Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Nov 07, 2018 10:35 pm
Sofia wrote:Sergio mi je dobar glumac, u svim ulogama kojima sam ga gledala je bio korektan. Moja jedina zamerka je ta što deluje kao da nije menjao ulogu. Kao glumac se trebao oprobati u različitijim ulogama, no on bez brkova i šešira gotovo da i nije glumio. Valjda se čovek tu pronašao i ne menja. Very Happy

U telenoveli Sin pecado concebido (2001) Sergio Goyri je glumio glavnog negativca Emiliana i tu je bio tijekom cijele serije bez šešira (samo brkovi su bili prisutni),a u Rubí se ne sjećam,mislim da je tu kratko nosio šešir i u telenoveli Dos hogares također nije nosio šešir,a što se brkova tiče,ja ga nikad nisam vidjela bez brkova,ima ih u svakoj telenoveli,baš me zanima da li bi prihvatio neku ulogu u telenoveli kad bi producenti zahtijevali da obrije brkove-šešir i brkovi su njegov zaštitni znak.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 08, 2018 11:42 am
Sjetih se Dos hogares, kad se Anahi navodno žalila da joj smetaju njegovi brkovi kad se ljube. lol!

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 08, 2018 11:46 am
Što mislite o Cristianu Meieru?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 434343_588419



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 08, 2018 11:48 am
Meni je on drag glumac, i uvijek zapamćen kao Gustavo iz Luz Marie. I love you Dobar je glumac, jedino ne znam što mu bio u La Malqeridi, tu je bio ispod očekivanja. Dopadljiv je, i zgodan. Ako posmatram samo lice i nije vanserijski lijep, ali ima nešto u pogledu i osmjehu što ga čini privlačnim.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 08, 2018 8:49 pm
Dobar glumac i dobar frajer. Dopada mi se kako prenosi intenzivnije emocije.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 09, 2018 3:12 am
Volim Christiana! Sa njim sam se zaljubila u telenovele. Kao i tebi Kristina, i za mene je njegova uloga Gustava u "Luz Mariji" nešto po čemu ga najlepše pamtim. No imao je on i kasnije uloga u kojima mi je bio drag, "Luna, la heredera" u kojoj je igrao sa Gaby Espino, "La tormenta" sa Nataliom Streignard, pa "Doña Barbara" sa Edith Gonzalez. Dovoljno je videti ko su mu sve bile partnerke da se zaključi o kakvom glumcu je reč. Baš je dopadljiv. Nije klasični frajer i lepotan, ali poseduje onaj faktor x kojim pleni pažnju. Čak mi je sada kao stariji još privlačniji. Palac gore za Christiana u svakom pogledu! Very Happy
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 09, 2018 8:35 am
Što mislite o Fernandu Colungi?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Fernando-Colunga



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 09, 2018 8:40 am
Meni je on drag. Ipak, je njegovo ime sinonim za telenovele. Laughing Laughing Nema s kojom glumicom nije snimao. Very Happy Najbolji je bio u Pasion, i u Amor real. Možda mu najbolje i stoje takve uloge.Pasion y poder gdje je bio negativac me je na kraju razočarala te je nisam ni dovršila, ali me u toj ulozi nije uvjerio. Previše je bio izvještačan, kao da glumi prisiljen, a ne drage volje. Ipak, rado ga vidim u starijim telenovelama.
Opet se privatno ne zna puno o njemu, nadam se da nije istina da je gej. To bi zaista bila ironija. Laughing Laughing Laughing Nekad mi je bio lijep, i privlačan. Sad mi je onako. On nije od onih koji lijepo stare.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 09, 2018 3:20 pm
Ako smijem komentirarti prethodno;Christian Meier-tako-tako,ništa posebno,djeluje mi dosta ozbiljno i rezervirano,uštogljeno
Fernando Colunga-obožavam ga,odličan glumac i za svoje godine (lik ima 52 godine),a izgleda mrak,iako naravno,sigurno botox ima svoje prste u tome,ali tijelo mu je za 10,imati tijelo kakvo ima Fernando Colunga sa preko 50 godina,mogli bi mu pozavidjeti i mnogo mlađi kolege na tijelu kakvo ima,izgleda perfektno.Fernando Colunga-što stariji,to sve bolje i bolje izgleda,umjesto da stari,on je sve mlađi i mlađi lol! woow Shocked
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Nov 10, 2018 12:53 am
Fernando je definitivno neko ko je sinonim za sapunice, ko ih je obeležio i postao njihovo zaštitno lice. Moje mišljenje o njemu je podeljeno. Meni je draži onaj Fernando iz mlađih dana i iz ranijih uloga. Tada mi se sviđao i glumački i fizički i umeo je uverljivije izneti ulogu. Volela sam ga u serijama "Esmeralda", "La usurpadora", "Amor real", "Alborada", dok mi u ovim poslednjim serijama "Porque el amor manda" i "Pasion y poder" nije više bio isti i nije bio drag.

Nakon što je u tom svetu postao mega zvezda, rekla bi da se on nije glumački nadograđivao što bi jedan glumac trebao raditi celu karijeru. On je radio samo na svom fizičkom izgledu, a ne i na glumačkom talentu i tu je ostao na istom nivou, pa su ga neki svojim radom i talentom prešišali. Fizički mi se sada uopšte ne dopada, što je više nakvarcan, izbotoksiran i namazan meni je ružniji. Bolje da smanji sa tim, bio bi muževniji i prirodniji. Ne volim muškarce koji se više mackaju od žena. Što se tiče tračeva o tome da je gay, ne bi se iznenadila da je tako.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 8 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum