Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Thu Apr 11, 2019 12:25 am
Dalje ide: Alejandra Müller

Angelique Boyer

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 3-Anelique-Boyer

Livia Brito

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 3-Livia-Brito

Grettell Valdez

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 3-Grettell-Valdez

Birate jednu haljinu!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Thu Apr 11, 2019 10:26 am
Angelique Boyer  Još da je ispravno obukla. Laughing Kad uzmem u obzir da ustvari leđa treba da budu gola, onda je ok haljina. Jeste jako šljašteća, puna resa i čega sve ne, ali sviđa mi se kako joj stoji, i odgovara događaju. Frizura i šminka mi se takođe sviđaju.

Livia Brito   Model haljine je grozan, a sandale su pravljene od istog materijala (zavjese) kao i haljina Scarlet O Hare iz one čuvene scene kada je išla da obiđe Rhetta u zatvoru. Laughing

Spoiler:

Grettell Valdez   Previše drčava boja, model bezveze, a ovi crni dio kvari već dovoljno loš utisak.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Thu Apr 11, 2019 11:29 pm
Livia Brito - sviđa mi se ovo, neobičan model, ali sviđa mi se...sandale su doduše grozne, a torbica promašaj

Angelique Boyer - previše mi je šljašteće, podseća me na okićenu jelku, ali ne smeta mi što ju je naopako obukla jer stojim iza teorije da je to uradila namerno Laughing

Grettell Valdez - ničeg pozitivnog ovde nema, o "a la marker" drečavoj boji da ne govorim

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sat Apr 13, 2019 1:00 pm
Angelique Boyer - meni se dopala haljina kada je okrenula na pravi način. Upečatljiva je, scenska, skroz je šik, a opet mi nije kič. Međutim nije mi se dopao ovaj njen performans. Složila bi se sa Anom koja je još na početku rekla da je ona to namerno uradila. Sada i ja tako mislim. Kreatori haljine su posle komentarisali da su je tako napravili da može da se nosi na oba načina, pa ko kako želi. Time su sve rekli. Nije moguće da je haljinu probala dva dana pre toga i da je obukla naopako. Cilj joj je bio da izazove pažnju koju je i dobila. Više se govorilo o tome, nego o nagradama. Haljina je ionako sama po sebi bila efektna i to joj uopšte nije trebalo. U krajnjoj liniji očekivalo se da će ona uzeti nagradu, ne znam čemu potreba za tolikim skretanjem pažnje.

Ovako mi se dopada:

Livia Brito - interesantna boja, ali ne dopada mi se model haljine, ima previše izreza, o sandalama da ne pričamo, dok je torbica užasna

Grettell Valdez - ona inače ima ukusa i stila, ali ovo je potpuni promašaj, ne dopada mi se ni boja ni model
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Sat Apr 13, 2019 1:03 pm
Dalje ide: Angelique Boyer

Laura Vignatti

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 6-Laura-Vignatti

Nicole Vale

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 6-Nicole-Vale

Roberta Damian

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 6-Roberta-Dami-n

Birate jednu haljinu!
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Mon Apr 15, 2019 1:32 am
Laura Vignatti - jako loše i bez ukusa, ništa mi se ne dopada osim boje

Nicole Vale - haljina je imala potencijala da bude savršena, ali je ispala previše providna. Da je donji deo popunjeniji čipkom i kristalićima, bila bi super.

Roberta Damian - lep mi je gornji deo, ali mi se ne dopada što je donji deo haljine od tila, on mi izgleda jeftino. No generalni utisak nije toliko loš.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Mon Apr 15, 2019 2:36 pm
Laura Vignatti - ovo mi se i sviđa do pojasa, bolje reći do onog dijela odakle počinju volani. Kaiš je suvišan,  a model donjeg dijela je loš. Da je haljina do kraja kao gore bilo bi bolje. Ipak, ovo je najmanje loše od ove tri.

Nicole Vale - slažem se sa Sofijom da bi bilo bolje da je haljina manje prozirna u donjem dijelu. Takođe je i predugačka, inače bi bila ok.

Roberta Damian - grozno, ovi detalji, perje, što li je, po gornjem dijelu su neukusni, dok je materijal donjeg dijela očajan. Ni kombinacija boja mi se ne dopada.

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Tue Apr 16, 2019 10:05 pm
Laura Vignatti - ne dopada mi se, ali mi se od ponuđenih dopada najviše. Uz par krupnijih izmena, mogla bi proći. Za početak, pojas bi trebao da dobije "crveni karton."

Nicole Vale - bez ove prozirnosti bila bi sjajna. Ali upravo ta prozirnost totalno kvari utisak.

Roberta Damian - skroz mi je zavesasto i nedefinisano

____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Wed Apr 17, 2019 1:20 am
Dalje ide: Laura Vignatti

Beatriz Morayra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 13-Beatriz-Morayra

Susana Gonzalez

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 13-Susana-Gonzalaz

Gabriela Platas

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 13-Gabriela-Platas

Birate jednu haljinu!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Thu Apr 18, 2019 1:32 pm
Beatriz Morayra - pogrešan spoj dezena i modela. Model je dobar, ali ovaj dezen bi išao na neku kraću, ležerniju haljinu.

Susana Gonzalez Inače mi se ne bi svidjela, ali dopada mi se kako njoj stoji. Svakako je u ovoj grupi najbolja. Ovo je nešto u a la Mexico stilu. Smile

Gabriela Platas - grozan model. Ne sviđa mi se ni dezen.


____________
Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Granho16
Sponsored content

Najlepša haljina crvenog tepiha - Page 34 Empty Re: Najlepša haljina crvenog tepiha

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum