Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 17 Empty Re: En tierras salvajes

Sat Oct 28, 2017 4:33 am
57. epizoda

En tierras salvajes - Page 17 57

Daniel odluči ostaviti Isabel nakon što mu je Carolina rekla da bira između nje i deteta

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 17 Empty Re: En tierras salvajes

Sat Oct 28, 2017 4:36 am
58. epizoda

En tierras salvajes - Page 17 58
En tierras salvajes - Page 17 58

Daniel svima u kući saopštava da će postati otac, čak ga i Amparo podržava kako bi se udaljio od Isabel

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 17 Empty Re: En tierras salvajes

Sat Oct 28, 2017 4:42 am
59. epizoda

En tierras salvajes - Page 17 59

Daniel zaprosi Carolinu i oni se odmah i venčaju

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 17 Empty Re: En tierras salvajes

Sat Oct 28, 2017 4:42 am
60. epizoda

En tierras salvajes - Page 17 60

Carolina se nađe na pogrešnom mestu u pogrešno vreme otkrivajući prljave poslove Amadora i Anibala, zbog čega je Amador ubija

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 17 Empty Re: En tierras salvajes

Sat Oct 28, 2017 4:45 am
61. epizoda

En tierras salvajes - Page 17 61
En tierras salvajes - Page 17 61

Anibal priznaje majci kako i zašto da je Carolina ubijena i ona mu pomaže sakriti dokaze

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 17 Empty Re: En tierras salvajes

Sat Oct 28, 2017 4:48 am
62. epizoda

En tierras salvajes - Page 17 62
En tierras salvajes - Page 17 62

Nakon duge potrage pronalaze Carolinino telo, ona je još živa, no uspeva se samo oprostiti od najbližih i umire

Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 17 Empty Re: En tierras salvajes

Sat Oct 28, 2017 5:39 am
63. epizoda

En tierras salvajes - Page 17 Untitled

Carlos je uhapšen zbog ubistva Caroline iako je ovaj put nedužan, a Daniel se zbog bola izvikao čak i na Isabel

Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

En tierras salvajes - Page 17 Empty Re: En tierras salvajes

Sat Oct 28, 2017 7:41 pm
Ovo postaje zanimljivo,Alba je trudna sa svečenikom Shocked ,nisam očekivala da će ostati s njim trudna i Alejandra je trudna (napokon su se ona i Uriel pomirili i vjenčali,slatki su mi Alejandra i Uriel kao par,ono propalo vjenćanje Alejandre i Ikera mi je bilo odlično,ceremonija nije niti bila počela,a već je uletio Uriel i prekinuo ceremoniju prije nego što je uopče i počela.Samo mi nje jasno što se to događa sa djetetom kkoje Alejandra čeka,nsam skužila točno u čemu je problem,zašto postoji mogučnost da se dijete ne rodi.Alba i Alejandra su trudne,još samo fali da Isabel ostane trudna (čak i Carolina je bila trudna).Jadna Carolina,nje mi je baš žao,nije zaslužila umrijeti No  Sad ,ali ovo je prvi put da je Carlos stvarno nevin i da nije imao nikakve veze sa ubojstvom Caroline.Nadam se da će se Víctor sad kad je izgubio sestru napokon opametiti i prestati obavljati prljave poslove za Carlosa.Jadan mali Adrián,izgubio je mamu,a tata ga stalno samo maltretira,ali prekrasna mi je bila scena kad je Carolina molila Isabel da se brine o njezinom sinu,nadam se da će mali na kraju ostati sa Isabel i Danielom koji ga voli kao da mu je rođeni sin,za razliku od njegovog biološkog oca.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

En tierras salvajes - Page 17 Empty Re: En tierras salvajes

Mon Oct 30, 2017 3:47 am
Očekivala sam više od ove serije. Ima toliko gluposti da bi mogla dugo nabrajati. Sada pred kraj ubijaju lik Caroline kako bi Daniel bio slobodan za Isabel. Njena smrt mi je totalno glupo urađena. Nakon što je pucano u nju, njeno telo je bilo dan dva negde zamotano u onom čaršafu s metkom u stomaku, da bi se odjednom pojavila živa. Ni šminka joj se nije pokvarila, bila je u fulu sređena i taman je još toliko živela da se sita ispriča i pozdravi sa svima s kojima je želela.

S druge strane Isabel se razvela od Anibala, a i dalje živi kod njih. Razumem što nije istu noć išla tražiti gde će prenoćiti, ali nakon što se odlučila na razvod, nema šta tražiti kod njegovih roditelja. Svašta!

Od sve trojice braće, Sergio mi je još najdraži, on je najviše zaslužio Isabel iako znam da neće biti sa njom. Daniel je u prošloj epizodi bio pregrub prema Isabel, razumem da to bol izgovara iz njega, ali ono je bilo baš ružno. Čini mi se da je Sergiova ljubav najčistija i najiskrenija. On je uvek tu za nju iako ništa ne očekuje zauzvrat i ničemu se ne nada od nje. Prvo je ćutao za Anibalovo neverstvo štiteći brata, iako je znao da bi ga time mogao udaljiti od Isabel, a sada ćuti za Daniela. Sumnjam da bi Daniel tako postupio, on se viđao s Isabel bratu iza leđa. Kakav god da je bio njihov brak i kakav god da je Anibal, ipak mu je brat i to nije bio pravi način da bude sa njom.
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

En tierras salvajes - Page 17 Empty Re: En tierras salvajes

Mon Oct 30, 2017 10:50 am
Ovo sa Carolinom mi je bilo užasno glupo,upucali su je,dva dana je bila u šumi,smatrali su ju mrtvom nakon toga je uskrsnula i opet umrla.A i onaj dio kad je obitelj Otero saznala da je Aníbal varao Isabel sa Olgom otpočetka njihovog braka,nevjernog sina su bez puno razmišljanja izbacili iz kuće,a snahu su zadržali i pustili su ju da nastavi živjeti s njima,pa gdje toga ima?A i kad se saznalo za vezu Isabel i Daniel,naravno da su svi popizdili,ali Isabel još uvijek živi kod obitelji Otero u njihovoj kući,još uvijek ju nisu najurili.
Sponsored content

En tierras salvajes - Page 17 Empty Re: En tierras salvajes

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum