Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 15 Empty Re: Por amar sin ley

Fri Oct 12, 2018 12:33 am
Ekipa serije trenutno snima u Bostonu

Por amar sin ley - Page 15 6e5a7c4f9402
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 15 Empty Re: Por amar sin ley

Fri Oct 12, 2018 12:33 am
Por amar sin ley - Page 15 Db86a59d8bfd
Por amar sin ley - Page 15 Hdf

Boston, SAD
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 15 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Oct 14, 2018 12:16 am
Por amar sin ley - Page 15 62754e9bbbad

U Bostonu
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 15 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Oct 14, 2018 12:57 am
Vidjela sam sliku i ostala Shocked jel to znači da će se Olivia (Ilithya Manzanilla) i Leonardo (Manuel Balbi) vratiti u 2.sezoni? Znam da su se oprostili od ureda Vega na kraju prve sezone i govorilo se da neće biti prisutni u 2.sezoni, ja se nadam da ćemo ih gledati i u 2.sezoni jer su mi Olivia i Leonardo jako dragi (jedni od najdražih likova) u seriji
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 15 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Oct 14, 2018 1:21 am
Ne verujem da će se vratiti, znam da Manuel Balbi snima novu seriju. Na službenoj stranici telenovele ispod fotografije piše: "Jesu li se to advokati susreli sa svojim prijateljima u New Yorku? Snimanja". Dakle možda njih dvoje budu gostovali u nekoj epizodi.
avatar
gataric
Posts : 17
Join date : 2018-10-11

Por amar sin ley - Page 15 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Oct 14, 2018 2:39 am
Pretpostavljam da je samo gostovanje u pitanju,jer ih do sad nije bilo na zvanicnim fotografijama.
Bice mi drago da budu makar i u par epizoda.
Zna li se da li Heraldin Basan ostaje ili je napustila seriju,posto ni nju nisam nigde video da snima?
Benhamina pretpostavljam da vise nece biti,posto je osudjen na 6 godina zatvora. Smile
Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Por amar sin ley - Page 15 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Oct 14, 2018 1:34 pm
Hereladin Basan snima Falsa identidad (Telemundo)
Što se Ane tiče, ja mislim da bi apsolutno svako uradio isto kao ona. Ko je lud da propusti ulogu u jednoj od najgledanijih američkih serija? Djevojka nije ni znala da će biti druge sezone pasl, pa samim tim i respekt prema njoj jer ih nije napustila, ali uporediti CW i Televisu...
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 15 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Oct 14, 2018 1:36 pm
Géraldine Bazán će se vratiti,Elena je otišla u Kanadu kako bi zaštitila djecu nakon što su ubili ženu i sina od Gustava,ali se vraća u drugoj sezoni,a za Benjamína ne vjerujem,završio je u zatvoru i osudili su ga na zatvorsku kaznu,tako da,ne vjerujem da će se više pojavljivati u 2.sezoni,ali vidjeti ćemo kakva nam iznenađenja spremaju za drugu sezonu,ja se samo nadam da će i 2.sezona biti jednako dobra i jednako uzbudljiva,čak i napetija od 1.sezone,meni je prva sezona bila odlična,zato se nadam da će 2.sezona biti još napetija i još zanimljivija,ali ako ubiju Alejandru (jer se nešto spominjalo da bi mogli ubiti njezin lik,Alejandru,jer je Ana Brenda dobila stalnu ulogu u Dinastiji) i ako Ana Brenda ode iz serije i Alejandra stvarno umre i ode iz serije,odustajem od gledanja,ma koliko dobra bila sezona.
avatar
gataric
Posts : 17
Join date : 2018-10-11

Por amar sin ley - Page 15 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Oct 14, 2018 9:05 pm
Mariana wrote: Géraldine Bazán će se vratiti,Elena je otišla u Kanadu kako bi zaštitila djecu nakon što su ubili ženu i sina od Gustava,ali se vraća u drugoj sezoni,a za Benjamína ne vjerujem,završio je u zatvoru i osudili su ga na zatvorsku kaznu,tako da,ne vjerujem da će se više pojavljivati u 2.sezoni,ali vidjeti ćemo kakva nam iznenađenja spremaju za drugu sezonu,ja se samo nadam da će i 2.sezona biti jednako dobra i jednako uzbudljiva,čak i napetija od 1.sezone,meni je prva sezona bila odlična,zato se nadam da će 2.sezona biti još napetija i još zanimljivija,ali ako ubiju Alejandru (jer se nešto spominjalo da bi mogli ubiti njezin lik,Alejandru,jer je Ana Brenda dobila stalnu ulogu u Dinastiji) i ako Ana Brenda ode iz serije i Alejandra stvarno umre i ode iz serije,odustajem od gledanja,ma koliko dobra bila sezona.

Toga se secam da je otisla,nego sam bio zbunjen posto je ne vidi na snimanjima.
Drago mi je da je i ona tu i da i dalje snima (mada mi je njen lik postao ok tek pred kraj 1.sezone).
Videcemo kako ce sve to resiti,ali to je i neka moja odluka ako se desi da tako bude (ne daj Boze).
U tom slucaju cu samo gledati Viktorijine i Bobijeve scene,posto bi me u tom slucaju jedino to zanimalo.
Iskreno,ocekujem nogo od 2.sezone,jer su sa prvom stvarno postavili visoke kriterijume. Smile
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 15 Empty Re: Por amar sin ley

Mon Oct 15, 2018 8:39 pm
Geraldine Bazan nema u drugoj sezoni. Možda im se eventualno pridruži pri kraju ili se pojavi u nekoj epizodi kao gost, ali ona ne snima već radi na drugom projektu za Telemundo. To su čak i najavljivali da je neće biti u drugoj sezoni, isto kao što su najavili za Manzanillu i Balbia.
Sponsored content

Por amar sin ley - Page 15 Empty Re: Por amar sin ley

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum