji na svim nivoima. Ne znam šta je bolje, predivne lokacije ili glumačka ekipi koja mi izuzetno prija. Stara ekipa je pun pogodak. Još uvek nedostaje genijalni Michel, ali njega vredi čekati jer očekujem da će njegovo pojavljivanje biti posebno. Polako se razvija priča. Juan i Norma čini se imaju najstabilniji brak od svo troje. Njihovu idilu remete blizanci sa svojim ludostima. Nisam očekivala toliko haosa oko njih, više podsećaju na negativce svojim nedoraslim postupcima i ponašanjem. Rođeni otac ih naziva par de diablos, to sve govori. Zaista su nemogući i pitam se jel to samo faza ili ćemo od njih svašta moći očekivati. Kako god, za glumu ih moram pohvaliti. Oni su mi se najmanje dopali u najavi, a sada su me glumački najviše oduševili, za moj ukus su razvalili. Glume izuzetno lako i uverljivo.

Saznajemo da između Jimene i Oscara nije sve idilično. Ona ima sumnje i zamera mu odsustvo i onda otkrivamo bombastičnu stvar, Oscar joj je bio neveran i iz te avanture je dobio sina. Čini se da ga je njegova ljubomora i činjenica da nisu imali dece gurnula u naručje druge. Vrlo poražavajuća situacija. Ne znam hoće li njihov brak dugoročno moći opstati, uprkos tome što je on svejedno voli. Neće još dugo moći tajiti sve to, majka njegovog deteta je pokazala da je na sve spremna.

Sara se otvara Normi i priznaje joj da nikada nije prebolela Francov nestanak iz njihovih života, te mu se još uvek nada. Dolazak Rosario je posebno uznemirio jer je sumnjala da je možda sa njom pobegao, no sada se pita kako je moguće da je bez ikakvog objašnjenja samo nestao nakon što se kleo da je voli. Ne znamo koliko tačno njega nema, no jasno je da je njihovu decu u dobroj meri sama podigla. Sviđa mi se njen lik, vrlo je borbena i sposobna uprkos tome što se raspada iznutra. I njoj će izgleda deca doneti probleme, posebno Gaby. Vrlo je nezrela, lakoverna i neozbiljna, poput neke klinke i sve je izglednije da će vrlo brzo upasti u ozbiljne probleme. Nije mi se baš dopao njen lik. Brat joj za sada simpatičniji iako još čekam razvoj njegovog lika.

Ono što mi trenutno stvara najveću napetost je vatra koja je buknula između Rosario i Juan Davida. Ona je prava bomba, genijalno izgleda za svoje godine. S razlogom je dobila dosta minutaže i uživam u njenim scenama. Koliko god je bolestan odnos između nje i Juan Davida koji joj može biti sin, toliko mi je napeta ta priča. Ona otkida na njega, a ni on ne zna gde bije. Uvek su me privlačile te priče s velikom razlikom u godinama, a ova je posebno zanimljiva. Jedva čekam da budu zajedno. Što je najinteresantnije Juan David je prikazan kao uzorni sin Juana i Norme, vrlo razuman i staložen, od njega niko neće očekivati takav razvoj događaja. Za sada se nije dovoljno iskazao glumački, ali je zato toliki slatkiš da time sve nadomesti. Njih dvoje su brutalni.
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Pasion de gavilanes - Page 4 Empty Re: Pasion de gavilanes

Sat Nov 12, 2022 1:46 pm
Uf,Sofía,načekati češ se ,jer koliko sam ja shvatila iz pisanja onih koji su gledali,Michel Brown se pojavljuje tek tamo negdje pred sam kraj druge sezone,u posljednjim epizodama
Sponsored content

Pasion de gavilanes - Page 4 Empty Re: Pasion de gavilanes

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum