Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Oct 02, 2022 2:24 pm
Čula sam za nju, ali je nisam gledala. Za to vrijeme djeluje simpatično.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Oct 02, 2022 4:53 pm
Ovo je jedna od prvih telenovela koje sam gledala. Ne sećam se previše radnje, ali se vrlo dobro sećam nespojivog glavnog para. Ona beskrajno lepa, a on sušta suprotnost. Bili su mi nezamislivi i sećam se da sam se do kraja serije ljutila što je moram gledati sa njim, dok je glavni negativac bio pravi frajer. Iz današnje perspektive bi ih možda drugačije doživljavala i uspela pronaći neke čari kod Orinoka, ali tada mi to nije pošlo za rukom. Uglavnom sve je palo u drugi plan u odnosu sa to. Inače simpatična serija koju nemam nameru ponavljati.

Morala sam uguglati da vidim gde je i šta radi glumac Luis Fernandez danas i moram reći da je očito to bio njegov vizualno najlošiji period, jer sada pristojno izgleda. Naišla sam na podatak da je oženjen glumicom Mimi Lazo koja je čak 18 godina starija od njega.
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1122
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Oct 02, 2022 10:26 pm
Nesto sam malo gledala. Sjecam se glavnog negativca koji je kasnije glumio u LMDJ.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Oct 03, 2022 8:09 am
196. Rebeca


(Venevision, 2003)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 9qzKzRibabhs1lbe5sfkI5CqBfr

Trailer:



Entrada:





https://sr.wikipedia.org/wiki/Rebeca

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Oct 03, 2022 4:06 pm
Rebeca-dok sam gledala nije mi bila loša,Mariana Seoane definitivno puno bolja kao negativka,nije za pozitivne uloge,Gaby Espino u ulozi glavne negativke,bilo mi ju je čudno gledati kao negativku nakon što sam ju prije toga gledala u glavnoj ulozi u telenoveli Luna,la heredera i ista stvar,kao i sa Marianom za uloge negativki,Gaby se treba držati pozitivnih uloga u kojima se puno bolje snalazi
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Oct 04, 2022 3:11 am
Nisam gledala seriju iako sam je razmatrala s obzirom da sam fan Ricarda Alame. No nije mi se svideo izbor glavne junakinje, ne prija mi Seoane u ovom izdanju i zato sam odustala. Inače serija ne deluje loše, privlačna radnja sa dosta poznatih glumačkih imena. Ipak, sumnjam da ću je gledati.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Oct 04, 2022 10:38 am
197. Olvidarte jamas


(Venevision, 2006)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Img?optimizer=image&quality=75&width=1280&aspect_ratio=16%3A9

Trailer:



Entrada:





https://sr.wikipedia.org/wiki/Olvidarte_jam%C3%A1s

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:


198. Mi prima Ciela


(RCTV, 2007)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 7e0b7fc9-8104-4ece-9208-c6c74002b3c6

Trailer:



Entrada:





https://hr.wikipedia.org/wiki/Mi_prima_Ciela

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:


____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Oct 04, 2022 10:43 am
199. Muñeca brava


(Telefe, 1998/1999)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Muneca-brava

Trailer:



Entrada:





https://sr.wikipedia.org/wiki/Mu%C3%B1eca_brava

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:


200. Café, con aroma de mujer


(RCN, 1994/1995)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 462204

Trailer:



Entrada:





https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%84%D0%B0_%D1%81%D0%B0_%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BC_%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B5

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:


____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Oct 04, 2022 10:56 am
Rebeca - privlačan mi je jedino naslov telenovele. Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 2078043430  Ni ja Marianu ne mogu zamisliti kao pozitivku Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 1543461474

Olvidarte jamas Objektivno privlačan sinopsis, volim Soniu i Porrasa, ali me ipak ne vuče na gledanje.

Mi prima Ciela Priča nije uobičajena za sapunice i ima svoju dozu privlačnosti, ali opet mene lično ne vuče da je pogledam. Znam da ima nespecifičan kraj.

Muñeca brava Nisam ni znala da je ADCLG rimejk ove. Ne privlači me, ali mi se svakako čini da je bolja od rimejka.

Café, con aroma de mujer Sjećam je se kroz maglu. Nisam se posebno vezala za nju, od tri verzije koje sam gledala najbolja mi je Aztecina.

Edit:

Nakon sledeće stranice slijedi zaključavanje teme zbog limita i zbog toga sam stavila 4 telenovele odjednom da bih u ovoj temi završila sve telenovels sa spiska  starijih i da tema bude jedna zaokružena cjelina Very Happy

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Granho16
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1122
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Oct 04, 2022 7:55 pm
Rebeca - Gledala sam je davno. Ne znam nije ostavila neki utisak na mene. Seoane je cak i ok bila. Mislim te venevisionove serije su obicno jako lose ali su makar zabavne. Ova nije bila cak ni to.

Olvidarte jamas - E ona je za razliku od Rebece bila cirkus Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 3665418065 Martha Julia je ukrala show od samog pocetka. Porras i Sonya su bili dobri. Tu sam prvi put vidjela Levija.

Mi prima ciela - Gledala sam na preksakanje davno nekad na zone romantici. Onako klasicna venecuelanska. I potrefila sam da gledam posljednju epizodu tad i sjecam se da sam plakala kao kisna godina zbog Ciele Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 1639406990 I dan danas mogu plakati na tu scenu.

Muñeca brava - Jedna od mojih omiljenih argentinskih. Glavni par je bio odlican ali ja sam vise voljela Linu i Bobija. Oni su mi bili omiljeni par. I sestra od glavnog je imala dobru pricu.

Café, con aroma de mujer - Nisam gledala ali mi je poznata prica. Nemam zelje da je gledam.
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 99 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum