Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 5 Empty Re: Por amar sin ley

Tue Feb 13, 2018 1:40 am
Večeras počinje premijerno prikazivanje serije

Por amar sin ley - Page 5 90e37f07b070_Copy

Serija će se emitovati u udarnom terminu, a njena posebnost je u tome što će kroz nju proći veliki broj glumaca koji će se zadržati po nekoliko epizoda
Među njima su: Jose Ron, Jacqueline Bracamontes, Danna Garcia, Renata Notni, Cesar Evora, Alfredo Adame, Alejandro Tommasi, Jacqueline Andere
Laura Carmine, Martha Julia, Issabela Camil, Aleida Núñez, Carmen Becerra, Daniela Luján, José Eduardo Derbez, Leticia Perdigón, Sofia Castro
Jesús Ochoa, Jade Fraser, Ana Patricia Rojo, Ernesto D'Alessio, Alejandro Ibarra, Nuria Bages, Gloria Aura, Maria Jose, Zaide Silvia Gutiérrez
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 5 Empty Re: Por amar sin ley

Sat Feb 17, 2018 3:08 am
Trailer


Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 5 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Feb 18, 2018 1:22 am
Gleda li netko?Ja sam počela i jako mi se sviđa serija,sve mi je odlično,glumci,likovi,radnja...sve ne 5,nego 10 od mene za ovu seriju,samo neka ostane ovako zanimljiva do kraja.Jedva sam čekala da počne sa prikazivanjem i moram priznati da sam oduševljena sa svime,serijom,radnjom,likovima,glumcima i nadam se da će i ostali slučajevi biti jednako zanimljivi kao i ovaj prvi.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 5 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Feb 18, 2018 4:17 am
Por amar sin ley - Page 5 Anabrenda_poramarsinley
Por amar sin ley - Page 5 Davidzepeda_poramarsinley
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 5 Empty Re: Por amar sin ley

Mon Feb 19, 2018 1:36 am
Por amar sin ley - Page 5 DV3_K3_Bb_UQAE2_FWv
Por amar sin ley - Page 5 DV3_Kn_Gi_VAAAnw_q
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 5 Empty Re: Por amar sin ley

Mon Feb 19, 2018 1:36 am
Por amar sin ley - Page 5 DV3_Lbw_AU0_AIg0_Gl
Por amar sin ley - Page 5 DV3_LS6_Vo_AAI0_L
Por amar sin ley - Page 5 DV3_LKh4_VAAEqh5_D
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 5 Empty Re: Por amar sin ley

Mon Feb 19, 2018 1:39 pm
Nego,gdje je entrada serije?Već 5 epizoda je prošlo,a entrade nema nigdje,a vidjela sam da su entradu pokazali na prezentaciji serije (jako je slična kao i entrada Pasión y poder),ali još ju nisu stavili za vrijeme epizode,zašto?
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 5 Empty Re: Por amar sin ley

Tue Feb 20, 2018 10:40 pm
Entrada od Por amar sin ley je skoro copy/paste entrade od Pasión y poder,posljednje telenovele koju je producirao J.Alberto Castro,entrade iz oba dvije su jako slične,glazbena podloga je instrumental,vrlo sličan kao i na entradi PyP, jedino je razlika u fontu slova,ali sve ostalo jako,jako slično.


Por amar sin ley


Pasión y poder

Koja entrada je bolja?
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 5 Empty Re: Por amar sin ley

Wed Feb 21, 2018 10:36 pm
Kada se pojavila entrada "Pasion y poder" bila je originalna, sada to više nije jednako zanimljivo, iako su obe entade dobre. Meni je generalno to najmanje važno. Entradu pogledam jednom, posle je uvek preskačem kada pratim neku seriju, važan mi je kvalitet same serije.

Za sada ne pratim ovu seriju i ne znam hoću li je gledati. "Pasion y poder" mi je bila veliko razočarenje, jer je Castro sa dobrom ekipom glumaca napravio užasno dosadnu seriju bez ikakve radnje. Sada me ova radnja o sudskim slučajevima baš ne privlači mnogo, iako je zanimljivo što će se stalno pojavljivati novi poznati glumci. Ne znam videću, zanima me kakva će biti hemija između Ane i Zepede, možda je delimično budem gledala.
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 5 Empty Re: Por amar sin ley

Wed Feb 21, 2018 11:10 pm
Meni je jako zanimljiva serija jer inaće volim te sudske/odvjetničke serije/emisije,ali naravno,nemamo svi isti ukus i ja to poštujem,ako se tebi serija ne sviđa,nemoj gledati i nikakav problem.Nekome će se serija sviđati,a nekome ne.
Sponsored content

Por amar sin ley - Page 5 Empty Re: Por amar sin ley

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum