Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 02, 2021 5:46 pm
Od kad sam počela da pratim telenovele preko interneta ne pamtim da sam bilo koju čekala s toliko nestrpljenja kao ovu. Sa ushićenjem sam pratila svaku vijest, svaki video, sliku... Na kraju sam se razočarala i jedva čekala da je završim. Gledala sam iz "obaveze".

Nisam bila od početka razočarana nego vremenom. Velika šteta, zato što je imala veliki potencijal i sve je bilo kako treba- glumci, gluma, produkcija... Sve osim načina na koji se priča razvila. Baš je bilo neoprostivih gluposti.

Glavni lik je još gori nego Alejandro u La Patroni. Rolling Eyes Lucha je dobar lik, ali previše super-woman za moj ukus. Porras i Aylin su mi bili zanimljivi i zabavni.Very Happy A koliko mi je serija bila upečatljiva govori činjenica da sam potpuno zaboravila jednog od bitnih negativaca. Naime, dok sam reprizirala Patronu htjela sam provjeriti gdje sam još gledala Tigrea (Javier Diaz Dueñas). Začudila sam se kad sam vidjela da je glumio u Los Miserables i nisam se mogla sjetiti ko je bio. Morala sam ukucati na yt da bih se sjetila njegovog lika. Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 2078043430

Stvarno ne čudi što je serija nije bila posebno zapažena, a sa tom ekipom i sinopsisom su htjeli ponoviti La Patronu.

Entrada i pjesma onako. Trejler je snimljen za tu svrhu, uopšte ne sadrži scene iz serije.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon May 03, 2021 12:12 am
Nisam gledala seriju. Privukla mi je pažnju zbog Aracely, pa sam se dovumila između La patrone i ove i mislim da nisam pogrešila što sam izabrala La patronu. Trailer mi nije ostavio dovoljno dobar utisak da bi se više zainteresovala za nju.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu May 06, 2021 8:47 pm
Nisam je gledala, samo sam bacila pogled na par scena. Znam da je bazirana na romanu Jadnici od Viktora Igoa (meni među najdražim književnim delima). Serija me nije dovoljno zainteresovala, baš mi je vukla na kopiju La Patrone. A Aracely u ulozi Žana Valžana Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 2078043430

Ok, Jadnici i Grof Monte Kristo imaju nekih sličnosti i dodirnih tačaka, ali definitivno ne toliko da im adaptacije liče jedna na drugu jbt Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 1543461474

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 09, 2021 6:12 pm
mislim da nisam pogrešila što sam izabrala La patronu.

Definitivno nisi. Very Happy

Ok, Jadnici i Grof Monte Kristo imaju nekih sličnosti i dodirnih tačaka, ali definitivno ne toliko da im adaptacije liče jedna na drugu jbt

Jadnike nisam još uvijek čitala, ali LP i LM su imale sličnu samo to osnovnu ideju o nevinoj ženi koja je zatočena i nekoliko istih glumaca. Priče su pošle u različitim pravcima, u slučaju LM u prilično besmislenom. Čak su na kraju uradili isto što i u LCDAL-iznenada u priču ubacili blizanca. Porras kao zloća prolazi, ali ne prolazi kao zloća i dobrica u istoj priči. Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 2078043430

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 09, 2021 6:27 pm
87. El cuerpo del deseo


(Telemundo-RTI, 2005-2006.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 B4d2fb10

Trejler:



Entrada:




https://es.m.wikipedia.org/wiki/El_cuerpo_del_deseo


Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 09, 2021 6:29 pm
Nisam naišla na nju u vrijeme kada je bila aktuelna, ali svakako bih je i tada i kasnije otpisala zbog tog natprirodnog elementa.  Bukvalno bih prije pogledala i MLDB Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 610785387 kao neki.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Webp_n20
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon May 10, 2021 3:20 pm
El cuerpo del deseo-u ono vrijeme kad sam je gledala,bila mi je dobra,ali danas bi ju ocjenila kao dosadnjikavu,prosjećnu,bez veze i ne bih ju ponovno gledala.Od glumaca,samo su mi se sviđali Lorena Rojas (👼🙏),Erick Elías y Vanessa Villela,Diana Osorio i Pablo Azar,ostatak glumačke ekipe,blago rećeno,užas,ništa posebno.Mario Cimarro mi nikad nije sjeo kao glumac jer je sav hladan,ravnodušan i bez emocija (sav je drven,ne zna uopće emojice pokazati niti odglumiti sreću,tugu,samo zna udarati i lupati šakama kad treba i to je sve od njega i njegove glume...) i ne volim ga,jako je loš glumac,ćak niti u Pasión de gavilanes mi se nije svidio,jednostavno je jako loš glumac i to je to,i Martín Karpan također-ok,dobro se snalazi u ulogama negativaca,ali mi je isto prosjećan glumac i njegova uloga također-ništa specijalno kao i ostali likovi,a i cijela serija je bila prosjek,ništa posebno
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed May 12, 2021 8:48 pm
kao neki.

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 3687740950

Gledala sam je kad se emitovala kod nas, mada ne od početka. Držala mi je pažnju, ali najviše zbog pokojne Lorene Rojas i njenog lika. Isabel je stvarno bila sjajno napisana i odglumljena villagonistkinja. Suštinski nemam zamerki na seriju, premda se za nju nisam vezala.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri May 14, 2021 12:27 am
Opšti utisak:

Serija je ostavila snažan utisak na mene prvenstveno i isključivo zbog genijalnog lika i glume Lorene Rojas! Sama priča sa elementima nadrealnog nije nešto što me privlači, ali je zato maestralna gluma glavnih junaka, prvenstveno Lorene, sve to nadoknadila, da su svi drugi nedostaci pali u drugi plan.

Glavni junaci:  Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 2923229199

Lorena i Mario su jedan od meni tri najdraža para u telenovelama ikad. Oboje su mi pojedinačno dragi, ali njihov spoj je jedan od retkih, za moj ukus, savršeno pogođenih. Imali su nestvarnu hemiju. Sećam se da sam ovu seriju sa iščekivanjem pratila i čekala da vidim šta će novo senzualno imati na sebi glavni ženski lik. Ona je meni tada bila pojam ženstvenosti, one drske, samosvesne, fatalne žene, žene sa velikim Ž!  Sve to zahvaljujući genijalnoj Loreni Rojas koja mi je od tada postala jedna od najdražih latino glumica ikad, koju ću uvek pamtiti po tom genijalnom liku! Usudila bi se čak reći da je ona svojim likom u tom periodu moje mladosti odredila moj doživljaj i pojam hrabre i neustrašive žene koja drži do sebe. Ista je stvar sa pojmom ženske lepote, nešto najbliže savršenstvu!

Glumačka ekipa:

Nije bio loš ni ostatak glumačke ekipe, ali je glavni par i glavna radnja bila toliko upečatljiva da su drugi ostali u njihovoj senci.

Entrada/pjesma:

Sviđa mi se. Kada je sada poslušam vrate mi se sećanja na čaroliju koju sam tada doživela.

Gledanje/ponovno gledanje:

Sigurno da ću je jednom opet reprizirati.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 16, 2021 3:48 pm
88. El rostro de la venganza

(Telemundo, 2012-2013)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 5c0a3110


Trejler:



Entrada:




https://en.m.wikipedia.org/wiki/El_rostro_de_la_venganza

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Webp_n20
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 52 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum