Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Dec 13, 2020 2:04 pm
Vrlo sam malo vidjela od ovoga, ni tada mi nije bila privlačna, a tek sad. Sinopsis mi je baš glup. Entrada i pjesma očajne.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Dec 13, 2020 8:13 pm
Nisam gledala seriju, ni jednu scenu, tako da ne mogu ništa reći. Ne izgleda mi privlačno da bi je naknadno gledala.
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Dec 13, 2020 11:50 pm
Las vías del amor-meni je ovo jedna od najgorih telenovela koje sam gledala.Aracely Árambula i Jorge Salinas kao par Rolling Eyes Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 590694812 Sleep katastrofa,u nekim trenucima sam imala osjećaj da glavni par uopće ne postoji jer su imali jako malo zajednićkih scena,gotovo cijelu seriju su bili razdvojeni,kemija između glavnog para 0 %,više sam ih doživjela kao brata i sestru nego kao glavni par,hrpa sporednih likova i iskreno,ova serija mi je bila toliko nezanimljiva i dosadna da je se jako slabo sjećam,izblijedila je i isparila mi iz sjećanja koliko je bila loša,a ćula sam da je i od kritićara dobila brdo negativnih komentara.
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Dec 13, 2020 11:54 pm
Sofia wrote:Nisam gledala seriju, ni jednu scenu, tako da ne mogu ništa reći. Ne izgleda mi privlačno da bi je naknadno gledala.
Vjeruj mi da nisi ništa propustila,ja sam ju gledala,ali kao što sam rekla,bila mi je toliko dosadna i nezanimljiva da je se danas niti ne sjećam
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Dec 15, 2020 6:22 pm
LVDA mi je najdraža trešasta cirkus sapunica Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 1543461474 Kako sam ja to čudo obožavala da gledam. Realno, serija je ispodprosečna, prilično apsurdna, slabog kvaliteta, sa gomilom klišeja i gomilom likova. Ali je bila izuzetno zabavna, zadržala mi je pažnju do samog kraja. I dan danas pamtim veliki broj scena.

Lik Sebastiana Mendoze je bio poseban. Prefinjeni negativac upečatljivog stava.

Pesmica onako, entrada odgovarajuća.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 GeMuxua
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1127
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Dec 16, 2020 11:05 am
Ana wrote:LVDA mi je najdraža trešasta cirkus sapunica Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 1543461474 Kako sam ja to čudo obožavala da gledam. Realno, serija je ispodprosečna, prilično apsurdna, slabog kvaliteta, sa gomilom klišeja i gomilom likova. Ali je bila izuzetno zabavna, zadržala mi je pažnju do samog kraja. I dan danas pamtim veliki broj scena.

Potpis Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 2078043430

Serija je teški cirkus ali jedan od onih gledljivih. Ovo je jedna od tih starijih serija od koje pamtim baš dosta scena jer su većina bila wtf Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 2078043430

Omiljeni lik mi je bila Sandra. Martha Julia je tada za divno čudo bila pozitivka. Sjećam se da sam plakala kao kišna godina kad je njen lik umro. Ona i Adolfo su mi jedan od dražih parova Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 10899980

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Th?id=OIP.6xgkGd2HFJLp6rvU8a0IHQAAAA&pid=15

Daniela Romo je isto bila super. Taj njen lik mi je bio isto jedan od dražih.

Negativci isto dobri. Sonya mi je bila najdraža među njima Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 3665418065 Onaj dio pred kraj kad nosi onu masku pale

Sve u svemu gledljiv cirkus. Naspram ovih smorova koji se danas snimaju dođe kao remek djelo Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 3665418065
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Dec 20, 2020 2:12 pm
68. La Usurpadora 2019.

(Televisa, 2019.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 960x0110


Trejler:




Pjesma:




https://en.wikipedia.org/wiki/La_usurpadora_(2019_TV_series)


Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:


Last edited by Kristina on Sun Dec 20, 2020 5:07 pm; edited 1 time in total

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Dec 20, 2020 2:17 pm
Dobra ideja za adaptaciju, šteta što nije bolje realizovana.  Sporedne priče nepostojeće, babe i tinejdžeri smorili. Glavni lik bezličan i nebitan, veći dio serije nije ni bilo naznaka da će njih dvoje biti par.  Meksiko i Kolumbija  su izgleda  udaljeni kao Sjeverni i Južni pol.

Pjesma  mi se sviđa, inače volim Sandrin glas.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Dec 21, 2020 12:22 am
Opšti utisak:

Neiskorišten potencijal dobre priče. Krenula je obećavajuće, ali nezanimljive sporedne radnje i hrpa nebuloza su uništile seriju.

Sporedne priče:

Vrlo loše urađeno. Radnja koja se vrtila oko predsednikove dece je totalni promašaj. To je bila novina u odnosu na original, ali bolje da je nisu ubacili. Jedina sporedna radnja koja je bila vredna gledanja je odnos Gonzala i Paule jer je bila vrlo dobro odglumljena i snimljena.

Glumačka ekipa:

Sandra je precenjena. Solidno je sve iznela, ali nagrade i hvalospeve nije zaslužila. Ova uloga je toliko svestrana i traži mnogo više od solidnog, a Sandra joj to nije dala. Spanićka je za nju mnogo koplja iznad. O glavnom liku da ne pričamo, on je bio sporedni lik u glavnoj ulozi. Arap se svojom ulogom mnogo više nametnuo i izazvao reakcije. Od glumačke ekipe bi pohvalila Juan Martín Jáureguia i Juan Carlos Barreta. Ana Bertha Espín i deca su promašaj.

Entrada/pjesma:

Solidno. Nisam fan entrada u kojima glumci pevaju, ali ova mi se dopada.

Gledanje/ponovno gledanje:

Pre bi original pogledala ponovo, ovo ne.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Dec 21, 2020 6:54 pm
Slabo je išta ovde valjalo. Zanimljive okvirne ideje u teoriji, dok je u praksi izgledalo tako suvoparno i beživotno. Kao da su bili primorani da snime ovu seriju, pa su to i uradili sa 0 entuzijazma. Polovično, okrnjeno, tanko. A bilo je momenata koji su obećavali. Doduše, takvi su u manjini. Jedna od onih telenovela koje se brzo zaborave.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 GeMuxua
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 42 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum