Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Marjorie de Sousa - Page 3 Empty Re: Marjorie de Sousa

Thu Feb 22, 2018 3:28 am
Marjorie de Sousa - Page 3 Marjoriedesousapremalotroladomundo10
Marjorie de Sousa - Page 3 Marjoriedesousapremalotroladomundo3

Premijera njene nove serije koju snima za Telemundo "Al otro lado del muro"
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Marjorie de Sousa - Page 3 Empty Re: Marjorie de Sousa

Thu Feb 22, 2018 3:29 am
Marjorie de Sousa - Page 3 Marjorieylitzypremalotroladomundo3
Marjorie de Sousa - Page 3 Protagonistasalotromuropres00
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Marjorie de Sousa - Page 3 Empty Re: Marjorie de Sousa

Mon Feb 26, 2018 2:00 am
Marjorie de Sousa - Page 3 DWl_Cu_ZEXUAAfq_W0
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Marjorie de Sousa - Page 3 Empty Re: Marjorie de Sousa

Mon Feb 26, 2018 9:13 am
Očajno izgleda sa ovom tamnom kosom, i sva djeluje nekako natečeno. Neutral Shocked
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Marjorie de Sousa - Page 3 Empty Re: Marjorie de Sousa

Tue Feb 27, 2018 2:57 am
Meni je u početku bila čudna, ali sad sam se privikla i čak mi se sviđa. Mislim da je ova promena i to što je otišla snimati za Telemundo, pun pogodak u njenoj karijeri. Doživljavala sam je kao glumicu koja je samo znala glumila koketne uloge u kojima je bilo važnije pokazati obline nego dočarati neki lik. Ovo je potpuni zaokret u njenoj karijeri i sada ima priliku pokazati se u drugom svetlu.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Marjorie de Sousa - Page 3 Empty Re: Marjorie de Sousa

Tue Feb 27, 2018 12:40 pm
Gledala sam i neke njene ranije slike sa smeđom kosom, i meni je ona jednostavno prosječna kad nosi tamnu kosu. Ne djeluje atraktivno nego obično.
Što se karijere tiče, nije imala izbora nego otići iz Televise. Oni ne praštaju skandale tako lako, u Meksiku. Nisu ni Susani onda kad se  nije znalo ko je
otac njenog sina, koja je bila mnogo važnija i poznatija od Mardžori. Zatim Lusero i njeno ubijanje bambija. Nije joj pomoglo što je bila poznato ime.
Nije ni Marjorie mogla očekivati da ostane nakon cijele frke sa Gilom i njihovim jadnim djetetom.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Marjorie de Sousa - Page 3 Empty Re: Marjorie de Sousa

Tue Feb 27, 2018 1:36 pm
Iskreno,meni je Marjorie de Sousa puno ljepša s plavom kosom,nekako joj puno bolje stoji nego smeđa kosa;Marjorie de Sousa i njezina "sestra blizanka" tj.brazilska dvojnica;Marjorie de Sousa - Page 3 Fcollage-2.A što se tiće sve ove zavrzlame oko malog Matíasa,nešto sam pročitala da Gabriel Soto traži novu DNK-a analizu (nakon što se dokazalo da je Julián Gil biološki otac djeteta),a sad zašto,nemam pojma.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Marjorie de Sousa - Page 3 Empty Re: Marjorie de Sousa

Tue Feb 27, 2018 4:02 pm
Mariana wrote:A što se tiće sve ove zavrzlame oko malog Matíasa,nešto sam pročitala da Gabriel Soto traži novu DNK-a analizu (nakon što se dokazalo da je Julián Gil biološki otac djeteta),a sad zašto,nemam pojma.

Možda zato što mali ima iste njegove oči. Laughing Laughing Laughing
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Marjorie de Sousa - Page 3 Empty Re: Marjorie de Sousa

Wed Feb 28, 2018 6:01 am
Kristina, u pravu si, zbog skandala je otišla sa Televise. No mislim da Telemundo radi kvalitetnije projekte i iz glumca izvuče puno više, tamo do izražaja dolazi sposobnost glume a ne samo izgled. Zato sam rekla da joj je ovo dobra prilika da se pokaže i napreduje kao glumica. Što se skandala tiče, on se još uvek ne stišava, stvarno jako ružno i tužno. Po meni su podjednako krivi i ona i Gil, kao da ne misle na to dete, već se konstantno javno prepiru i deluje kao da im je jedina komunikacija ona preko medija. On još nema pravo da vidi dete kada poželi, samo na zakazani termin u određenoj ustanovi, a ona ne može odneti dete iz Meksika u SAD gde sada snima, jer joj on nije odobrio. Na kraju dolazimo do zaključka da se žene i muškarci opet ne tretiraju jednako. Marjorie je zbog skandala morala otići sa Televise, dok Julian eno snima novu seriju. U toj priči ne bi trebalo biti krivih i nedužnih, oboje su u tome, ali vidimo da uvek samo žene budu obeležene.

Mariana, što se tiče Gabriela Sote, on traži papire od DNK kako bi tužio jedne novine koje su pisale da je dete njegovo. Ni kod njega ne manjka skandala, a i u ovaj se upleo. Ko zna jesu bili zajedno ili nisu, ali me ne bi čudilo s obzirom da je priznao da je više puta bio neveran Geraldine.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Marjorie de Sousa - Page 3 Empty Re: Marjorie de Sousa

Wed Feb 28, 2018 9:56 am
Sofia wrote:Kristina, u pravu si, zbog skandala je otišla sa Televise. No mislim da Telemundo radi kvalitetnije projekte i iz glumca izvuče puno više, tamo do izražaja dolazi sposobnost glume a ne samo izgled.... Na kraju dolazimo do zaključka da se žene i muškarci opet ne tretiraju jednako. Marjorie je zbog skandala morala otići sa Televise, dok Julian eno snima novu seriju. U toj priči ne bi trebalo biti krivih i nedužnih, oboje su u tome, ali vidimo da uvek samo žene budu obeležene.

Dobro si rekla za Telemundo, možda su najbolji dokaz Aracely i Fernanda Castillo. Wink

Što se drugog tiče, rekla bih da su Meksikanci prilično zatupljeni. Ako je neko dobar u svom poslu (glumi) što ih briga s kim ona spava i ko je koga prevario. Kad takve stvare izađu na vidjelo, zgrožavaju se, a zna se da su se mnoge i probile zahvaljujući krevetu, a to im ne smeta. Angelique je recimo sigurno Teresu dobila jer je zasjenila telentom u Rebelde i CS. Kako da ne.
Slažem se da su oboje krivi (Marjorie i Julian), i da, ako treba da zbog toga gube angažmane, onda treba oboje da ih izgube. Ali, uvijek su žene osuđivane za iste stvari koje se muškarcima i ne zamjeraju.
Sponsored content

Marjorie de Sousa - Page 3 Empty Re: Marjorie de Sousa

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum