Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Apr 08, 2022 11:52 am
Sin pecado concebido- Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 1f60d Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 10899980 Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 3689299699 Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 2601230167 Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 2082497439 Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 3331851625 Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 3466016740 jedna od mojih omiljenih telenovela,Angélica Rivera (Mariana) i Carlos Ponce (Adrián)-meni jedan od omiljenih glavnih parova,jako lijepu kemiju su imali,u ovoj seriji u ulozi glavne negativke Raquel sam gledala Itatí Cantoral po prvi put,u ovoj seriji sam ju upoznala"službeno" kao glumicu,dotada sam ju poznavala samo kao bivšu suprugu Eduarda Santamarine jer nisam gledala njezine prijašnje telenovele.Prekrasna telenovela,odnos glavne junakinje Mariane i glavne negativke Raquel je bio jako nabijen emocijama,a Raquel nije bila klasična,tipična negativka koja je ubijala druge likove,njezina potreba za nanošenjem zla proizlazila je iz iskrene želje da spasi samu sebe,a ne da bi drugima naudila,uloga Amparo u ovoj seriji mi je najdraža uoga Maríe Sorté od svih uloga u kojima sam ju gledala,ovo joj je bila definitivno najbolja uloga u karijeri.
La intrusa-zamišljena kao nastavak Otimačice,ali je ispala loša kopija.Arturo Peniche definitivno nije za glavne uloge,a i lik mu je bio bez veze,mrtvo puhalo,muški protagonist bez karaktera,u ovoj seriji je Gabriela Spanic još uvijek normalno izgledala i bila je lijepa,a poslije se nepotrebno unakazila i pretvorila u voštanu figuru sa silnim botoxom operacijama,ali ona sama je priznala da se panično boji starenja.Jedna od najlošijih Televisinih telenovela
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Apr 09, 2022 3:59 pm
Čula sam za seriju i to je sve. Nemam nameru da je gledam.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Apr 09, 2022 8:06 pm
Nisam gledala seriju. Gledajući trailer deluje mi kao solidna priča na koje smo najčešće navikli u sapunicama. Nisam fan Carlosa Ponce i Itati Cantoral, tako da mi baš i nije privlačna za gledanje. No ne isključujem mogućnost da je ok serija, ali nemam je nameru gledati.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Apr 10, 2022 10:30 am
141. Salomé


(Televisa, 2001)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Mv5bzj12


Trailer:



Entrada:



https://en.m.wikipedia.org/wiki/Salom%C3%A9_(TV_series)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:


____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Apr 10, 2022 10:32 am
Dopadala mi se, ali sam je nisam gledala redovno, ne znam zašto. Osim samog lika Salome (za koji je Edith stvorena) ostalo uglavnom ne pamtim. Ne planiram je ponovo gledati.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Webp_n20
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Apr 10, 2022 8:16 pm
Salomé-počela sam gledati kad se počela prikazivati na Novoj/Domi TV (ne sjećam se više na kojem kanalu je bila),ali su je ne znam iz kojeg razloga,prekinuli na polovici emitiranja su je maknuli sa programa i ne sjećam da li je bila prikazana do kraja,mislim da nije,ne sjećam se da li su preostale epizode bile kasnije prikazane jer je bila prekinuta i maknuta sa programa iznenada i bez ikakvog objašnjenja negdje oko 50.epizode,a nikad nije bilo objašnjeno zašto su prekinuli emitiranje na plovici serije.Edith González je bila prekrasna u ovoj telenoveli i ovo je bila,ako se ne varam,jedina pozitivna uloga Mónike Sánchez i sjećam se da je njezin lik jako brzo umro,imala je neku manju ulogu
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Apr 10, 2022 9:09 pm
jedina pozitivna uloga Mónike Sánchez i sjećam se da je njezin lik jako brzo umro,imala je neku manju ulogu

U La Otra je isto imala gostujuću pozitivnu ulogu i lik joj umire Very Happy

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Apr 10, 2022 9:53 pm
Ovu seriju je posebnom učinila isključivo gluma i pojava Edith Gonzalez. Ona je bila glumica koja je umela vrhunski izneti lik krhke nežne žene, a isto tako i surove i nemilosrdne. Takvu transormaciju malo ko ume u svetu telenovela. Radnja serije je zanimljiva sama po sebi, posebno iz razloga što nije izlizana i sto puta ispričana priča. Sada kada sam je se prisetila dobila sam želju da opet pogledam neke scene. Uživala sam u ovoj seriji. Nije mi na listi najomiljenijih, ali je svakako bila vredna gledanja.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Apr 13, 2022 4:30 pm
Gledala sam ovu seriju kad se kod nas emitovala i nastojala sam da ne propustim nijednu epizodu. Jako, jako mi je bila gledljiva u ono vreme. Kažem "u ono vreme", jer je danas ne bih gledala, ne bih je reprizirala. Ali tada mi je bila zanimljiva, čak su mi i sporedne priče držale pažnju.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Apr 14, 2022 8:55 am
142. Clase 406


(Televisa, 2002-2003)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 E3241410


Trailer:



Entrada:



https://en.m.wikipedia.org/wiki/Clase_406

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:


____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Webp_n20
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 74 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum