Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 18 Empty Re: En tierras salvajes

Tue Oct 31, 2017 4:30 pm
64. epizoda

En tierras salvajes - Page 18 Untitled

Daniel odlazi od kuće i boravi u šumi u kolibi koja je zapaljena, prolazi godinu dana a njega još nema

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 18 Empty Re: En tierras salvajes

Tue Oct 31, 2017 4:39 pm
En tierras salvajes - Page 18 1_13
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 18 Empty Re: En tierras salvajes

Tue Oct 31, 2017 4:39 pm
En tierras salvajes - Page 18 4_12
En tierras salvajes - Page 18 7_14
En tierras salvajes - Page 18 10_12
En tierras salvajes - Page 18 13_8

Slike sa snimanja venčanja Alejandre i Uriela
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

En tierras salvajes - Page 18 Empty Re: En tierras salvajes

Tue Oct 31, 2017 8:28 pm
Sofia wrote:
Daniel odlazi od kuće i boravi u šumi u kolibi koja je zapaljena, prolazi godinu dana a njega još nema


Shocked Neće valjda Daniel umrijeti?Nisam još pogledala epizodu,hoću,malo kasnije.Ovo je prvi vremenski skok u telenoveli,znaći,proći će godinu dana.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

En tierras salvajes - Page 18 Empty Re: En tierras salvajes

Tue Oct 31, 2017 8:36 pm
Ne znam zašto,ali Mejía u zadnje vrijeme jako voli da mu likovi iznenada nestanu,u zadnjoj telenoveli Lo imperdonable "ubio" je glavnu junakinju Verónicu (Ana Brenda Contreras),odnosno Verónica je nestala nakon prometne nesreće u kojoj je izgubila pamćenje i smatrali su ju mrtvom.Nadam se da će se Daniel uskoro pojaviti,da će ga pronaći živogi da će biti sretan s Isabel na kraju.Ovo je već drugi put da je Daniel nestao,prvi put kad su ga upucali i sad nestaje u požaru.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

En tierras salvajes - Page 18 Empty Re: En tierras salvajes

Tue Oct 31, 2017 9:57 pm
Još najbolje bi bilo da nas na kraju iznenade,da Daniel umre (Aníbal isto illi završi u zatvoru) pa da Isabel i Sergio ostanu zajedno na kraju (jer je Sergio jedini brat s kojim se Isabel još nije spetljala,jer su kroz cijelu seriju,najbolji prijatelji iako je on zaljubljen u nju),ali ja se nekako još uvijek nadam da će Isabel i Daniel ostati zajedno na kraju.Žao mi je što serija završava,ali jako me zanima kakav kraj su nam pripremili i hoće li u finalu biti iznenađenja i neočekivanih situacija,baš me zanima kakva iznenađenja nas čekaju u finalnoj epizodi.Ali ja mislim i nadam se da će se Daniel pojaviti živ i zdrav.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

En tierras salvajes - Page 18 Empty Re: En tierras salvajes

Tue Oct 31, 2017 11:48 pm
64.epizoda Shocked ,koliko promjena i događaja u samo jednoj epizodi (prošla je godina dana,Daniel je nestao nakon odlaska od kuće Sad Crying or Very sad ,stvarno se nadam da će ga brzo pronaći i da je preživio),ovo je već drugi put da je Aníbal izbačen iz kuće (prvo ga je izbacila majka,a sad i otac),ali moram priznati da su me Amparo i Aníbal najviše iznenadili,za Amparo nisam očekivala da će moliti Alejandru i Uriela za oprost i da će prihvatiti njihovu vezu,jadni Alejandra i Uriel (koliko sam shvatila,izgubila je dijete,ako se ne varam),Aníbal je postao gradonačelnik (e ovo stvarno nisam očekivala,da će Anibal postati gradonačelnik nakon svih sranja koje je napravio,umjesto da ga kazne i da završi u zatvoru zbog svih gluposti koje je učinio svojoj obitelji,oni su ga još i nagradili i postao je gradonačelnik (da mi je znati koji debil je taj dio napisao,ne mogu vjerovati kakve sve gluposti Mejíji neće pasti napamet),ta promjena me najviše iznenadila.Isabel i Sergio su se počeli zbližavati.Arturo je ostavio Amparo.Amparo mi je baš žao,nije zaslužila toliko patnje i boli (a nije loša osoba) jer je stvarno već previše propatila otpočetka telenovele.Ovo postaje jako zanimljivo sad na kraju.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 18 Empty Re: En tierras salvajes

Thu Nov 02, 2017 5:48 am
En tierras salvajes - Page 18 DNfymt_X0_AA8_s_L
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 18 Empty Re: En tierras salvajes

Fri Nov 03, 2017 4:46 am
65. epizoda

En tierras salvajes - Page 18 Untitled

Alejandra i Uriel su se venčali u crkvi

Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

En tierras salvajes - Page 18 Empty Re: En tierras salvajes

Fri Nov 03, 2017 1:20 pm
Meni su jako slatki Alejandra i Uriel,treći najbolji par u seriji nakon Isabel i Daniela i Amparo i Artura.
Sponsored content

En tierras salvajes - Page 18 Empty Re: En tierras salvajes

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum