Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Apr 07, 2024 5:59 pm
Travesuras de la niña mala - Deluje interesantno, ali ne verujem da ću je u skorije vreme gledati.

Perdona nuestros pecados - Ne privlači me.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Apr 09, 2024 7:33 pm
360. El amor invencible

(Televisa, 2023)


Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Backdr11


Trailer:



Entrada:




https://en.m.wikipedia.org/wiki/El_amor_invencible

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Apr 11, 2024 12:40 am
Opšti utisak:

Genijalna priča, najbolja poslednjih godina koju je izbor i priča oko glavnog protagoniste poprilično unakazila. Danilo Carrera je bio najveća mana serije. Svojom očajnom i neuverljivom glumom je naterao gledaoce da se okrenu protiv njega i navijaju za tihog junaka u senci Daniela Elbittara. Daniel je s druge strane ostvario ulogu života svojom genijalnom glumom i uverio nas da zaslužuje drugu šansu kao Gael. Scenaristi su se previše zaigrali i dali nam priču u kojoj na kraju nije bilo jasno ko je od njih dvojice glavni protagonista. U tom dodvoravanju i poigravanju s publikom su izgubili kompas i uništili finale serije u kojoj ni sami nisu znali šta učiniti. Razlog je jasan: očajan protagonista naspram genijalnog konkurenta koprotagoniste. Produkcija je tu ozbiljno omanula.

Glavni junaci:

Ovo je verovatno jedina serija u kojoj je glavnom junaku oduzeta čast da to i do kraja ostane zahvaljujući očajnoj glumi. Potpuno opravdano. Sramna gluma Danila Carrere kojeg nigde više ne želim gledati. S druge strane smo imali standardno dobru Angelique i fenomenalnog Daniela koji su doslovno ukrali šou i naterali nas da navijamo za njih. Ne krijem da sam bila u taboru Leone i Gaela.

Glumačka ekipa:

Imali smo jake negativce na čelu sa Guillermom García Cantú, a ništa slabiji nisu bili ni Marlene Favela i Víctor González. Sviđa mi se većina sporedne glumačke ekipe. Isabella Tena je bila jako dobar izbor za ćerku Angelique jer su fizički vrlo slične i to je bilo vrlo upečatljivo. Drage su mi bile Alejandra Ambrosi i Gabriela Platas.

Entrada/pjesma:

Sviđa mi se morski ambijent i kombinacija prošlosti i sadašnjosti u entradi.

Gledanje/ponovno gledanje:

Ne znam. Koliko me očaravala ova serija toliko sam i očajavala. Kada bi mogla izbrisati lik Danila Carrere sigurno bi je reprizirala.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Apr 11, 2024 2:43 pm
Uglavnom bih se složila sa Sofijinim utiskom.

Opšti utisak:

I pored određenih falinki priča je ozbiljno i kvalitetno odrađena tako da je utisak na kraju ipak pozitivan. Osnova priče je snažna i za mene su te priče  o ženama koje prolaze kroz transformaciju i vraćaju se da istjeraju pravdu uvijek mamac.

Glavni junaci:

Angelique je bila odlična, nema što. Jako lijepo je dočarala majčinsku ljubav i bol toliko da je djelovalo stvarno. Kad se uzme u obzir da u stvarnom životu to nije iskusila time je veći plus koliko je bila uvjerljiva. Njene scene sa djecom i zbližavanja s njima su mi divne, a scena kada im je ispričala svoju priču i da im je majka mi je ljepša i romantičnija no sve ljubavne scene iz većine telenovela.

Adrian (Carrera) je dobar lik, nemam na njega zamjerki, uz lik kao što je Marena se Adrian uklapa. To što je Carrera većinu vremena zvučao kao robot i što je bio očajniji nego ikad je drugi par rukava. S druge strane, Elbittar je bio na nivou zadatka s tim što ja nisam u toj mjeri fascinirana kao Sofia  Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 610785387 , ali dobro je odglumio, stvarno lijepo prenosi emocije. Stvar je u tome što mi je bio toliko tragičan i depresivan većinu vremena da me je to čak počelo zamarati. Dakle, u glumi pobjeđuje Elbittar, a u samom liku Carrera.

Meni nije do kraja jasno što su oni htjeli sa tolikom zbrkom oko glavnog trougla. Da li je ovo što ti kažeš Sofia ili je jednostavno to što su htjeli biti "originalni" i držati publiku u neizvjesnosti. To mi je najveći minus priče, Marena na kraju nije znala ni s kim bi ni što bi ni gdje bi, da je kako mogla udala bi se za obojicu. Koliko je genijalan njen odnos s djecom toliko je ljubavna priča nula. To je i dovelo do nekih suludnih momenata u finalu (pored Marene koja u dekolteiranom panciru predvodi policijsku operaciju)  Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 2078043430

Sporedne priče:

Kako koja, ali nijedna nije pretjerano smarala. Posebno izdvajam Consuelinu priču i dio oko njene bolesti, to mi je baš potresno. A u negativnom kontekstu se najviše izdvojila Silvanova, ali valjda treba pratiti trendove.

Glumačka ekipa:

Osim Carrere pun pogodak! Slažem se za Isabellu Tenu, mala je bila predivna. Što se negativaca tiče, svi su bili odlični, a ono po čemu ću najviše pamtiti priču su njihovi krajevi. Poslije toliko telenovela se više i ne može vidjeti kraj nekog negativca koji nije već viđen. Ali to se ovdje ne može reći. Bukvalno mi je trebala detoksikacija i gledanje nečeg opuštajućeg da bih te scene izbrisala iz uma.

Entrada/pjesma:

Lijepo i primamljivo.

Gledanje/ponovno gledanje:

Nemam namjeru ponavljati.

Ocjena:

Ne znam ni sama. Neka bude 8.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Granho16
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1122
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Apr 12, 2024 1:35 am
Odgledala sam prvih par epizoda ali meni serija nije legla ne znam ni sama. Glumacka ekipa mi je ok. Carrera i Elibittar mi nisu nesto pretjerano simapticni. Moguce da cu je nastaviti.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Apr 12, 2024 2:30 pm
362. Eternamente amándonos

(Televisa, 2023)


Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 1122


Trailer:



Entrada:










https://es.wikipedia.org/wiki/Eternamente_am%C3%A1ndonos

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Apr 12, 2024 2:33 pm
Ne privlači me posebno iako ne djeluje loše.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Apr 12, 2024 3:49 pm
El amor invencible - Možda ću je nekada pogledati. Reklo bi se da je odrađena na nivou.

Eternamente amándonos - Deluje kao prosečna serija čijim se gledanjem ništa posebno ne dobija.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Apr 15, 2024 11:29 pm
Gledala sam originalnu tursku verziju ove serije koja je bila dobra. Iz te perspektive mi ova verzija uopšte ne izgleda privlačno. Glumačka ekipa mi ne deluje zanimljivo i ne mislim je gledati.
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1122
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Apr 17, 2024 8:55 am
Prica je ok. Osim Geme Garoe nema nikoga ko mi se pretjerano dopada tako da je ne bih uzimala u razmatranje za gledanje.
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 81 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum