Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Geraldine Bazan - Page 9 Empty Re: Geraldine Bazan

Mon Dec 10, 2018 12:41 am
Geraldine Bazan - Page 9 Be8557d6dcd5
Geraldine Bazan - Page 9 2bd7577de76c
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Geraldine Bazan - Page 9 Empty Re: Geraldine Bazan

Tue Feb 26, 2019 12:29 pm


Geraldine o vezi Gabriela i Irine, i o tome kako je za nju sve počelo

____________
Geraldine Bazan - Page 9 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Geraldine Bazan - Page 9 Empty Re: Geraldine Bazan

Sun Mar 03, 2019 8:40 pm
Geraldinina priča o krahu njenog braka i odnosu muževe ljubavnice prema njoj

Geraldine Bazan - Page 9 Noticia-gab

(prevod najvažnijih detalja njene ispovesti)

Prvi trenutak koji joj je pobudio sumnju - "Bila sam na premijeri njegove predstave gde sam ga kao i svaka žena otišla podržati i aplaudirati mu iz publike. Pozdravila sam se sa njegovim kolegama glumcima i u trenutku kada sam se pozdravila sa jednom od glumica osetila sam jedno vrlo čudno i neobično ponašanje, to je ono ponašanje kad te neko ne gleda u oči i ono koje mi žene na poseban način osetimo. Reč je bilo o ponašanju njegove tadašnje koleginice iz predstave, a današnje partnerke. Nakon toga sam pitala oca svoje dece da li se nešto dešava među njima jer sam doživela čudan stav od nje prema sebi, a on je sve negirao".

Čudne poruke na instragramu od strane Irine Baeve - "Na njenom istagram profilu sam nailazila razne indirektne poruke u kojima mi je instikt govorio da se tu nešto dešava. Opet sam pitala supruga: 'Da li se nešto dešava između te devojke i tebe. Ili se nešto dešava ili ona pokušava stvoriti utisak da se nešto dešava među vama'. Njegov odgovor je glasio: 'Neće se ponoviti'. Pretpostavila sam da se neće ponoviti da ona deli takve poruke koje me zbunjuju, što mi je usput potvrdilo da se nešto dešava. Nakon toga je ona podelila poruku u kojoj je pisalo: 'Ako te boli što vidiš, tek ćeš videti šta dolazi'."

Trenutak istine - "Celo vreme mi je intuicija govorila, no mnogo puta veruješ u nešto, ali nemaš konkretan dokaz da si sigurno u pravu. Tada se dogodila situacija da je ona postavila selfi na kojem se, slučajno ili ne, iza nje video kofer mog muža, a u opisu slike je napisala: 'kod kuće'. Tada sam shvatila dve stvari, prvo da je postojala namera da ja saznam da se među njima nešto dešava i drugo da me povrede. Opet sam suočila muža sa tim činjenicama i pitala ga šta se dešava, na šta mi je on odgovorio: 'to je samo uteha, vidim je s vremena na vreme'. U tom trenutku sam se odlučila razvesti".

Irinina indirektna poruka upućena njoj - "Sledećeg dana ona je na instagramu podelila ovu poruku: 'kakvu divnu katastrofu pravim'. Osetila sam da me se tom porukom ismeva i podruguje. To sam doživela kao buling s namerom da me se povredi".
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Geraldine Bazan - Page 9 Empty Re: Geraldine Bazan

Mon Mar 04, 2019 4:07 am
Imala sam potrebu prevesti ovu Geraldininu priču jer je ostavila utisak na mene, pa sam želela da i oni koji ne razumeju najbolje, imaju priliku čuti šta je rekla. Donekle sam pratila ovu njihovu sapunicu koja se već jako dugo razvlači po medijima i moram reći da su mi mnogi detalji baš gnusni. U svakoj prevari i raspadu braka su stvari ružne, ali ovo je baš prava bljuvotina. Verujem Geraldine u svemu što je rekla jer se njena priča poklapa sa svime što su mediji pisali.

Nije dovoljno što je Gabriel Soto varao, nego je još dopustio da se ljubavnica sprda sa majkom njegove dece. To mi je najružnije u celoj priči. S druge strane, ove Irinine poruke su monstruozne. Ako već nekome razaraš brak, pusti tog muškarca da on sam to preseče, a ne da prozivaš i sprdaš majku njegove dece i ženu čiji život uništavaš. Meni je to neshvatljivo da neko nema ni grama ljudskosti i osećaja empatije za drugo biće, a pri tome joj ona ništa nije kriva. Od početka pojavljivanja ove njihove priče mi je Irina delovala kao klasična kučka koja s lakoćom laže i maže medije o svojoj nevinosti dok spava s tuđim mužem. Ove poruke koje je Geraldine izdvojila nisu jedine, bilo je još toliko toga gde se Irina indirektno obraćala Geraldine, pa su se mediji pitali da li je moguće da se igra sa njom mačke i miša. U javnosti se upljuvala da objasni kako su oni samo kolege, na instagramu namerno baca strelice i šalje dvosmislene poruke, a njegovoj ženi jasno daje na znanje da joj spava sa mužem. Taj selfi sa njegovim koferom u trenutku kada Geraldine sumnja u njih, je dno dna. Koliko moraš biti lukav da deliš slike i poruke koje javnost ne može razumeti, a onaj kome su upućene jasno sve shvati. To su dela pokvarenih ljudi.

Svaka čast Geraldine da je imala snage šutnuti tog prevaranta koji je pravio sprdnju od nje. On je čak u jednom intervjuu javno priznao da ovo nije prvi put da je prevario suprugu, već se to i pre dešavalo. Dakle ona je prelazila preko toga, ali ovde je verovatno povredilo ovo izrugivanje i način na koji se on postavio prema njoj u celoj toj priči. Umesto da nju zaštiti, on je celo vreme štitio ljubavnicu. Do zadnjeg trenutka je Soto lagao javnost i uveravao nas da je čist kako se njegovoj ljubavnici ne bi narušio ugled, dok je Geraldine sve to slušala znajući istinu. Drago mi je da nije postala druga Elizabeth Gutierrez ili Jacky Bracamontes. Razumem zašto je rekla da ne dozvoljava da njihove ćerke provode vreme sa Irinom. Prema svemu ovome se da zaključiti da ona nije samo klasična ljubavnica već je i manipulatorka spremna na sve zarad ostvarenja vlastitih hirova. Sigurno nije lako doživeti ovakvo poniženje i izrugivanje, a onda se pojaviti na istim javnim dešavanjima sa Irinom i ostati smiren i fin. Kapa dole Geraldine što je ostala dama u celoj ovoj priči, to je izuzetno teško!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Geraldine Bazan - Page 9 Empty Re: Geraldine Bazan

Mon Mar 04, 2019 1:12 pm
Što da još dodam, pročitala sam tvoje postove na obje teme, i slažem se sa svim što si napisala.

Vjerujem da je sve što je Geraldine rekla istina, ne zato što sam pristrasna, nego jer se prosto te stvari ne mogu izmisliti. Irinini kukavički postovi na instagramu su pravi, kurvinski postovi, i ovo je

deliš slike i poruke koje javnost ne može razumeti, a onaj kome su upućene jasno sve shvati.

tipično ponašanje jedne drolje koja želi staviti ženi do znanja da joj spava s mužem.

Geraldine je dugo vremena ćutala, koliko znam, i oglasila se upravo sada kada se poteglo pitanje Irininog upoznavanje s njenim ćerkama. Kao jedan od razloga za postavljanje tog klipa  je navela  i to da želi zaštititi ćerke. Da li je istina da su njih dvoje dogovorili poziranje za naslovnicu zajedno s djevojčicama i da je to izrevoltiralo Geraldine?

Do zadnjeg trenutka je Soto lagao javnost i uveravao nas da je čist kako se njegovoj ljubavnici ne bi narušio ugled, dok je Geraldine sve to slušala znajući istinu.

Nisu ni prvi ni zadnji brak koji se raspao, niti su Gabriel i Irina prvi koji su se zacopali na setu. Ali, poenta je u tome što su to negirali i od svih ljudi oko sebe pravili budale, a najgore je što je na taj način potpuno ponizio ne samo suprugu već i ćerke. Ako se se zaljubio, budi muško i razvedi se. A, on je umjesto toga lagao, štitio ljubavnicu i slagao priče u koje ni malo dijete ne bi povjerovalo.

Ono što me najviše nervira su pojedini komentari da je Geraldine glumila na ovom klipu, i izigravala žrtvu. Nije ništa glumila, ispričala je istinu. Svi žele da je znaju, pa kad je dobiju iz prve ruke to se okarakteriše kao gluma. Žrtva jeste. Žrtva nečovjeka i jedne kurve. Izvinjavam se zbog ružne riječi, ali ne mogu da je ublažim.

____________
Geraldine Bazan - Page 9 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Geraldine Bazan - Page 9 Empty Re: Geraldine Bazan

Wed Mar 06, 2019 4:59 am
Irinine dvosmislene poruke sa instagrama kojima je peckala Geraldine

Geraldine Bazan - Page 9 Untitled

- Poruke su iz vremena kada je tvrdila da nema ništa sa Gabrielom Soto -

Ako se ne igraš s vatrom, umrećeš od hladnoće.
Imam tajnu. Možeš li je sačuvati?
Ti si zločin koji želim počiniti.
Tajna koju nosimo u osmehu.. (njen selfi sa velikih osmehom)
Ne zna vuk da Crvenkapa ide u šumu zbog njega.. (#mislim na tebe)
Kažu da ne postoje fotografije najlepših trenutaka. Zato vam ostavljam ovu, jer onu najlepšeg trenutka očito nisam mogla, haha
Ne smatra se paklom, ako vam se sviđa kako peče.
Koliko smo udaljeni od toga da budemo blizu?
Pogledi. Kako su opasni ti isprepleteni pogledi, toliko su divni, ali opasni za one koji umeju čitati dušu.
Sve ili ništa.
Ti i tvoja loša navika da mi uđeš u misli i učiniš da se smešim..
Lepota može biti opasna, ali inteligencija je ubitačna. (#mislim na tebe)
Vatro lagana, ti ćeš me opeći..
U vremenima zavidnih, slep počinje videti, ljudi pričati, a gluv čuti..
Vidite kakav prekrasan detalj sam dobila u Monterreyu. (slika sa ogromnim buketom ruža u sobi, na turneji sa predstavom, na kojoj je bila sa Gabrielom)
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Geraldine Bazan - Page 9 Empty Re: Geraldine Bazan

Tue Mar 19, 2019 10:02 pm
Geraldine Bazan - Page 9 Ggh
Geraldine Bazan - Page 9 Ggggk
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Geraldine Bazan - Page 9 Empty Re: Geraldine Bazan

Thu Mar 21, 2019 2:46 am
Geraldine Bazan - Page 9 213c650ac339
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Geraldine Bazan - Page 9 Empty Re: Geraldine Bazan

Thu Mar 21, 2019 3:29 am
Geraldine Bazan - Page 9 3033861b77fc
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Geraldine Bazan - Page 9 Empty Re: Geraldine Bazan

Thu Mar 21, 2019 3:30 am
Geraldine Bazan - Page 9 A029e9142dab
Sponsored content

Geraldine Bazan - Page 9 Empty Re: Geraldine Bazan

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum