Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Edith Gonzalez - Page 7 Empty Re: Edith Gonzalez

Thu Jun 13, 2019 5:28 pm
Umrla je Edith Gonzalez

Edith Gonzalez - Page 7 00000000000

Jutros je objavljena šokantna vest da je velika meksička glumačka diva izgubila život u svojoj 54. godini
Ona se od avgusta 2016. godine borila sa rakom jajnika o čemu je otvoreno i javno govorila
Činilo se da je oporavak tekao uspešno jer je većinu vremena bila na javnoj sceni i radila
Nije bilo poznato da joj se rak vratio zbog čega je ova vest sve zatekla u neverici
Sinoć su je uneli u bolnicu u lošem stanju, gde je jutros i umrla
Uz nju su u poslednjim trenucima bili ćerka Constanza i suprug Lorenzo
Njenom suprugu Lorenzu je takođe otkriven rak
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Edith Gonzalez - Page 7 Empty Re: Edith Gonzalez

Fri Jun 14, 2019 9:04 am
Kad sam vidjela da je tema Edith Gonzalez jedina u kojoj ima novih postova na ovom podforumu tačno sam imala osjećaj da je loša vijest. Sad  Baš sam se šokirala, jer sam mislila da se izliječila. Jako mi je žao, bila je jedna od boljih glumica iz latino svijeta, njena dona Barbara je nezaboravna. Sad

____________
Edith Gonzalez - Page 7 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Edith Gonzalez - Page 7 Empty Re: Edith Gonzalez

Tue Jun 18, 2019 12:21 am
Poslednje reči upućene Edith od njenih kolega i prijatelja

Edith Gonzalez - Page 7 Index

Mauricio Islas -"Osećam se privilegovan što sam sa tobom delio scenu i što sam izbliza uživao u tvom velikom talentu, harizmi, ali pre svega u tvojoj duši i tvom načinu da budeš tako jednostavna i elegantna. Hvala ti na tvojim savetima i hvala ti na tvom velikom prijateljstvu i ljubavi. Hvala ti što si pristala biti kuma mojoj ćerki, znali smo Paloma i ja da ćeš joj biti pravi primer, tako je i bilo. Ti si primer borbe, života, ljubavi. Nikada te nećemo zaboraviti, nikada nećeš prestati sijati u našim srcima i nikada nećeš prestati biti ona zvezda koja je toliko sjala".
Christian Meier - "Počivaj u miru Doña, bićeš bez sumnje zauvek upamćena".
Susana Gonzalez - "Zaledila sam se pred vešću. Mislim na tebe, zahvaljujem ti se za toliku motivaciju i divim ti se zauvek i za sve. Hvala ti na toliko toga, draga. Edith, sve si pretvorila u lepotu. Neka je Bog sa tobom, lepotice!"
Rebecca Jones - "Smrt ne postoji, ljudi umiru kada ih se zaboravi. Nikada te neću zaboraviti divna Edith, ti si primer borbe i ljubavi prema životu. Hvala ti što si bila moja inspiracija. Počivaj u miru, prijateljice draga".
Daniela Romo - "Malena moja, hvala ti na tvom prisustvu, na tvojoj snazi, tvom osmehu, za inspiraciju mnogima i za poštovanje života svojim bićem".
Thalia - "Neka te Bog drži u središtvu svog carstva divna Edith, prvakinjo u svakom smislu, gladijatorko života i svedokinjo da sreća nije samo stanje duha, već odluka. Napustila si ovaj svet, ali tvoja duša je napokon beskonačna i slobodna. Leti prekrasna ženo, tu ćemo te se sećati s ljubavlju".
Leticia Calderon - "Edith mnogo ćeš nam nedostajati. Ne postoji veća bol od boli tvoje majke koju grlim sa mnogo ljubavi".
Victoria Ruffo - "Ogromna tuga u mojoj duši. Počivala u miru draga moja Edith. Iskreno saučešće za gospođu Ofeliu, Constanzu, Victor Manuela i Lorenza".
Erika Buenfil - "Volim te svim srcem. Iako nismo bile najbolje prijateljice u mladosti, kada smo postale majke divile smo se jedna drugoj".
Laura Flores - "Meksiko je u žalosti, mnogo, mnogo sam tužna. Otišla nam je Edith Gonzalez. Odmori se draga, upoznala si svet, svet koji ti se divio i koji te voleo. Hvala ti na tvojim telenovelama, filmovima i pozorišnim komadima. Hvala ti što si bila velika glumica. Sada nebo uživa u tvom prisustvu".
Juan Soler - "Počivaj u miru draga Edith. Ostavila si nam veliki primer hrabrosti i nade.."
Humberto Zurita - "Počivaj u miru. Nastavite sijati na nebu, sestre svetlosti" (Edith i Christian Bach)
Adriana Louvier - "Ne mogu verovati šta se desilo Edith Gonzalez. Talentovana i borbera. Takav je život. Veliki zagrljaj njenog porodici".
Marjorie de Sousa - "Bili smo svedoci tvoje borbe, ali ono čemu sam se najviše divila kod tebe je pozitiva kojom si zračila, tvoj način da uvek ideš napred sa tim velikim osmehom".
Jacky Bracamontes - "Slomljenog srca duboko žalim za odlaskom Edith Gonzalez. Od srca želim da vreme bude dobar saveznik i da njeno svetlo uvek sija u srcu Constanze".
Osvaldo Rios - "Sećaću te se sa istom radošću kojom si zračila iz dana u dan, sa ogromnim osmehom Biance Vidal i sa večnom strašću 'Corazon salvaje'. Leti visoko draga koleginice, bilo je mnogo srca koja si dotakla svojim ulogama, ali još više onih koja su vibrirala zbog tvojih humanih dela koja si činila u tajnosti".
Ariadne Diaz - "Rastužila me je, kakve poruke, živeti s ljubavlju do kraja, dopustiti sebi da budemo srećni. Počivala u miru. Uvek ću se diviti njenoj velikoj karijeri, njenoj hrabrosti i borbi".
Aracely Arambula - "Danas me toliko zabolelo čuti za tvoj odlazak. Znam da će tvoja snaga i tvoje svetlo nastaviti biti primer borbe za mnoge ljude. Ostavila si nam tolike priče i velike trenutke. Bila mi je čast obraditi tvoje najveće uspehe i reći ti to i podeliti sa tobom. Moje divljenje će se nastaviti, jer ljubav nikada ne umire. Blagoslov za tvoju majku i ćerku".
Lucero - "Toliko boli njen odlazak. Velika glumica i žena, neumorni borac sa svim svojim srcem. Počivaj u miru Edith, otišla si prerano. Nebo ima novu zvezdu koja snažno sija".
Saul Lisazo - "Ovako ću te se sećati draga prijateljice. Uvek si davala najbolje od sebe. Volim te. Mnogo me boli tvoj odlazak".
Gabriel Soto - "Srećan put ka nebu. Uvek ćeš ostati u našem sećanju i našim srcima. Bila je čast raditi sa tobom i poznavati te".
Genesis Rodriguez - "Kakva bol u mome srcu. Počivala u miru Doña. Ti ćeš zauvek ostati naša Doña".
Patricia Reyes Espíndola - "Draga plavuša, srećan put. Salome će žaliti za tobom Edith".
Roberto Palazuelos - "Žalim za odlaskom moje drage koleginice Edith sa kojom sam imao čast deliti nekoliko projekata. Jedna žena vrlo fina i obrazovana. Bog te blagoslovio".
Mayra Rojas - "Kako me boli. Ovo je tako emotivno za mene. Neka tvoj put bude predivan".
Galilea Montijo -"Plavušo moja predivna, jako ćeš nam nedostajati. Uvek lepa sa osmehom, takva ćeš biti upamćena u mom srcu".
Jaime Camil - "Svet je u žalosti. Počivaj u miru draga i poštovana Edith. Sva ljubav i snaga njenoj porodici, čvrst zagrljaj i beskonačna naklonost".
Andrea Legarret - "Nebo slavi tvoj dolazak. Doći će trenutak kada će se svi tvoji voljeni i ti ponovo susresti".
Ivan Sanchez -"Shrvan sam. Počivaj u miru Edith Gonzalez".
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Edith Gonzalez - Page 7 Empty Re: Edith Gonzalez

Wed Jun 19, 2019 1:53 am
Edith je kao poslednju želju navela kome poverava ćerku Constanzu

Edith Gonzalez - Page 7 Edith-hija

Edith je izrazila želju da Constanzu ne ostavi ni ocu ni očuhu, već rođenom bratu Victor Manuelu
Constanza koja uskoro puni 15 godina nema previše blizak odnos sa biološkim ocem političarem Santigom Creel koji ima još petoro dece
S druge strane njen očuh Lorenzo Lazo sa kojim ima blizak odnos takođe boluje od raka, zbog čega nije u mogućnosti brinuti o njoj
Zbog toga je Edit pred smrt razgovarala sa svojim bratom i poverila mu svoju jedinicu
Na ovoj fotogfariji se nalaze otac i očuh koji su zajedno prisustvovali misi posvećenoj Edith
avatar
Guest
Guest

Edith Gonzalez - Page 7 Empty Re: Edith Gonzalez

Mon Jun 24, 2019 2:25 pm
Edith Gonzalez - Page 7 Xxcxc

Na svom poslednjem putovanju kada je posetila Boliviju
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Edith Gonzalez - Page 7 Empty Re: Edith Gonzalez

Mon Aug 05, 2019 12:30 am
Skrbništvo nad Editinom ćerkom Constanzom je pripalo njenom biološkom ocu

Edith Gonzalez - Page 7 Santiago-y-constanza

Edith je nju dobila u vanbračnoj zajednici sa političarem Sebastianom Creel koji je bio oženjen, te je Edith dugo tajila ime oca
Sebastian je ćerku priznao tek kada je ona napunila 4 godine, te i pored pokušaja da ostvare blizak odnos to se nije ostvarilo
Nakon Editine smrti je bilo mnogo nagađanja kome će pripasti njena maloletna ćerka Constanza koja uskoro puni 15 godina
Bilo je reči da će se za nju postarati Edithin rođeni brat i njen ujak Victor Manuel, no ispostavilo se da ipak neće biti tako
Ključni faktor u svemu ovome je bio zakon koji nalaže da u slučaju smrti jednog roditelja, starateljstvo preuzima drugi roditelj
Constanza je od svoje 5. godine živela sa majčinim partnerom i očuhom Lorenzom Lazom sa kojim ima mnogo bliži odnos
Iako se proširila vest da i on sam boluje od raka, to ipak nije istina, no zakonski on nije mogao ostvariti skrbništvo
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Edith Gonzalez - Page 7 Empty Re: Edith Gonzalez

Wed Jun 17, 2020 1:30 am
Godinu dana od smrti Edith Gonzalez

Edith Gonzalez - Page 7 01197112

Glumci sa kojima je snimala jedan od svojih najvećih projekata Doña Barbaru, prisetili su je se na godišnjicu njene smrti

Genesis Rodriguez: "Imali smo mnogo trenutaka kada smo se toliko smejali da nismo mogli prestati. Bila je puno zabavnija nego što su ljudi mislili. Znala je mnogo jezika i posebno sam je volela slušati kada je govorila francuski. Uvek je imala telefon pored sebe i ukoliko bi zazvonio za vreme scene ona bi se javila jer je prvenstveno bila majka. Ujutro je bila vrlo tiha, ali nakon kafe bi postajala pričljiva. Sećam se da je imala vrlo meku kožu, uvek je lepo mirisala i bila velika koleginica na sceni. Uvek sam je želela impresionirati i dati joj najbolje od sebe".

Arap Bethke: "Upoznao sam je na snimanju Doña Barbare, a kasnije u seriji Eva la trailera. Svaki put me je fasciniralo kako bi se transformisala u trenutku kada krene akcija. Edith je uvek bila velikodušna koleginica, odnoseći se s poštovanjem prema svojim kolegama i sa strašću prema umetnosti i životu. Svi je pamtimo kao veliku ženu, prekrasnu damu i sjajnu glumicu koja je donela mnogo radosti u domove sveta".

Roberto Mateos: "Bila je velika glumica, ali pre svega sjajna osoba, sjajna koleginica, profesionalac i dama. Imao sam sreću što sam s njom podelio dva sjajna projekta i uvek je bila prijateljski nastrojena, uvek pomažući drugima i uvek dajući svoj maksimum kako bi sve izašlo dobro. Za vreme serije Eva la trailera je bila poverljiva prema nama kolegama, toliko da nas je okupila u svoju svlačionicu i rekla nam da je bolesna. Nije želela da to čujemo sa strane već nam je htela lično reći. Takođe nam je govorila da je borac i da će gurati napred".

Paulo Quevedo: "Ja sam iskreno Edith uvek doživljavao kao jednu hrhku slatkicu. Znao sam da je talentovana, ali lik Doña Barbare koji je predstavljao grubu ženu, ženu s puno nepristojnosti, zaista nisam mogao zamisliti s Edith. No progutao sam svaku misao, jer u trenutku kada je stavila onaj šešir, u trenutku kada je krenulo odbrojavanje 4,3,2,1, ugledao sam diva. Izvukla je najbolje iz svih glumaca koji smo radili sa njom".
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Edith Gonzalez - Page 7 Empty Re: Edith Gonzalez

Tue Jun 15, 2021 12:28 am
Dve godine od smrti Edith

Edith Gonzalez - Page 7 19670910

Njena ćerka Constanza živi sa ocem, iako nije imala posebno blizak odnos sa njim dok je Edith bila živa
Sponsored content

Edith Gonzalez - Page 7 Empty Re: Edith Gonzalez

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum