Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

In or Out Empty In or Out

Mon Jan 15, 2018 12:48 pm
 *** In or Out ***  

In or Out 2zqr7ly

Pravila su jednostavna. Postavim sliku neke javne ličnosti, i vi ocjenite njen stajling od 1 - 10. Poželjan je  i komentar , obrazloženje ocjene, tako je svakako zanimljivije. Ako je srednja ocjena do 5, kombinacija je Out, a ako je preko 5 kombinacija je In. Planiram da nakon određenog broja kombinacija  radi podsjećanja postavim koja je najbolje ocjenjena, a koja najlošije.
Ako se nekad dvoumite između dvije ocjene, možete slobodno da date ocjene tipa 6.5, 5.5...
Very Happy


Last edited by Kristina on Mon Jan 15, 2018 12:57 pm; edited 1 time in total
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

In or Out Empty Re: In or Out

Mon Jan 15, 2018 12:52 pm
Vraćamo se prvobitnom obliku ove teme sa starog foruma. Nažalost nemam vremena da se onoliko posvetim traženju slika (nekad i po 200 ) određene glumice da bi njen cjelokupan stil ocjenili od 1 - 10, pa sam odlučila da imamo jednostavniju verziju te forumske igrice. Meni ne oduzima puno vremena, ni vama da glasate, a možemo da se zabavimo. Pa da počnemo. Wink

PS Ako imate želju da se neki stajling ocjeni, slobodno pošaljite sliku u inbox.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

In or Out Empty Re: In or Out

Mon Jan 15, 2018 12:55 pm
1. Ana Lorena Sanchez

In or Out 33cx9fn

Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

In or Out Empty Re: In or Out

Mon Jan 15, 2018 1:04 pm
Meni se ovdje ništa pretjerano ne sviđa. Nakit je očajan. Alke nikad ne idu uz svečane kombinacije, a ona je ovdje bezuspješno pokušala da ih "ukomponuje" sa bojom haljine. Crvenu vrpcu oko noge neću ni komentarisati, čak i da je lijepo vidjeti, nikako ne ide uz svečanu odjeću. Šminkom nisam oduševljena, frizura je ok, ali opet ništa posebno. Haljina bi mogla biti simpatična, ali nešto mi kod nje ne štima, ne mogu da objasnim što. Možda bi bolje izgledala da manje "kruta" i da je drugačiji ostatak. Bolje bi išle sandale od ovih platformi koje same po sebi nisu toliko loše, ali mi smeta ovaj zlatni dio.

3.5 Very Happy
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

In or Out Empty Re: In or Out

Mon Jan 15, 2018 2:27 pm
Ništa mi se posebno ne dopada. Haljina je nekako out, a ostatak je još dodatno pokvario doživljaj. Cipele su grozne, a minđuše i ostali nakit isto tako. Crvena vrpca na nozi je potpuni promašaj uz elegantno izdanje. Ona sama je simpatična, ali je čak ni šminka nije podigla jer je previše blaga za ovakvu priliku.

Ocena: 3

Kristina, radujem se ovoj temi, sve pohvale na otvaranju! Mislila sam da će Anhel probiti led, ali evo ti si nas lepo iznenadila. Sada čekamo Anhela sa njegovom igricom, a uskoro ću i ja otvoriti svoju sa haljinama, pa se nadam da će nam i ove dugo očekivane forumske igre zaživeti!
Admin
Admin
Admin
Posts : 9
Join date : 2017-09-09
https://svijetsapunica.forumotion.com

In or Out Empty Re: In or Out

Mon Jan 15, 2018 7:58 pm
3-

Haljinica mi se dopada. Boja je baš lijepa. Šminka mi je previše maturska. Mada generalno cijela kombinacija mi je za mature. Nikako za crveni tepih. Cipele su totalni demode. Ovo više niko ne nosi Shocked
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

In or Out Empty Re: In or Out

Tue Jan 16, 2018 10:28 am
Srednja ocjena je 3.17 što znači da je kombinacija OUT!


Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

In or Out Empty Re: In or Out

Tue Jan 16, 2018 10:32 am
2. Geraldine Bazan

In or Out Fw1z40

Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

In or Out Empty Re: In or Out

Tue Jan 16, 2018 10:44 am
Počeću od onoga što mi se sviđa. Very Happy Frizura i šminka su odlične! Sandale, i lak za nokte su dobri, prstenje je zanimljivo, minđuše onako. Što se glavnog dijela tiče, na haljini mi se ne sviđaju ovi crni detalji po rubu. Haljina jeste malo otvorena, ali na njoj to ne izgleda vulgarno, dobro joj stoji. Čak mi ne smeta ni crvena boja koju inače ne volim. Laughing

7
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

In or Out Empty Re: In or Out

Tue Jan 16, 2018 6:24 pm
Ocena 4

Stvarno mi se ne dopada haljina, nekako deluje besmisleno. Vulgarno ne, bar ne na Geraldine, već besmisleno. Frizurom isto nisam oduševljena.
Sponsored content

In or Out Empty Re: In or Out

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum