Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 2 Empty Re: Tračevi i skandali

Fri Apr 06, 2018 12:33 am
Mediji tvrde da se William nalazi na rubu bankrota

Tračevi i skandali - Page 2 Bb

Mediji u Meksiku pišu da se William odrekao dva luksuzna automobila, a sve zbog činjenice da sve slabije stoji s finansijama
On je karijeru zavodnika u meksičkim sapunicama želeo zameniti holivudskim ulogama, no nije mu išlo kako je planirao
"Već godinama nije dobio adekvatnu ulogu. Mislio je da mu je ispod časti glumiti u sapunicama, a u Hollywoodu se nije uspeo probiti.
Bio je bahat i mislio da je celi svet njegov, a sad mora progutati ponos i zaraditi za život. Dok je bio na vrhuncu karijere razbacivao se novcem,
a kad je došao u Miami odbijao je uloge. Sramio se svoje glume u sapunicama. Želeo je holivudske filmove, ali projekti u kojima je glumio
nisu prošli zapaženo", ispričao je za meksičke medije izvor blizak glumcu
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Tračevi i skandali - Page 2 Empty Re: Tračevi i skandali

Sat Apr 07, 2018 1:06 pm
A ja nisam znala ovo za Williama Levya da je gledao Elizabeth Gutierrez dok je snimala svoje scene. A slićna je stvar i kod Catherine Siachoque i Miguela Varonija, glume zajedno (snimili su zajedno nekoliko telenovela), a i privatno su u braku već 20 godina, ali oni imaju sasvim normalan odnos, nisu posesivni i ljubomorni kao neki
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 2 Empty Re: Tračevi i skandali

Sun Apr 08, 2018 12:39 am
Ova priča o bankrotu mi je skroz suluda, iako su se tamošnji mediji baš raspisali o tome. Rekla bi da je možda došao u situaciju da mora malo smanjiti bahaćenje i život na enormno visokoj nozi, ali nikako bankrot. Činjenica jeste da je nakon odustajanja od sapunica imao nekoliko nezapaženih uloga gde verovatno nije zarađivao isto kao pre, ali to ne znači da je ostao bez para. Nisam mnogo pratila njegov privatni život ali znam da je otvorio neki kafić/restoran u Majamiu, dok je Elizabeth plasirala liniju svojih krema. Samo od toga bi mogli pristojno da žive. Već dugi niz godina niti on ima neke ozbiljnije uloge, niti Elizabeth snima, normalno da na taj način ne mogu živeti u jednakom luksuzu, no verujem da od privatnog biznisa imaju neke prihode, sumnjam da samo troše ono što je davno zarađeno. Po fotografijama se vidi da raskošno žive, od velikog imanja do najluksuznijih automobila koji su više statusni simbol nego prevozno sredstvo, što je njemu čini se najvažnije.

Njegovo preveliko samopouzdanje u trenucima kada je bio na vrhuncu karijere ga je očito koštalo. Na kraju ispada da je u siromašnom Meksiku mnogo više zaradio nego u famoznom Hollywoodu, a tu karijeru, slavu i novac duguje upravo sapunicama koliko god on bežao od njih. Da je bio pametan mogao se prebaciti na Telemundo, napredovati kao glumac i birati bolje uloge, a ovako je ostao samo na pokušaju, sumnjam da će ikada uspeti u svom naumu u Hollywoodu. Genaralno gledano on je uspeo zahvaljujući svom izgledu, jer posebnu glumačku kvalitetu nije ni imao. Umesto da je prvo radio na razvoju sebe kao glumca on je jurio holivudsku slavu. Na njegovom slučaju se može primeniti ona narodna.. ko visoko leti, nisko pada..
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Tračevi i skandali - Page 2 Empty Re: Tračevi i skandali

Mon Apr 09, 2018 12:47 am
Priča se da je William Levy navodno već dao banci svoja dva auta koje je imao i sad podcjenjuje sapunice,ispod časti mu je da ponovno snima telenovele,a svjetsku slavu je stekao upravo glumom u takvim serijama.Ali nekim ljudima očito upravo to treba,da izgube silne milijune i padnu na prosjački štap,da trenu glavomo pod da bi se osvjestili.Iako moram priznati da je meni William Levy bio ok glumac,voljela sam njegove telenovele,a isto vrijedi i za Elizabeth Gutiérrez i ona je bila super glumica i stvarno je snimila odlične telenovele,kad se samo sjetim El rostro de Analía i El fantasma de Elena koje su mi bile dvije jako zanimljive i napete telenovele.I to što kažeš,Sofia,tko visoko leti,nisko pada,u ovom slučaju za Williama Levya je ta poslovica toćna.malo si je previše umislio jer se govori da je počeo kasniti na set,omalovažavati i podcjenjivati kolege...Ukratko,počeo se ponašati kao prava razmažena zvijezda,a zadnja telenovela u kojoj je William Levy glumio,La tempestad (2013) i nije baš bila nešto pretjerano uspješna (La tempestad je jedna od najlošijih telenovela koje je Televisa snimilia,sa svakom novom epizodom,gledanost je sve više i više padala,bila je promašaj i pokupila je dosta kritika na račun njegovog izgleda (svi su kritizirali onu periku koju je William Levy nosio na početku serije i žalili su se da nerazumljivo priča,gluma Ximene Navarrete...)
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 2 Empty Re: Tračevi i skandali

Tue Apr 10, 2018 8:34 am
Meni je on nekad bio drag, najviše zbog uloge u Pasion s kojom se kasnije i probio, i počeo dobijati glavne uloge. Što znam, valjda je mislio da mu je "izgled Brad Pitta" dovoljan da se probije u Holivudu.
Pa koliko ima glumaca u SAD koji ne nižu veće uspjehe i ne postanu poznati, još su manje šanse za nekog van SAD-a. Ja njegove filmove nisam gledala, pa ne znam kakav mu je izgovor engleskog, ali ako računam da ga ni na španskom čovjek ne razumije...
Uz svu priču oko njega i Elizabet, njegove flertove i prevare sa kim bi stigao, i činjenicu da se naduvao kao balon, mi se nekako smučio. Ali, valjda mu nešto probije taj balon, pa se malo prizemlji.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Tračevi i skandali - Page 2 Empty Re: Tračevi i skandali

Thu Jun 14, 2018 9:23 am
Da li je neko nešto čitao/slušao o tome kako je Adela Noriega imala/ima rak?
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Tračevi i skandali - Page 2 Empty Re: Tračevi i skandali

Thu Jun 14, 2018 1:33 pm
Da,čula sam,a Adela Noriega mi je jedna od dražih glumica,voljela sam njezine telenovele.
Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Tračevi i skandali - Page 2 Empty Re: Tračevi i skandali

Thu Jun 14, 2018 5:35 pm
To nije potvrđeno, a nadam se i da nije istina...
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Tračevi i skandali - Page 2 Empty Re: Tračevi i skandali

Sat Jun 16, 2018 12:25 am
Vest o tome da Adela Noriega ima rak je bio samo trač, to je javno potvrdila njena sestra Reyna Noriega koja je rekla da je Adela imala nekih zdravstvenih problema, ali nisu tako ozbiljni. Inače to je samo puštena priča u medije koja je imala nekoliko verzija, a Noriega se nikada nije oglasila. Pričalo se da se povukla upravo zbog toga te da je to prebolela, pa da je sada bolesna, no sve su to tračevi. Nakon što se povukla iz sveta glume, Adela nije davala nikakve izjave, čak kažu da izbegava doći u Meksiko kako je ne bi smarali paparazzi, te da živi u SAD-u.

Inače o njoj je u vreme povlačenja bio još jedan trač, a to je da se povukla zbog trudnoće, te da je čak kasnije viđena sa stomačićem, no ni ta priča nikada nije potvrđena. Od vremena njenog povlačenja nakon snimanja serije "Fuego en la sangre" 2009. godine, jedino je nekoliko puta bila uslikana dok je šetala tržnim centrom u SAD-u, a od nje nikada ni jedna informacija nije došla.
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Tračevi i skandali - Page 2 Empty Re: Tračevi i skandali

Sat Jun 16, 2018 3:17 pm
Zadnje što sam ja čula o Adeli Noriegi; prije nekolio godina pisalo se da živi u Kolumbiji i da ima sina od tada 4 godine, opet trać očito, navodno živi u Miamiu na Floridi, tako sam pročitala, a vidjela sam nedavno neke slike, ulovili su ju ispred neke trgovine.

Tračevi i skandali - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcT-u4oabRvWHVM3PJdUNs6MX-8qDbr6FWBg5Lao1y4IODlX989u
Tračevi i skandali - Page 2 ADELA759179-400x600
Tračevi i skandali - Page 2 Wbpr106vj0jbpb1j
Sponsored content

Tračevi i skandali - Page 2 Empty Re: Tračevi i skandali

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum