Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Thu Mar 21, 2019 12:59 pm
Emma Stone - ona je slatka, ali haljina je užasna, i boja i model i materijal

Krysten Ritter - sviđa mi se dezen ove čipke, ali bode oči što je ispod bijela boja

Laura Dern - meni se ovo dopada, pogotovo gornji dio haljine. Previše je jednostavno za ovakav događaj, ali može proći.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Thu Mar 21, 2019 2:54 pm
Emma Stone - nju sam navikla videti s ukusom obučenu, a ovo je užas. Ne znam da li je gori dezen ili boja haljine.

Krysten Ritter - sve ovo na njoj previše bode oči, ogroman kontrast boja čipke i postave

Laura Dern - ništa posebno, ali je svojim izborom najmanje pogrešila
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Thu Mar 21, 2019 10:34 pm
Laura Dern - korektno

Emma Stone - grozan model, a još gori materijal. Mislim da je ovo LV haljina, ko zna kolika joj je cena, a izgleda očajno. Emma to može puno, puno bolje.

Krysten Ritter - pokušala je da progura neki vamp look, ali sa ovakvom haljinom teško da može. Plus, ista joj loše stoji.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Fri Mar 22, 2019 12:05 am
Dalje ide: Laura Dern

Jennifer Hudson

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 1-Jennifer-Hudson

Rachel Weisz

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 1-Rachel-Weisz

Hannah Beachler

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 1-Hannah-Beachler

Birate jednu haljinu!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Fri Mar 22, 2019 12:00 pm
Jennifer Hudson - jer je najmanje grozna. Da je ovaj volan manji i da nema onog nepotrebnog rukava možda bi na nešto i ličila.



Rachel Weisz - bojala se kiše, pa je preko haljina obukla ceradu u istoj boji. Nešto se iskomplikovalo, nije uspjela da je skine, te se jednostavno odlučila da odsječe njen donji dio.

Hannah Beachler - cipele su dobre, a teško mi je odlučiti da li je komičnija haljina ili frizura.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Fri Mar 22, 2019 9:50 pm
Jennifer Hudson - meni se ovo dopada, čak mi ni volani nisu preterani već daju neki dodatni glamur. Sandale su lepe.

Rachel Weisz - ovaj gornji deo je grozan, stvarno ne razumem čemu to, definitivno podsećaju na deo kabanice

Hannah Beachler - katastrofa, ne znam da li je gora haljina, frizura ili ovaj lanac preko lica. Ovo je jedno od najgorih izdanja.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Fri Mar 22, 2019 9:55 pm
Jennifer Hudson - haljina je možda preterana sa ovim volanima, ali ne izgleda tako loše. Od volana mi više smeta ovaj jedan rukav, uljez je ovde.

Rachel Weisz - ko li ju je slagao da je ovaj outfit dobar izbor? Osim gornjeg kabanica-dela, ostatak haljine je takođe očajan, pogotovo ako se gleda iz profila. Još i srebrni rajf na glavi? Ozbiljno?

Hannah Beachler - cipele ću joj uzeti, ostatak neka slobodno zadrži. Presmešno lol!

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sat Mar 23, 2019 12:38 am
Dalje ide: Jennifer Hudson

Regina King

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 9-Regina-King

Marianne Farley

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 9-Marianne-Farley

SZA

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 9-SZA

Birate jednu haljinu!
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Mon Mar 25, 2019 12:54 am
Regina King - nije loše, nisam oduševljena, ali je solidno

Marianne Farley - ne dopada mi se model, pogotovo rukavi

SZA - cirkus
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Mon Mar 25, 2019 12:13 pm
Regina King

Ovo je jedan od onih postova kada za prvu haljinu pomislim da je bezveze, i odbacim je, dođem do druge koja bude još gora, pa odbacim i nju, i na kraju treća bude najgora, pa se vratim na početak i glasam za prvu. Laughing
U suštini haljina nije loša, ali da nije ovog šlica prošla bi kao vjenčanica. Neutral Ovaj nabor na kuku mi se sviđa, ai bilo bi mnogo bolje da nema ovog produženog dijela i da je šlic malko manji. Najveći problem s ovom haljinom je upravo boja zbog koje izgleda previše jednostavno.

Marianne Farley - grozno. Bijela haljina & crne cipele - nikako! Drugo, ne zna se što je gore, ova dugmad, rukavi, ili cijelokupni oblik haljine.

SZA - što reče Sofia, cirkus i to jeftini.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Granho16
Sponsored content

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 28 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum