Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Mon Mar 04, 2019 12:40 pm
Ja i ne govorim o podjeli na muško - ženske  poslove, ili muško-ženske obaveze. Prva zastupam stav da se obaveze oko domaćinstva i djece djele 50 %,   a da bavljenje nekim poslom ne treba da zavisi od pola, nego od sposobnosti. (Doduše moram priznati da ženskim frizerima ne vjerujem zbog bolnog iskustva. Laughing Ovo nije generalizovanje, već moje iskustvo sa dosta i ženskih i muških frizera u mom gradu)
Moja poenta je bila ovo

Problem je što se od svega naprave extremi i onda se kao bukvalno brišu polne razlike, što ne odgovara stvarnosti, jer između nogu možeš imati ili penis ili vaginu. To je jednostavno tako. Ne treba težiti ka rodnoj neutralnosti (koja je biološki nemoguća)

Prosto ne mogu da sažvaćem čovjeka koji se obuče kao polu žena, polu muškarac. Nije poenta što je u haljini, nego što gore nosi mušku odjeću, a dolje žensku. Mene to zaista asocira na pravljenje srednjeg roda ili na to da se pol može birati što ne mogu da podržim kao nešto normalno.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Mon Mar 04, 2019 9:28 pm
Lady Gaga - ništa posebno, već toliko puta viđeno. Najviše mi smetaju ovi istaknuti detalji na bokovima koji na ovoj slici ne dolaze do izražaja zbog položaja ruku, to mi na ružan način odvlači pažnju. Ne dopada mi se ni šminka i frizura, sva je bleda pa joj ova crna haljina preveliki kontrast.

Giuliana Rancic - gornji deo je previše providan što se ovde i ne vidi najbolje, a ni materijal donjeg mi se ne dopada iako ima lep oblik

Gabriela Rodriguez - preobično za ovakvu vrstu događaja, uz to je dekolte prilično ružan

Billy Porter - što se ovakvih pojava tiče, više sam u fazonu da prevrnem očima nego da mi bude simpatično, jer je invazija čudaka u stalnom porastu. Ne znam tačno koju je poruku hteo poslati, ali sam sigurna da mu je najvažnije bilo skrenuti pažnju na sebe. Hteo je svojih 5 minuta slave i to je dobio. Mnogi koriste tu pozornicu da budu zapaženi i u stanju su sprdati se sa svime kako bi to uspeli. Smatram da kada ideš na neko dešavanje svojom garderobom pokazuješ poštovanje prema tom događaju, domaćinu ili organizarotu, on se posprdno poneo prema tome.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Mon Mar 04, 2019 9:35 pm
Dalje ide: Lady Gaga

Tessa Thompson

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 7-Tessa-Thompson

Amandla Stenberg

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 7-Amandla-Stenberg

Serena Williams

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 7-Serena-Williams

Birate jednu haljinu!
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Mon Mar 04, 2019 9:59 pm
Smatram da kada ideš na neko dešavanje svojom garderobom pokazuješ poštovanje prema tom događaju, domaćinu ili organizarotu, on se posprdno poneo prema tome.

Ovakvim oblačenjem je i pokazao poštovanje prema tom događaju, jer je to upravo pojava koja se poslednjih godina forsira na pro-sjw manifestaciji poput dodele Oskara. Obukao se u skladu sa političkom pozadinom događaja. Biće toga još...

OT: ajde neka bude Amandla Stenberg - jeste da izgleda kao da je spavaćicu ukrasila koncima i jeste da su joj ove silne pletenice na glavi očajne, ali je još i najmanji modni zločin počinila.

Sereni Williams ovo, pod broj jedan, nikako ne stoji premda je sam model haljine imao potencijal da bude...pa, pristojan. A drugo, delić sa crvenim šljokicama je toliko bespotreban i dodatno pojeftinjuje kombinaciju.

Tessa Thompson...Tako lepa žena, a tako se unakazila ovim...čime god da se obmotala i zavezala. Suspect

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Tue Mar 05, 2019 3:06 am
Tessa Thompson - užas, ne znam da li mi je užasniji model ili kombinacija boja, kao da je krenula na cigansku svadbu

Amandla Stenberg - na prvi pogled deluje simpatično, ali već na drugi mi se ne dopada kombinacija materijala, ali ta svetla boja joj pristaje

Serena Williams - ovaj crveni dodatak je potpuno uništio celu haljinu koja je mogla biti skroz pristojna. Taj detalj je isuviše kič.

Ana wrote:Ovakvim oblačenjem je i pokazao poštovanje prema tom događaju, jer je to upravo pojava koja se poslednjih godina forsira na pro-sjw manifestaciji poput dodele Oskara. Obukao se u skladu sa političkom pozadinom događaja. Biće toga još...

Neinformisana sam. Spominjala si to na drugoj temi, ali nisam shvatila da je to toliko ukorenjena i rasprostranjena pojava. Hvala na obrazloženju!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Tue Mar 05, 2019 9:13 am
Ova grupa je  još i najbolja do sada.

Tessa Thompson  - ovo mi djeluje kao dvodjelni komplet, a ne kao haljina. Da bar nije tako čudan završetak i jednog i drugog dijela. Neutral Ovo što je obmotala oko sebe su nesumnjivo novogodišnje trake za jelku. Kad je ovakva haljina jedna od boljih...  Laughing

Amandla Stenberg - već viđeno, ali bar može da prođe kao svečano odjevanje. Boja je lijepa.

Serena Williams - da li se ova žena pogledala u ogledalo prije nego što je izašla iz kuće? Što ste već rekle, bez ovog crvenog dijela, i na nekoj drugoj ženi bi sama haljina mogla da djeluje ok.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed Mar 06, 2019 5:11 am
Dalje ide: Amandla Stenberg

Leslie Bibb

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 10-Leslie-Bibb

Michelle Yeoh

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 10-Michelle-Yeoh

Letitia Wright

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 10-Letitia-Wright

Birate jednu haljinu!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed Mar 06, 2019 10:00 am
Leslie Bibb Nije loše, mada mi djeluje da je bez grudnjaka. Ne sviđaju mi se bretele ni ovaj višak pozadi, ali od ove tri je najbolja.

Michelle Yeoh - ne sviđaju mi  se ni model ni kombinacija boja i materijala.

Letitia Wright  - bezlično i dosadno, rukavi su prekratki, a bilo bi bolje da je haljina skroz uska. Ovaj nakit se ne uklapa sa ostatkom, a bezveze mi je što je isti na obje ruke.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed Mar 06, 2019 10:19 pm
Michelle Yeoh - inače ne volim ovakve modele haljina, ali njena mi se sviđa, podseća me na neku azijsku dalekoistočnu bajku, ima mi taj vajb.

Leslie Bibb - ok, ništa posebno ali dobro joj stoji. Letitia Wright - starinski i to ne na pozitivan način, ne ide uz nju, ni uz njene godine, haljina ju je skroz zatvorila.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Thu Mar 07, 2019 12:27 am
Leslie Bibb - haljina nije loša, ali joj u gornjem delu ružno stoji. Ni ovaj dugi lančić joj nije bio potreban.

Michelle Yeoh - lepa je haljina na prvo oko, ali mi se ne dopada previše ovog šljaštećeg, da je umerenije bilo bi mnogo bolje

Letitia Wright - totalni promašaj. Za njene godine je ovo prezatvoren i predosadan model haljine.
Sponsored content

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 24 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum